Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. duffy odpowiedział(a) na duffy temat w Audi A6/S6/RS6
    Eibach, polecam kolegę wyżej jak potrzebujesz. Zawieszenie jeszcze muszę delikatnie skorygować tył 1cm do góry, przód cm w dół
  2. duffy odpowiedział(a) na duffy temat w Audi A6/S6/RS6
    Tak to 21 chyba 9 cali szeroka
  3. duffy opublikował(a) temat w Audi A6/S6/RS6
    Witajcie ponownie. Po długiej przygodzie z B5 a4/S4 daje RS4, może niektórzy pamiętają, przesiadłem się na typowo rodzinne A6 ultra, trochę pogrzebałem, pojezdziłem 5 lat, jeździmy w sumie dalej. Nadszedł czas na odkupienie zabawki. A6 C7 3.0tfsi 333km Kupione poobijane na licytacji w kwietniu 2022, przyjechało w sierpniu a teraz dobrnęliśmy do końca składania. Założenie było takie żeby zrobić porządnie i w miarę możliwości na oryginalnych częściach. Pozostało dokończyć konwersję lamp z tyłu i ogarnąć wszystkie kodowania. Na zdjeciach brakuje spoilera przedniego zderzaka bo zapomniałem dać do malowania. Szukam też delikatnej lotki na klapę. Pewnie skończy się na tej z s6 . Teraz plan trochę pojeździć ogarnąć ewentualne usterki a po sezonie stage 2. Stare S4/ fake RS4 2.0tdi ultra aktualnie przywrócona do serii i zostaje dla żony I główny bohater 3.0tfsi
  4. duffy odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Jak to jest w full led, jest doświetlanie zakrętów i funkcja dynamicznych długich świateł? Mam teraz skretny Bixenon i automatyczne dynamiczne drogowe. Zastanawiam się nad liftem całego auta i przodem full led ale jak to będzie działało? Robił już ktoś przekładki lamp przód?
  5. duffy odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    czy u was podczas skręcenia się np po parkingu skrzypią i hałasują zawieszenie/hamulce? strasznie to denerwujace. głównie dzieje się tak przy kręceniu kierownicą na wciśniętym hamulcu
  6. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    wstępnie mogę być chętny
  7. duffy odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Musze dolac adblue, czy wystarczy ze odkrece korek i doleje czy to by bylo za proste j bez komputera sie nie obejdzie?
  8. duffy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktos sie moze w b8 spotkał z awaria start/stop? Dzisiaj w nocy wyswietlil mi sie taki błąd plus kontrolka swiec. Auto przeszlo w awaryjny ale po ponownym starcie mu przeszło. Kompa bede mial dopiero w weekend jak wroce do domu.
  9. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak bym miał chwilę czasu żeby za takim pojechać to bym zadzwonił po drogówkę
  10. Sam zderzak z tego co mi wiadomo. Kurcze też się zastanawiałem nad wymiana na poliftowy led bo robi wrazenie ale jak dla mnie za duża kasa. Swoje reflektory będziesz chciał sprzedać?
  11. duffy odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    A6/A7 bit, a8 3,0 mają z przodu 356mm, A8 w większych silnikach/sq5 380mm Zacisk taki sam, inne jarzmo
  12. Po rozmowie z serwisem skrzyń biegów podejrzenie również padło na te zawory. Auto na dwa trzy dni do nich i jeśli to co zrobią nie pomoże to nie liczą za to kasy. Podobno były już takie przypadki. W przypadku wyeliminowania usterki kwota i tak do przyjęcia. Auto po nowym roku odstawiam. Mam nadzieję że będzie ok. W innej firmie padło od razu ze sprzęgła za 4000 i robota drugie tyle. Dziękuję za tą kasę pogodze się z ręczna zmiana biegów i wrzucę sobie manualna skrzynie.
  13. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Daj znać czy jest jakieś zainteresowanie na fb, ja nie mam konta. Mogę podjechać i tak siedzę w domu.
  14. Nie mam quattro, ultra byla/jest spinana z s-troniciem. Auto z 2014r, Gdzie sprawdzę wersję softu? Czy mam rozumieć że może to być tylko jego wina? Co do filtrów nie mam pojęcia, nie ja to robiłem, miałem nadzieję że rok jazdy przede mną zanim czeka mnie serwis olejowy skrzyni.
  15. Wszystkie naprawy i serwisy zapisane w historii pokrywają się ze stanem faktycznym więc myślę że pewna. Jakiś namiar na Bartka?
  16. duffy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może ktoś pomoże, silniki i skrzynie w miarę podobne do b8..
  17. Auto mam od 2 miesięcy, poprzednia zmiana była w aso w niemczech Z zachowaniem zalecanego przebiegu. Filtr wymieniony również. Auto dopóki nie wystygnie zupełnie, nie sprawia problemu.
  18. Ale czy to możliwe że po 300-400 m jest już na tyle rozgrzany że problem znika? Wydaje mi się że skrzynia wrzuca bieg już w momencie kiedy przestaniesz wybierak na D czy R I w tej chwili nie ma żadnych szarpniec.
  19. Potrafisz mi to wyjasnic w jaki sposób jest to zależne od temperatury czy to silnika czy panującej aktualnie na dworze?
  20. duffy odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Problem z c7, może ktoś rzuci okiem
  21. Pacjent C7 2.0 TDI ULTRA CNHA S-TRONIC Sprawa wygląda tak, wsiadam do auta ( zimne, np po przestanej nocy), odpalam skrzynia na D i delikatnie puszczam hamulec auto szarpie, skacze 2-3 razy tak jakbym w manualu nieumiejętnie puszczał sprzeglo. Na R podobnie chociaż wydaje się że mniej. Z podwórka muszę wyjeżdżać na 3 razy, najpierw do przodu, do tyłu i znowu do przodu i przy tych 3 startach zawsze szarpnie. Na skrzyżowaniu po 400m jest już wszystko ok, auto rusza płynnie bez żadnych zastrzeżeń. Wszystkie zmiany biegów, redukcje zmiana D-R-P-N bez zastrzeżeń. Manualna zmiana tak samo. Biegów nie przeciąga, zmienia od ręki wszystko gladziutko. Olej w skrzyni wymieniony 20k km wcześniej. Auto jak na 190km lata jak trzeba ...... Zmieniona dwumasa bo się odzywała ale miałem nadzieję że pomoże to też na to szarpanie, niestety. Zmieniony filtr paliwa, zmieniony czujnik temp chłodziwa. Brak poprawy Wtryski w normie, nawet bardzo ładne korekcje. Błędów brak jakichkolwiek...... Rozrząd nowy. Objawów nie ma również kiedy temperatura na zewnątrz jest wyzsza niż 5-6*C
  22. Kozak modzisz czy zostaje seria?
  23. duffy odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    Zestaw do a6 c7 podejdzie?
  24. duffy odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Zależy od landu, c7 też jest ďużo
  25. Na te zaciski wejdzie jeszcze felga 18sto calowa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.