Treść opublikowana przez duffy
-
A7 3.0 tfsi bianco nevada
Sprawdzałeś poziom oleju na bagnecie, czy opierasz się na czujniku, który może pokazywać głupoty? Po odpaleniu zimnego auta, przed ruszeniem poczekałes aż zejdzie z obrotów? przed pałowaniem dałes mu dogrzać olej chociaż do 60-70° ? Te silniki są spoko ale wymagają też odrobiny troski.. Może wrzuć logi z temperatur i obrotów silnika z pierwszych swoich kilometrów. Chyba da się to wyciągnąć z pamięci..
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Wrzucisz więcej zdjęć auta na wysokości jak na focie z A7? Jeżdżę aktualnie tak jak na twoim przedostatnim zdjęciu i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad podniesieniem trochę zawieszenia. Widzę że to chyba dobry pomysł bo porównując twoje dwa zdjęcia, na ostatnim koło wygląda na większe a samo auto jakoś tak bardziej muskularnie ?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Pięknie.?
-
A6 C7 3.0tfsi
Średnica wewnątrz felgi nie puszcza a dokładnie kształt bębna, nie jest prosty tylko wybrzuszony i to wybrzuszenie jest problemem
-
A6 C7 3.0tfsi
-
A6 C7 3.0tfsi
Nie ułożyły się jeszcze, za mało kilometrów. Nie spodziewam się że bedzie źle. ? Myślę że program u gregora ale zobaczymy.
-
A6 C7 3.0tfsi
Leży też już cześć klamotów pod wyższe moce, dużo większy wymiennik ciepła Dp w izolacji i środkowy wydech z przeniesionymi pod skrzynie katalizatorami plus dłuższe wiązki do sond. Brakuje mi jeszcze wydajniejsza pompa wody i czas na montaż. Później muszę się umówić na program i hamownie. Byłoby spoko jeśli uda się przed zimą
-
A6 C7 3.0tfsi
,Dobra to na bieżąco, Jak już widać wcześniej na foto, zmieniłem hamulce z 390/330 na 420/356 przy okazji zmieniając też kolor po kilku latach latania na żółtych. ? Na tyle zadomowił się maxton z końcówkami 4x100mm i znaczek w czarnym połysku Korek wlewu oleju R8 Puszka filtra powietrza z rs6… częściowo otwarta, w połączeniu z moim silikonowym dolotem i filtrem k&n mam dźwięk jak w małym hellcatcie ? Wymienione przetarte nadkole
- A6 C7 3.0tfsi
-
A6 C7 3.0tfsi
Tak i 10 tłoczkowy zacisk
- A6 C7 3.0tfsi
-
A6 C7 3.0tfsi
Lustro od strony kierowcy było rozbite w mak i czeka na naprawę, myślę nad czarnymi ?
-
A6 C7 3.0tfsi
Nie wiem z czego miałem tarcze. Sorry że ci nie odpisałem, dawno nie zaglądałem. Mój zestaw akebono z 390mm będzie na sprzedaż. W aucie sporo zmian. Wrzucę jakiś update na dniach Na bieżąco zmiany będą też na Instagram
-
A7 3.0 tfsi bianco nevada
nawet wiem gdzie będą na sprzedaż 390mm i to w takim samym kolorze Przegapiłem te zdjęcia, koło zrobiło efekt. Elegancko jest
-
A6 C7 3.0tfsi
Update. Kurier był jeszcze dwa razy i mam w końcu 4 koła. ? Znaczek z przodu zmieniony. Z tyłu chciałem spróbować z naklejka quattro ale niestety przyszła za duża więc jeżdżę z gołą d*pą ?
-
A6 C7 3.0tfsi
W zeszłym roku spas do błotnika był dokładnie taki sam, kilka tys km zrobione. Nie mam zastrzeżeń. Auto jako drugie w domu więc nie wszędzie musi wjeżdżać ?
- A6 C7 3.0tfsi
-
A6 C7 3.0tfsi
Poratujcie numerami czarnych znaczków przód i tył ?
-
A6 C7 3.0tfsi
-
A6 C7 3.0tfsi
390mm mały hamulec Nie mówię nie większemu ale nie teraz
-
A6 C7 3.0tfsi
Kupowałem od dawmaca, oni sprawdzali u siebie, wg nich są proste, biorą to na klatę. Ale dzięki za wiadomość, przed założeniem opon każe jeszcze raz sprawdzić
-
A6 C7 3.0tfsi
Siemano. W tygodniu przyjechała paleta. Długo wybierałem nowe felgi i raczej chciałem coś nie fabrycznego ale albo nie pasował rozmiar albo co innego albo okazało się juz po przedpłacie że jednak nie dostępne już u producenta.... finalnie concaver cvr4 21x10.5j et42 Brushed titanium. Szybkie przymiarki bo jakże by inaczej ale strasznie ciężko zrobić jej fajne zdjęcie, przynajmniej w warunkach garażowych. Co fajne felga wydaje się być bardzo lekka. Jutro wrzucę ja na wagę. Na przód musi dojść 3mm dystansu bo felga jest ze zwrotnica "na zero" Wrzucam na to po nowym roku 255/30 i ładnie pasujemy. Na klapę będzie Ori spoiler z s6 w czarnym połysku. Miałem laminat ale ciągle się odklejał bo nie trzyma kształtu. Znaczki zmieniam na czarne i szukam splitera na przód. Maxtona mają wszyscy, może uda się znaleźć coś innego ciekawego. Może coś macie? Tyle ze zmian na 2024 …chyba… później idę w przygotowania do stage 2.
-
A6 C7 3.0tfsi
W aucie zmiany, te nieplanowane: Rozrząd, pompa wody, termostat, odma, paski, poduszki silnika, uszczelnienia, wymiana oleju i filtrów, mnóstwo pierdół przy okazji. Ogólnie zaczeło grzechotać łańcuchem przy odpalaniu na zimno. Drgania było czuć ale nie myslalem że stan jest agonalny A dziś od dawna planowana wymiana głośników w przednich drzwiach. Bose jest jakieś zdechłe w C7. Kupiłem adaptery głosnikow z podstawowego nagłośnienia I trochę je pociąłem Wrzuciłem sprawdzony wcześniej w avancie zestaw audio system 20cm. No i ostatni babol w środku ogarniety. Wjechała nowa klamka drzwi kierowcy. Powoli do przodu
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Jak masz rozwiązany temat podwójnych końcówek wydechu?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
za***iste. Są takie w 21" ?