Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARTiiii

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARTiiii

  1. Jak w temacie może macie jakiegoś dobrego elektryka do naszych A4?
  2. Ja też tego problemu nie widzę, a nawet szybciej się zminia biegi . Prędzej będę musiał dwumasa wymienić niż sprzęgło pewnie.
  3. Przez AKP Bo artykuł był dość niedawno, a forum już trochę istnieje.
  4. Miał ktoś do czynienia z Bridgestone LM25?
  5. 195/65/R15 Poprawka znalazłem po 260zl/szt UG7
  6. No ja tez miałem okazje powochąc smrodek z dwururek. Ładnie zrobiony tyłeczek ... :mrgreen:
  7. Żadna oponka nie pomoże jak ktoś pędzi bez umiaru. Fuldy te kosztują 211zł/szt., przykładowy UG7 już ponad 350zl/szt więc różnica jest spora. Zawsze jeszcze wchodzi w rachubę BFGoodrech ale nie wiem jak u nich z zimówkami. Ej A4 aż takie ciężkie nie jest w porówaniu do kompaktów. Gabarytowo można A4 zaliczyć do tej klasy właśnie, duża to ona nie jest. Z Nokianami sie zgodzę ich oponki są extra, tylko zima nasza nie taka, jaka powinna być.
  8. W Lublinie ostatnio widziałem śliczne srebrne (coś takiego) A4 kombi zrobione przez Masters Tuning chyba (znaczek na tylnej klapie). TDI z przebudowanym układem wydechowym - końcówki jakby trójkątne (chrom) wbudowane w zderzak, dwie końcówki. Może ktoś zna :mrgreen: ...
  9. Kurcze to może i ja zamiast tych Barum Polaris 2 wezme te Fulda Kristall Montero 2 :mrgreen: Mam firmowe alufelgi 15. Jak myślicie może założyć na nie zimówki? Jakieś super extra to one nie są ale też boję się by sól je szybko nie zniszczyła.
  10. O awaryjnym to bym nie pomyślał. Będzie trzeba sprwadzić...
  11. Włączam lewy kierunek, wszystko jest OK i nagle przestaje migać, manetka nadal w dolnej pozycji. Czasami po 5sec. przestaje, czasami po 20sec, różnie. Nie ma żadnej zależności. Wszystko jedno w jakiej pozycji jest kierownica. Jedynie co zauważyłem, że wszystko wraca do normy po dłuższej jeździe. Może jakieś zwarcie, wilgoć łapie na jesień? Ale to się tylko dzieje, gdy manetkę wezmę do dołu (lewy), prawy kierunek zawsze jest ok. p.s. Gdy pierwszy raz to zaczeło się dziać, gdzieś ze środkowej części deski rozdzielczej dochodziło brzęczenie i to tylko powyżej 65km/h , no chyba że wcześniej nie było słychać (podszybie). Ale teraz już to ustąpiło i tylko kierunek szaleje.
  12. Może i smarują, lepsze takie wiadomości niż żadne. W ten sposób wszelkie testy w gazetach, tv moża wsadzić do kosza
  13. Może ktoś z forum ma może jakieś testy opon zimowych z tamtego roku (Motor, Auto Świat)?? Pewnie by pomogły w wyborze. Ja tez właśnie będę musiał kupić zimówki i fele. Narazie nastawiam się na Barumy. p.s. Przy Olimpie duża konkurencja i ceny zbytnio się nie różnią od tych w internecie (najtaniej).
  14. Za ledy nie zabierają tylko za nie odpowiedni kolor oświetlenia. Jak będziesz miał żarówki to też mogę ci zabrać dowód rej. No i lampy muszą mieć odpowiednia homologacje ale to już raczej przy badaniu technicznym.
  15. Z tańszych polecam BARUMY zimowe - dobre oponki za niską cene 200zl/szt. Z lepszych może NOKIAN W 350zl/szt. Podobno nawet lepsze niż Goodyeary.
  16. Niestety niektórzy spece na widok 2.5TDI robia wielkie gały i nie wiedzą jak się do niego zabrać
  17. Wytną i nową wspawają
  18. Czy warto zabezpieczyć wozik przed naszą zimą? U mnie wszsytko lśni pod spodem, poprzednik Szwajcar nic nie zabepieczał.
  19. Hehe miło słyszeć zadowolenie bo mnie też polerka czeka
  20. Poprostu sprzęgło niedługo do wymiany będzie. No może nie całe .
  21. Jak dla mnie to też bzdura że pedał ma wpadać
  22. MARTiiii odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Nie ma czegos takiego jak pewne źródło. Wszyscy przekręcają i kombinują. Jak coś upatrzysz to jedziesz i oglądasz z lupą. Najlepiej szukać w internecie. Na 8 które oglądałem 1 był do zaakceptowania i go kupiłem. Zajeło mi to ponad dwa miesiące i z prawie 1000km przejechanych. Takiego jak szukasz będzie ciężko znaleźć pewnie ... ale kiedyś się uda
  23. Głównie w trasie. Na jednym baku ponad 1100km. Jazda bez szaleństw ale i nie PSJ zawsze z klimą.
  24. MARTiiii odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    A nie mogłeś poprostu wyjąć żarówki i zobaczyc jaka to ?
  25. A która ci się bardziej podoba ??? Pewnie taka różnica.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.