Treść opublikowana przez MARTiiii
-
ŻARÓWKI H7 PHILIPS X-TREME POWER ma ktos je?
No to daje fote. Mniej wiecej po postojowych sikaczach mozna obczaic jak duza roznica w kolorze. Porownanie by sie przydalo, bo tak to chyba jednak niewiele widac. Troche dluzej powinien zdjecie doswietlic, jest troszke bielej niz na fotce. to GT150 Philipsa
-
ŻARÓWKI H7 PHILIPS X-TREME POWER ma ktos je?
Przecież są dopuszczone do normalnego ruchu. Cena podobna do tych NightGuide. I nie wiem o co biega z tym niszczeniem lamp, to nie podróby więc nie powinny. Jak bym miał płacić za żarówki która niszczy mi lampy to bym nie kupił. Po to kupiłem dobre H7 od Philipsa. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=187352096 o te... TO mnie poceiszyłeś z tym niszczeniem. Wkurzyłbym się.
-
Jaki telewizor ?
Jak na zawołanie tu się pojawił artykuł co kupować - tylko modeli nie ma. Niestesty linka bezpośredniego brak, bo ukryli. http://www.benchmark.pl/
-
Jaki telewizor ?
Nie jest żadna kicha. W marketach puszczają nagrania HD, a to co masz w domu to zwykla telewizja. Więc się nie dziw że jest kicha. Chcesz mieć obraż jak w sklepie wykup N, jest tam kilka programów w HD lub wypożycz film w HD i tylko wtedy będizesz miał super ostry obraz.
-
Jaki telewizor ?
Dokładnie jak bym nic poza LCD od Samsunga nie wziął. Do LG to już tylko z patykiem. A tak pozostaje Sony. Nie zrobiłeś sobie jeszcze krzywdy przy Wiii albo komuś/czemuś ???
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
Możliwe, że ja będę na 1/4 ale za cholere nie wiem o której, więc ... Będę patrzył za jakąś dziwną grupą latającą przy A4
-
ŻARÓWKI H7 PHILIPS X-TREME POWER ma ktos je?
Ja mam GT 150 chodź myślałem nad tymi Night. Czasami mi ktoś mruga więc chyba te co mam dośc ostro dają. Ale jest różnica w porówaniu do tych podstawowych.
-
Jaki telewizor ?
Samsung robi najlepsze panele i to raczej on jest liderem na rynku LCD, a nie jakiś tam philips. Nie przesadzaj z tymi 10 latami. Filmy na BR i HD-DVD już wchodzą. A kanały HD już są, a z każdym rokiem będzie ich więcej. A jeśłi masz zamiar pogrywać na PS3, czy X-Boxie 360 to już obowiązek by mieć LCD z HD.
-
Jaki telewizor ?
Sony albo Samsung. HD Ready bierz, musi mieć wejście HDMI. Bo później co , znowu będziesz zmieniać.
-
Sposób na obowiązek zapalania świateł ;)
Jak to w Polsce byle ominąć. Popieram wszytkimi łapami ten przepis. Najlepsze jest to 390zl na rok. Ciekawe skąd on wziął taką sumkę hehe
-
jakie zarowki w halogeny zeby swiecily na bialo???
Pewnie H7, a poza tym jest cały temat o żarówkach - jakie najlepsze.
-
Nowy FIAT BRAVO silnik 1.4 16v T-JET
Dali by 300tys i 4 lata . Ale cos sie ruszylo za sprawa KIA z ta gwaranacja.
-
Ktore ladniejsze <dylemat>
2 Ta 1 mi nie pasuje do A4. Podobne ma Audi i extra to one wygladaja ale na A8 i conajmniej 18'.
-
Co to jest??
Ale dziwo :eek: - taki alarm? To po lewej rzeczywiscie jak mikrofon wglada.
-
Kiedy wymieniac sprzeglo?
Łożysko pada najpewniej. Mam to samo... albo prawie bo u mnie to raczej nie dzwoni tylko raczej się tłucze (i raczej tylko przy zimnym silniku to tłuczenie przy wciśnietym sprzęgle słychać). U ciebie pewnie jest bardziej wyrobione. Mi mechanicy powiedzieli że narazie jeszcze moge jezdzic. Dopiero jak sie odglosy nasila to trzeba wymieniac, wiec moze u cibie juz pora.
-
Najpopularniejsza awaria podczas wyjazdu w trase
Dlatego nigdy juz wiecej zadnego LPG
-
mam pytanie mm zamiar kupic a4 z 2002 roku 1.8 t
oczywiste. A ze skrzynią to nie wiem o co biega. Jest normalna... Poczytaj forum będziesz wiedział wszystko o A4
-
Niunia obrobiona
Dziwne, że ci klime zostawili. Zwykle klime też biorą.
-
Nowy FIAT BRAVO silnik 1.4 16v T-JET
Fiat nie jest taki zły tylko trochę tańszy mógłby być. Panda fajny samochodzik, punto tez niezle, teraz ten, a tu jeszcze piękna nowa 500 niedługo z naszej fabryki wyjedzie.
-
co sadzicie o tych alumach?!
ORI czyli producent Ronal
-
Porada w wyborze felg do avanta 96
Aez Wave albo Dezent F sam nad nimi sie zastanawiałem. Jednak na alegro tafiłem ładne Ronale, barziej masywane od tych Wave i na nich sie skonczyło. Moze cie zainteresuje temat http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7669
-
Które felgi z tych?
3 extra :twisted:
-
Prośba o ocenienie czy mam oryginalny silnik ?!
Poprostu wsadzony silnik 115km PD do tego A4. Pełno takich widziałem na giełdzie np. rok 1998 a silnik 130KM PD. Pewnei miał dzwona albo silnik stary padł, albo ktoś postanowił sobie wsadzić mocniejszy bo mógł. Mnie ten napis ciekawi "Poland"? Może przeszczep Made in Poland ? Trochę się złapałeś, jak wszystko dobrze zrobili to nie będzie problemów ale zawsze pozostaje to ale...
-
Kolejne zabezpieczenie
To ja nie wim po co oni robia takie klucze skoro zwykly lamak to otworzy. Przeciez sa zamki ktorych za chiny nie da sie lamakiem.
-
ceny zawieszenia przedniego do B5 w ASO
Dobre, dobre nic tlyko brać - fajowe ceny No cóż skoro o cenach to... zaślepka zamiast włącznika świateł przeciwmgłowych (po lifcie) - 95zł :eek: