Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja kurna we Frankfurcie od 3 godzin na załadunku kwitne. Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
  2. Tego to ja akurat też nie mam Ale cieszę się że toto gada Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
  3. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie mogę opanować łez Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
  4. Siema, w weekendy trochę jeździ [emoji23] Chociaż patrząc na ceny jakie osiągają ostatnio body rs, zostawienie go na parę lat w szopie nie jest wcale głupim pomysłem Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
  5. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Łatwiej przyczepa pod kontener niż pod rampe. Jak się Przyzwyczaisz to za***iście się tym jeździ☺ Obecnie jezdze pol roku na bdf ale tandem.Podpiecie konteneru nie sprawia mi zadnego problemu.Ale chodzi mi o to że z taką przyczepa łatwiej się na początku cofa pod kontener bo widac jak się skrecaja koła i łatwiej załapać o co chodzi:) Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
  6. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Łatwiej przyczepa pod kontener niż pod rampe. Jak się Przyzwyczaisz to za***iście się tym jeździ☺
  7. To daj będą dwa duże i będą czarne, wiosna musze ja trochę blacharsko i lakierniczo ogarnąć.
  8. Gwizd z turbo to nic dobrego..
  9. węgiel na zimę
  10. Ty weź to poskladaj wreszcie Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
  11. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    taaa, ja gościu tylko po DE
  12. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Wylot o 11.30, uwzględniając zmianę czasu, ladowanie 13.30 w poznaniu.
  13. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja jestem jeszcze w Grecji, jak się nie rozbijemy to spokojnie zdążę. Mam nadzieje ze nikt niespodziewanie nie wyjeżdża do teściowej
  14. Topor wlef na makro w przyszłą niedzielę o 18stej
  15. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    A ja nie mam białej Spot w przyszłą niedzielę? 18?
  16. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja tez mam 50km pół godziny drogi
  17. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Bo z wami jest jak z babami, każdy potrzebuje 2 miesiące żeby wyrwać się na 2h spotkać z innymi zajobami. Ja jestem niecały weekend co tydzień w domu a wystarczy mi telefon od Krzyśka czy maxa ze robimy spot i ta chwile znajdę żeby podjechać przybic piątkę. Zresztą chłopaki z elsuelo są co tydzień i tez nie gryzą. ☺
  18. 28 maja elsuelo ma zlot w zielonej, moze spikniemy się tam?
  19. Nie ma jeszcze porządnych zdjęć na tym kole. Mam tylko takie na szybko pstrykniete tel. Zawieszenie trzeba doregulowac. Co do mocy, aktualnie 370KM ale z perspektywami na przyszłość
  20. Pewnie nikt. Zero odzewu
  21. niedziela 15 maja, godzina 17, makro zielona góra, kto będzie?
  22. czy ja wiem czy taką tajemnica, przynajmniej cel znam u mnie w planach działka i dom ale tu chwastami zarosło, szok auto ma się dobrze, dostało właśnie nowe buciki roti ind-t 19x10 z oponami toyo 255/30
  23. siema, dawno się nie logowałem a wszedłem specjalnie zobaczyc czy coś działasz wloty jak najbardziej mój klimat fajne są też z astry gsi ja mam mnóstwo pomysłów i w sumie jakiś tam budżet ale nie mam zupełnie czasu
  24. duffy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema, szukam przedniego prawego błotnika i zderzaka(podstawowa wersja, skorupa+belka) kolor LZ5L jesli ktoś ma to proszę o kontakt pod numerem 695820228

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.