Treść opublikowana przez duffy
-
[ALL B5] szerokie s4
od d*py strony wygląda teraz tak: dziury w blendzie nad rejestracja nie da się zaspawać bo to jakieś "niezwykłe amelinium", jutro spróbuje z żywicą zaślepka wycieraczki zamówiona a myślę że okazyjnie kupiłem jeszcze to: 2 sztuki za stówkę
-
[ALL B5] szerokie s4
jak max wyżej napisał daj linka bo u nas chyba nie wrzucałeś?
-
[ALL B5] szerokie s4
średnica o cal przewyższa moje ambicje a cena o połowę możliwości jak zmienię felgi na inny wzór to na oz ultraleggera albo na vossen cvt ale to najszybciej po przyszlych wakacjach szukam bbs ch 19x10 najlepiej do renowacji i tylko 2 sztuki
-
[ALL B5] szerokie s4
e tam jedzie, kizie mizie ma w środku
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
- [ALL B5] szerokie s4
mam dla was naklejki od kajaka dwie pierwsze foty zapożyczone z innych tematów, dziękuję autorom jak ktoś ma mojego gremlina na fotach to śmiało wrzucajcie, wreszcie kilka fotek będzie w temacie- [ALL B5] szerokie s4
wywaliło mi błąd 17881 obwód układu węgla aktywnego przerwany doczytałem że to od odprowadzenia oparów, ktos się orientuje gdzie to się znajduje w s4? wywala check engine i po skasowaniu od razu powraca zbroję się dalej jak przyjedzie paka to muszę gdzieś jeszcze węże zakuć.- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
http://s1265.photobucket.com/user/123duffy/library/oem- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
miał z różne z prawej i lewej strony- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
jest lodówka w pokoju?- Błąd 17881 Układ Węgla Aktywnego
tzn, przy odpalonym aucie jeśli syczy to uwalony zaworek tak?- Błąd 17881 Układ Węgla Aktywnego
wyrzuciło mi dzisiaj bład nr 17881 obwód układu węgla aktywnego przerwany ma ktoś info jak ten układ jest rozprowadzony po samochodzie, wyrzuca check engine, po skasowaniu od razu wraca, z góry dzięki za podpowiedzi,- [ALL B5] szerokie s4
kolega nagrał jakiś film na rolkach View My Video- [ALL B5] szerokie s4
skąd ty to już masz? właśnie chciałem wrzucić tu ładniej widać: gracjan- zadowolony jak najbardziej, przerażający był tylko dojazd do firmy wszyscy szamani przepowiadali że paliwa braknie przy 340 a tu proszę jak ładnie hesik pojedziemy ekonomicznie- [ALL B5] szerokie s4
- [ALL B5] szerokie s4
zderzak nie ma połowy zaczepów i będę ją wklejał na stałe, nie jest jeszcze przykręcony:wink: muszę jeszcze coś zdziałać z tylnymi spręzynami bo znowu zaczeły skrzypieć kriss coś mówił ze piaskowanie i malowanie może coś pomóc, muszę go jutro zaatakować- [ALL B5] szerokie s4
myślałem nad usunięciem wnęki, ale naoglądałem się zdjęć i jednak tak mi gładki zderzak nie pasuje, zresztą nie ma to sensu jeśli i tak mam później założyć blachę- [ALL B5] szerokie s4
Te pierwsze foto na tym famepagu to przypadkiem nie boczki gacjana ? Dokładnie tak duffy, zadowolony z flokowania czy ziomka zj***ć? na jednym z elementów mógł sie bardziej przyłożyć ale ok, niech będzie bez zjeby ---------- Post dopisany 18-07-2014 at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2014 at 17:54 ---------- nareszcie do przodu:kox:- [B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
ładnie się spasowało widzę- [ALL B5] szerokie s4
przyjedz zobaczyć fajnie to wygląda, w przyszłym miesiącu będę jeszcze coś słał do zrobienia- [ALL B5] szerokie s4
a ty założyłeś i się chwalisz, bo nie rozumiem co ma piernik do wiatraka? czorny flokowałem tutaj: https://www.facebook.com/pages/Flokowanie-%C5%9Al%C4%85sk/1524380681121786?fref=ts pozostało założyć zderzak...- [ALL B5] szerokie s4
zdjęcie poranną kanapką, trochę floku do środka:kox:- [ALL B5] Audi S4
Raczej nie, będę może na Dub It... Ja mam 173cm wzrostu i waga około 73kg, experty są dla mnie idealne, kumpel ma futury i już jest trochę luzu... szkoda, kurde to ja mam 10cm i 17km więcej, myślałem właśnie nad futurą.- [ALL B5] Audi S4
gracek bedziesz w ostrowie? jak pozwolisz, przymierzyłbym d*pę do bimarco- [B5 APS] by czorny
to czekaj z tym do wakacji zrobimy dwa komplety - [ALL B5] szerokie s4