Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. tak się zastanawiam czy dało by radę zrobic prosty zestaw, tylko na przód, najlepiej z taką pojedynczą poduszką żeby tylko unieść auto z 5cm przed wjazdem do garażu itp :eusathink:musze zobaczyć u ciebie jak poskładasz jak to się na zakrętach zachowuje
  2. te te, naklejka/zawieszka powinna być na końcu, masz juz całą instalkę?
  3. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    no to gratulacje, tez mam papiery w jednej firmie złożone i czekam, może kiedyś zadzwonią, póki co kręcę swoje kółka dalej
  4. po mojemu to skorupa tego zderzaka to ori rs, spryski się zgadzają a po zaspawaniu bocznych skrzeli zostaje takie delikatne przetłoczenie pewnie był dzwon i wpasowali części z przedlifta co całkiem nieźle wyszło
  5. w planie na przyszły rok jest czarna maska z włókna
  6. zdjecia będą jak będzie to w miare w całości bo teraz to bez sensu, chcę się jako tako poskładać do zlotu w ostrowie szafa dam znać w weekend
  7. Daj ---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- Daj numer do ciebie, co tam masz w komplecie?
  8. na placu boju: audi wypluło fmic, coolery z rs4 przymierzone, wyrysowane i we wtorek może uda się dospawać odpowiednie mocowania dziury w tylnej części (pamiątki po poprzednim właścicielu wyrównane, zaspawane i zabezpieczone.
  9. duffy odpowiedział(a) na danko93 temat w Audi A4 B5
    ale maska z carbonu jest kocur
  10. tak jak max napisał: krzysiek nie chcesz odsprzedać tego zderzaka? ---------- Post dopisany 29-05-2014 at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 20:54 ---------- powoli ale do przodu, zrobiona geometria (przód w 2 stopniowym negatywie), przegląd śpiewająco (dosłownie bo tak sprężyny skrzypią) wpisany w papiery oryginalny silnik i audi już nie jest dieselem grill w nowych barwach, ramka i znaczek w połysku, siatka odmalowana farba strukturalną jutro jadę wreszcie przerejestrować i zamówię od razu małą rejkę na tył
  11. pier**lisz Andrzej. do US obrysu pasuje do tylnych lamp pasuje ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- chcesz naklejkę porsche ? +5 do siły hamowania
  12. no:facepalm: dość mocno teraz skręcony
  13. jadę odebrać ramka i znaczek w połysk, siatka w strukturę nie wiem co z tylnym znaczkiem, na pewno czarny ale w połysku chyba nie ma na allegro? strasznie skrzypi mi jedna z tylnych sprężyn, jak to zniwelować? jakiś olej, smar miedziany albo coś?
  14. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    kolega w koimexie nie lata czasami?
  15. kto nie wziął? gdzie to dostać? nawet nuie wiem czy grill i słupki są juz pomalowane
  16. wreszcie zaczyna wyglądać jak powinno, tyłu nie pokazuję, jak wjedzie cały środek to siądzie jeszcze troszkę od czwartku walczymy z geometrią, spawamy i składamy wnętrze :naughty:icki z rs4 wystarczą do ponad 400km ja chcę ugrać 380 na przyszły sezon i basta
  17. Tak są chromowane, ale już niedługo pójdą w kolor:wink: Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc łączę się z toba w cierpieniu, Dzięki, a Ty już smigasz, czy jeszcze wala się po mechanikach? teoretycznie da się już jeździć ale...muszę ją opuścić i ustawić wahacze pod tą wysokość, nie mam geometrii, zmienić pojemność silnika w papierach, przerejestrować, zmienić intercoolery, pomalować elementy, masakra:facepalm: nawet wnętrze jeszcze nie całe złożone nie mam czasu
  18. Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc łączę się z toba w cierpieniu,
  19. postanowiłem że na przyszły sezon sobie kupie maskę z carbonu coś się dzieje, auto wreszcie u mechanika, na wymianie reszty gum w tylnym zawieszeniu, w tygodniu może uda mi się go ustawić na odpowiedniej wysokości i zawieść na geometrię, później chyba na program a pompa, wtryski i korekta po wakacjach będę sobie dawkował moc i dbał o portfel szukam środkowych, wewnętrznych, czarnych słupków, sid ma jeden a nosb tylko w komplecie z podsufitką, jakby ktoś coś wiedział to dajcie znać
  20. no to git
  21. wszyscy macie takie podnośniki? właśnie dzisiaj taki zamówiłem i ciekaw jestm jak sie będzie spisywał
  22. Czorny taka sobie spraw PODNOŚNIK SAMOCHODOWY LEWAREK ŻABA 3 TONY NISKI 3t (4193071112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Nie wchodzi, niski :/ na deski jedną stroną najeżdżaj i dopiero winduj. Dokładnie, Czorny myślenie nie boli deska nie wchodzi pod zderzak jak hamulce ?
  23. ja bym zostawił usa bez rejestracji i gra
  24. jest juz w domu i wqrwia sąsiadów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.