Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 APS] by czorny
tak się zastanawiam czy dało by radę zrobic prosty zestaw, tylko na przód, najlepiej z taką pojedynczą poduszką żeby tylko unieść auto z 5cm przed wjazdem do garażu itp :eusathink:musze zobaczyć u ciebie jak poskładasz jak to się na zakrętach zachowuje
-
[B5 APS] by czorny
te te, naklejka/zawieszka powinna być na końcu, masz juz całą instalkę?
-
Truckerzy
no to gratulacje, tez mam papiery w jednej firmie złożone i czekam, może kiedyś zadzwonią, póki co kręcę swoje kółka dalej
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
po mojemu to skorupa tego zderzaka to ori rs, spryski się zgadzają a po zaspawaniu bocznych skrzeli zostaje takie delikatne przetłoczenie pewnie był dzwon i wpasowali części z przedlifta co całkiem nieźle wyszło
-
[ALL B5] szerokie s4
w planie na przyszły rok jest czarna maska z włókna
-
[ALL B5] szerokie s4
- [ALL B5] szerokie s4
zdjecia będą jak będzie to w miare w całości bo teraz to bez sensu, chcę się jako tako poskładać do zlotu w ostrowie szafa dam znać w weekend- [ALL B5] szerokie s4
Daj ---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- Daj numer do ciebie, co tam masz w komplecie?- [ALL B5] szerokie s4
na placu boju: audi wypluło fmic, coolery z rs4 przymierzone, wyrysowane i we wtorek może uda się dospawać odpowiednie mocowania dziury w tylnej części (pamiątki po poprzednim właścicielu wyrównane, zaspawane i zabezpieczone.- Carbon na maske jaki kolor?
ale maska z carbonu jest kocur- [ALL B5] szerokie s4
tak jak max napisał: krzysiek nie chcesz odsprzedać tego zderzaka? ---------- Post dopisany 29-05-2014 at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 20:54 ---------- powoli ale do przodu, zrobiona geometria (przód w 2 stopniowym negatywie), przegląd śpiewająco (dosłownie bo tak sprężyny skrzypią) wpisany w papiery oryginalny silnik i audi już nie jest dieselem grill w nowych barwach, ramka i znaczek w połysku, siatka odmalowana farba strukturalną jutro jadę wreszcie przerejestrować i zamówię od razu małą rejkę na tył- [B5 APS] by czorny
pier**lisz Andrzej. do US obrysu pasuje do tylnych lamp pasuje ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- chcesz naklejkę porsche ? +5 do siły hamowania- [ALL B5] szerokie s4
no:facepalm: dość mocno teraz skręcony- [ALL B5] szerokie s4
jadę odebrać ramka i znaczek w połysk, siatka w strukturę nie wiem co z tylnym znaczkiem, na pewno czarny ale w połysku chyba nie ma na allegro? strasznie skrzypi mi jedna z tylnych sprężyn, jak to zniwelować? jakiś olej, smar miedziany albo coś?- Truckerzy
kolega w koimexie nie lata czasami?- [ALL B5] szerokie s4
kto nie wziął? gdzie to dostać? nawet nuie wiem czy grill i słupki są juz pomalowane- [ALL B5] szerokie s4
wreszcie zaczyna wyglądać jak powinno, tyłu nie pokazuję, jak wjedzie cały środek to siądzie jeszcze troszkę od czwartku walczymy z geometrią, spawamy i składamy wnętrze :naughty:icki z rs4 wystarczą do ponad 400km ja chcę ugrać 380 na przyszły sezon i basta- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Tak są chromowane, ale już niedługo pójdą w kolor:wink: Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc łączę się z toba w cierpieniu, Dzięki, a Ty już smigasz, czy jeszcze wala się po mechanikach? teoretycznie da się już jeździć ale...muszę ją opuścić i ustawić wahacze pod tą wysokość, nie mam geometrii, zmienić pojemność silnika w papierach, przerejestrować, zmienić intercoolery, pomalować elementy, masakra:facepalm: nawet wnętrze jeszcze nie całe złożone nie mam czasu- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc łączę się z toba w cierpieniu,- [ALL B5] szerokie s4
postanowiłem że na przyszły sezon sobie kupie maskę z carbonu coś się dzieje, auto wreszcie u mechanika, na wymianie reszty gum w tylnym zawieszeniu, w tygodniu może uda mi się go ustawić na odpowiedniej wysokości i zawieść na geometrię, później chyba na program a pompa, wtryski i korekta po wakacjach będę sobie dawkował moc i dbał o portfel szukam środkowych, wewnętrznych, czarnych słupków, sid ma jeden a nosb tylko w komplecie z podsufitką, jakby ktoś coś wiedział to dajcie znać- [B5 APS] by czorny
no to git- [B5 APS] by czorny
wszyscy macie takie podnośniki? właśnie dzisiaj taki zamówiłem i ciekaw jestm jak sie będzie spisywał- [B5 APS] by czorny
Czorny taka sobie spraw PODNOŚNIK SAMOCHODOWY LEWAREK ŻABA 3 TONY NISKI 3t (4193071112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Nie wchodzi, niski :/ na deski jedną stroną najeżdżaj i dopiero winduj. Dokładnie, Czorny myślenie nie boli deska nie wchodzi pod zderzak jak hamulce ?- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
ja bym zostawił usa bez rejestracji i gra- [ALL B5] szerokie s4
jest juz w domu i wqrwia sąsiadów - [ALL B5] szerokie s4