Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. w błotnikach rs4 jest duuuuużo miejsca więc mimo tego że nie będzie naciągów i koła będą szerzej niż teraz to uda się zejść dość nisko bez klepania rantów
  2. nie, jeszcze nie, ja to dopiero zrobię przy przekładce do szerokiego body i tam nie ma większej rzeźby. największy problem jest z tym że pod zderzakiem i błotnikiem s4 nie ma wystarczająco dużo miejsca jeśli chcesz go powiesić na ori mocowaniach i trzeba kombinować na sportaudi ktos ma wsadzone coolery z rs4 do s4 chyba papol ---------- Post dopisany 18-01-2014 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 17:40 ---------- co myślicie o takich barwach bbs ch do srebrnego auta? naciągów nie będzie (255/30 na 8,5J) dostałem dzisiaj czerwone naklejki na dekielki ale to nie to, nie mogę sie do tego przekonać jak juz przekładka będzie ogarnięta, trzeba będzie odżałować trochę grosza i kupić dekle jak należy ---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- albo tak jak tu, czerwone zaciski tez już czekają na montaż rukwa dylemat jak cholera ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------
  3. ja bym dał chrom jak już bo czarne to lipa
  4. do rs'a też, nawet bardziej
  5. orientowałeś się czy te znaczki na przód pasują do b5?
  6. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolizja pod Świebodzinem. Zderzyły się cztery ciężarówki [ZDJĘCIA] Zdarzenie na K-92 / Aktualności / Serwis informacyjny / Strona główna - Komenda Powiatowa Policji w ?wiebodzinie koleś z firmy, który zaczynał ze mną jeździć i przejął moje pierwsze auto. 3 ciężarowe z jednej rosyjskiej firmy rozwalił, szczęście w nieszczęściu wszyscy cali. ciągle mu mówiliśmy żeby trzymał odległości:facepalm:
  7. nie, pasuje, nawet otwory są nawiercone i śrubki w komplecie dokładka jest od seata więc trzeba ją pociąć, doszlifować ponawiercać otwory i przykręcić na śruby albo w inny sposób zamontować
  8. duffy odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    jedna z biedniejszych jakie widziałem
  9. U mnie tablica leżała pod szybą z przodu, jak się misiek zapytał co z tablicą to powiedziałem że odpadła na myjce i po temacie ale miałeś za szybą
  10. a nie możesz go fikcyjnie sprzedać komus z holandii?
  11. kurde to już mogłeś całe auto umyć
  12. tego tematu nie ruszaliśmy tak samo jak miejsca jej umieszczenia, mnie złapali bez i za to zawsze będzie mandat chyba że się dogadasz gracjan może nie widziałeś,przyda się przy rezaniu zderzaka i wydechu AudiSRS.com :: My SPORTEC RS4 B5
  13. jazda bez tablicy to nie awaria tylko wykroczenie i jak cie złapią bez to nie odjedziesz bez mandatu, rozmawiałem na ten temat z naczelnikiem drogówki w ZG
  14. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    to pytanie? w niemczech nie ma zakazu w poniedziałek zakazy na 2014: Zakazy ruchu - Niemcy 2014
  15. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    masakra:shock3: ale motocyklista sam sobie winien
  16. a jak ktoś nie chce malować to mam ori z s4 na sprzedaż
  17. devastation, uważasz ,że przód od rs'a jest lepszy od 6 tłoka o prostej budowie? fakt jest w rs większa tarcza.. ktoś może porównywał skuteczność tych dwóch układów ?
  18. dzięki kryśka
  19. z ciekawości ile chcesz za coolery? jak szukałem to nie było a teraz zaklepałem jeden komplet to się drugi pojawił
  20. kobieta zmienna jest
  21. jak wczoraj wjechał na podwórko to wyglądał tragicznie a jak wyjechał to moja esa tak samo wyglądała
  22. tylko proszę cię na tył szeroką oponę a nie daj boże jakieś 215.....
  23. a rukwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.