Treść opublikowana przez duffy
-
C7 Resident
No to nie ruszam, póki działa to niech działa
-
C7 Resident
czy ktos mial problem z ciezko skladajacymj sie lustrami? skladaja sie ale slychac ze silniczki maja opor. da sie to jakos przeczyscic i nasmarowac po zdjeciu obudowy?
-
C7 Resident
w a6 c7 przy feldze szerokiej na 9cali jakie powinno byc et zeby felga byla mniej wiecej na rowni z blotnikiem?
- Spocik Lubuski :)
-
Powrót do marki? A6 C7 avant
zdjecia z pierwszego posta sa na sprezynach h&r? masz je jeszcze czy sprzedałeś?
-
C7 Resident
moze ktos podrzucic numer bagnetu do 2.0tdi ?
-
Spocik Lubuski :)
auto w sumie mam, biurokracja mnie udupiła
-
Spocik Lubuski :)
ja odpadam, jestem bez auta
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Stoi
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Tak bedzie taniej [emoji23]
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Dawaj, moze bys mi pomogl z moim kluczykiem.
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
W sumie moge przyjechac, mam akurat urlop wiec wyjatkowo niedzkelny wieczor mi pasuje
-
[ALL B5] szerokie s4
Dołożyłem jeszcze maxtona na tył zdarzyl sie juz dobrze zakurzyc na szafie [emoji4]
-
[ALL B5] szerokie s4
A tutaj sa: https://m.aliexpress.com/item/32774596728.html?spm=a2g0n.orderList.0.0.3RhJ4z Przyszly w 2 tygodnie
-
[ALL B5] szerokie s4
Dzięki.
-
[ALL B5] szerokie s4
Tak na k04 rs4. Wystarczy zmienić wtryski i pompę i będzie ponad 400 tylko po co. Na weekendowe przejażdżki wystarczy tyle ile jest.
-
[ALL B5] szerokie s4
Nakładki na śrubki od Chińczyków
-
Spocik Lubuski :)
Wszelki duch pana boga chwali!! Topor?! [emoji44] Ja będę jeśli to będzie sobota lub niedziela do południa [emoji6]
-
[ALL B5] szerokie s4
Nikt nie kupił... ja kupilem dwie nowe toyki bo jedna sobie guza nabila [emoji12] Przy okazji felgi i dekielki odmalowane.
-
Powrót do marki? A6 C7 avant
Zazdroszcze. Ja pewnie wczesniej niz za rok albo dwa sobie takiej nie kupie. Moze Tobie sie znudzi. Daj znac jak bedziesz sprzedawal.
-
Truckerzy
Ja, na meblach i bdf jesli ma to znaczenie
-
[ALL B5] szerokie s4
Up. Na aucie nowy przedni zderzak a auto na sprzedaż. Cena 52000zl. [emoji4] Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] szerokie s4
Czasami moja Patrycja nim jeździ [emoji14] Zawartość dodana 0 minutes later Roti ind-t. W głowie mam już nowe koła ale musze się oprzeć pokusie [emoji23]
-
[ALL B5] szerokie s4
Zakamuflowalem tylko koca zapomniałem położyć [emoji16]Wjechał nowy znaczek na tył, nowy zderzak przód się maluje, na tył czeka już "dyfuzor" od maxton design. Coś po mało grzebie.
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Kriss, trzeba było dzwonić, ja tu rzadko zaglądam Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka