Treść opublikowana przez duffy
-
[ALL B5] szerokie s4
w błotnikach rs4 jest duuuuużo miejsca więc mimo tego że nie będzie naciągów i koła będą szerzej niż teraz to uda się zejść dość nisko bez klepania rantów
-
[ALL B5] szerokie s4
nie, jeszcze nie, ja to dopiero zrobię przy przekładce do szerokiego body i tam nie ma większej rzeźby. największy problem jest z tym że pod zderzakiem i błotnikiem s4 nie ma wystarczająco dużo miejsca jeśli chcesz go powiesić na ori mocowaniach i trzeba kombinować na sportaudi ktos ma wsadzone coolery z rs4 do s4 chyba papol ---------- Post dopisany 18-01-2014 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 17:40 ---------- co myślicie o takich barwach bbs ch do srebrnego auta? naciągów nie będzie (255/30 na 8,5J) dostałem dzisiaj czerwone naklejki na dekielki ale to nie to, nie mogę sie do tego przekonać jak juz przekładka będzie ogarnięta, trzeba będzie odżałować trochę grosza i kupić dekle jak należy ---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- albo tak jak tu, czerwone zaciski tez już czekają na montaż rukwa dylemat jak cholera ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------
-
Nadkola czarne czy chrom ?
ja bym dał chrom jak już bo czarne to lipa
-
Dokładka zderzaka przód, prosba o pomoc
do rs'a też, nawet bardziej
-
[ALL B5] Audi S4
orientowałeś się czy te znaczki na przód pasują do b5?
-
Truckerzy
Kolizja pod Świebodzinem. Zderzyły się cztery ciężarówki [ZDJĘCIA] Zdarzenie na K-92 / Aktualności / Serwis informacyjny / Strona główna - Komenda Powiatowa Policji w ?wiebodzinie koleś z firmy, który zaczynał ze mną jeździć i przejął moje pierwsze auto. 3 ciężarowe z jednej rosyjskiej firmy rozwalił, szczęście w nieszczęściu wszyscy cali. ciągle mu mówiliśmy żeby trzymał odległości:facepalm:
-
Dokładka zderzaka przód, prosba o pomoc
nie, pasuje, nawet otwory są nawiercone i śrubki w komplecie dokładka jest od seata więc trzeba ją pociąć, doszlifować ponawiercać otwory i przykręcić na śruby albo w inny sposób zamontować
-
Strefa Śmiechu
jedna z biedniejszych jakie widziałem
-
[ALL B5] Audi S4
U mnie tablica leżała pod szybą z przodu, jak się misiek zapytał co z tablicą to powiedziałem że odpadła na myjce i po temacie ale miałeś za szybą
-
Chce odstawić auto na kilka lat do garażu, co trzeba załatwić?
a nie możesz go fikcyjnie sprzedać komus z holandii?
-
[B5 APS] by czorny
kurde to już mogłeś całe auto umyć
-
[ALL B5] Audi S4
tego tematu nie ruszaliśmy tak samo jak miejsca jej umieszczenia, mnie złapali bez i za to zawsze będzie mandat chyba że się dogadasz gracjan może nie widziałeś,przyda się przy rezaniu zderzaka i wydechu AudiSRS.com :: My SPORTEC RS4 B5
-
[ALL B5] Audi S4
jazda bez tablicy to nie awaria tylko wykroczenie i jak cie złapią bez to nie odjedziesz bez mandatu, rozmawiałem na ten temat z naczelnikiem drogówki w ZG
-
Truckerzy
to pytanie? w niemczech nie ma zakazu w poniedziałek zakazy na 2014: Zakazy ruchu - Niemcy 2014
-
[B5 ACK]Czarny sedanik by husajn22 setup wiosna
ładne
-
Truckerzy
masakra:shock3: ale motocyklista sam sobie winien
-
Montaż Progów z S4 B5 do A4 B5
a jak ktoś nie chce malować to mam ori z s4 na sprzedaż
-
[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
devastation, uważasz ,że przód od rs'a jest lepszy od 6 tłoka o prostej budowie? fakt jest w rs większa tarcza.. ktoś może porównywał skuteczność tych dwóch układów ?
-
[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
dzięki kryśka
-
[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
z ciekawości ile chcesz za coolery? jak szukałem to nie było a teraz zaklepałem jeden komplet to się drugi pojawił
-
[B5 APS] by czorny
kobieta zmienna jest
-
[B5 APS] by czorny
jak wczoraj wjechał na podwórko to wyglądał tragicznie a jak wyjechał to moja esa tak samo wyglądała
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
swap?
-
[B5 APS] by czorny
tylko proszę cię na tył szeroką oponę a nie daj boże jakieś 215.....
-
[B5 APS] by czorny
a rukwa