Treść opublikowana przez MARTiiii
-
Polecane opony letnie
Lepsze napewno niż Dębica . A ile kosztują?
-
[A4 2,5TDI (150KM)] Czy nie za szerokie opony?
Dokładnie 17" odpadają ze względu na drogi tu i uwdzie. Narazie mam zamiar dać 205 ale ciągle zastanaiwam się, czy nie dać szerszych. Między 215, a 225 nie ma zbyt wielkiej różnicy cenowej więc 225 być może podejdą. Czy do 215/55 R16 tez nada się felga 7Jx16? Nie za mały ten profil 50 przy 16"? Jakoś tak mi nie podchodzi.
-
[A4 2,5TDI (150KM)] Czy nie za szerokie opony?
A jak wam się widzi 225/55 R16? Tylko bez jakiś w stylu bierz 17"
-
Polecane opony letnie
1 strona , 5 post od góry :biggrin: Ja bym tam powiedział, że już 1 storna 1 post pisze R16 ale ja tam się nie znam. Mi się nie uśmiecha wydać 2000zl na oponki dlatego raczej zostaje przy 205/55 R16, chociaż szkoda. Które myślicie oponki najwolniej będą się ścierać? Może macie jakieś dowświadczenie w tym względzie.
-
Polecane opony letnie
Dlatego namawiam do dołożenia. Nawet Klebery ponad 300zł kosztują. Sava koszuje 260zl, może to. Ja do tych opon nie jestem przekonany po moich przygodach z Dębicą . Co sądzicie o Firestonach? Ciekawa cena... Popatrzyłem na ceny i ja będę pewnie wybierał między tymi: - Bridgestone ER300 359 zł - ContiPremiumContact 2 354 zł - SP SPORT 01 363 zł - Firestone FHSZ80 300 zł???
-
Polecane opony letnie
Z tych tańszych jak już to bym brał jedynie Kleber Dynaxer HP2. Ja tam wole dołożyć trochę i kupić coś ze średniej półki, może Continental P Contact 2, może inne zależy od ceny.
-
[B5 95r.] Gdzie kupic zaślepke przycisku?
Do ASO nie zaglądaj bo się przerazisz ceną tych przycisków ...
-
Jak i czym nasmarować zawiasy w dzwiach ?
No widocznie nie, skoro jemu nie splynal :confused: To takie żrące? Może coś innego do usunięcia starego smaru, brudu...?
-
Polecane opony letnie
205/55/ R16 Dawaj. Po zimie teraz letnie muszę kupić + fele więc też już mam ból głowy. Co i jak to narazie sam nie wiem.
-
Jak i czym nasmarować zawiasy w dzwiach ?
Najpierw spray do czyszczenia hamulcow z brudu na zawiasy, a pozniej bialy smar w sprayu. Na poczatku jest dosc plynny i dopiero po jakims czasie gestnieje wiec dostanie sie tam gdzie trzeba. Taka instrukcje dostalem od kumpla
-
Światła do jazdy dziennej A4[b6]
Poza tym, jak załączysz w Audi przecimgielne to musisz mieć włączone postojówki i kolejny problem - przynajmniej w moim. W sumie nie wiem czemu nie można by było jeżdzić w dzień na przeciwmgilenych przecież one nie oślepiają - nie rozumiem tego przepisu.
-
[B5 AFN] Kopci na bardzo wysokich obrotach
Przecież on napisał że przy gwałtownym wdepnięciu mu kopci, a to normalka, każdy puszcza bąka jak mu się wciśnie. No chyba że tak non stop to do diagnozy.
-
Światła do jazdy dziennej A4[b6]
Chyba pozostaje ci zamontować dodatkowe światła do jazdy w dzień. Xenonow szkoda w dzien to fakt.
-
[B5 AFN] cicha turbina
Ja mam kata i mi turbina pogwizduje.
-
Polecane opony zimowe
Zależy jaki jest ich stan. Czy nie są uszkodzone po wypadku, starte od mocnego hamowania? Ile mm bieżnika?
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Mój jeżdził jeszcze niedawno na jakimś Long Life, a w tamtym roku zalałem mu syntetyczny Shell Helix Diesel. Zastanawiam się czy w tym roku już nie zalać półsyntetyka bo niedługo będę miał 300tys. na karku. Oleju trochę gdzieś zjada ale nie wiem gdzie ucieka bo nic nie widać by gdzieś uciekało - czyściutko, dymić też nie dymi.
-
[A4 B5 AFN] Metaliczny odgłos slinika
Raczej mało :diabel:
-
Polecane opony zimowe
Nuszek tez miałem Dębice jakiś czas temu i rzeczywiście, jak jest śnieg to są świetne ale jak się robi mokro to można się na nich zabić :/ . Przy 100km/h na UG7 samochód przynjamniej nie ucieka do rowu po wjechaniu w kałuże, jak przy Dębicy. Ja ci muszę powiedzieć że wielkiej różnicy na śniegu między Dębicą Frigo a UG 7 nie widze ale za to na mokrym różnica jest dyrastyczna.
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
Ja jeszcze dzisiaj widziałem autka co nie mogły podjechać pod małe wzniesienie po tym jak musiały na nim stanąć przez korek. Owczywiście tylko te co nie miały zimówek, reszta musiała ich lewym pasem omijać. UG7 przylepia do drogi w tych warunkach
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Z zawieszeniem z tyłu nie ma takiego problemu. Żeby nie było przednie zawieszenie w A4 to nie jakiś dziadostwo, winne są nasze dziurawe drogi. To samo jest np. w F Focusie, tam wielowahaczowe zawieszeni jest z tyło i tak samo pado jak w A4. Naprawa w Focusie jest trochę droższe niż przy A4.
-
Jaka opona do alusów 15"
Tylko 17' pod warunkiem ze nie szkoda ci kasy na oponki do 17 , a tak to musza byc min 16'.
-
Zacieki
No jak dla mnie z tego co piszesz wynika ze klapa była malowana i to mało starannie.
-
[A4 All] Pokrowiec na maske gdzie ....?
Pokrowce na samochód. Zajedź do jakieś firmy która robi pokrowce na przyczepny, naczepy itp. Powinni zrobić na miarę. W Lublinie przy Makro jest taka jedna, uszycie na miarę z porządnego materiału, ściągana - 200zl. (adresu nie znam wrazie czego PW)
-
[B5] listwy dolne gumowe drzwi
To może od razu w temacie. Czym radzicie posmarować śrubkę, gwint by nie zardzewiało w przyszłości? Ja dałełem WD40 ale to na długo raczej nie starczy.
-
[B6 1,9 TDI] Przebieg - 192 tys - czy to duzo ??
Dokładnie jak Hugo gada. U mnie też był olej Long Life - Szwajcaria. U mnie prawie 7 lat i 280tys. km. przejechane.