Treść opublikowana przez duffy
-
[ALL B5] Audi S4
nie dlaczego to auto już nie pójdzie raczej w stronę culta a raczej w street więc skrzydło jak w dtm jak najbardziej będzie tutaj pasowało
-
[ALL B5] Audi S4
gracek dla mnie jest git, jak wpadnie jakieś fajne skrzydło na klapę i inne koła to będzie wypas
-
[B5 APS] by czorny
to może się zgadamy i od razu mój tez by się prysnęło, ten sam kolor to może by jeszcze lepsza cenę się udało zrobić , pogadamy
-
Truckerzy
pojazd i przyczepa - 18,75 m, pojazd samochodowy i naczepa 16,5 m zaraz ostatnie kółko w podwójnej do Lipska i wolne do 7.01
-
[B5 APS] by czorny
może być, w s4 wiem już do którego miejsca ja przyłożyć a rs'a chcę podziurawić zanim pomaluję
-
[B5 APS] by czorny
nawet fsw ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- w przyszłym miechu bierzemy te dokładki
-
[B5 APS] by czorny
a ja to patyk?
-
[ALL B5] szerokie s4
koledzy .... ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- a chciałem ci ją do przekładki postawić, co ty na to?
-
[ALL B5] szerokie s4
dopiero jak zrobiłem zdjęcie to zobaczyłem jaki ty hojny jesteś- zostawileś mi lusterko ---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- nie mogłem znieść myśli że ma jeździć z diesel'em
-
[ALL B5] szerokie s4
nie udało się z białą ale to i dobrze, jest trochę lepszy ulep:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
i bedzie wyglądał jak kolarzówka, zakładaj najszersze gumy jakie wejdą
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
masz film jak to jeździ, szczególnie bokiem?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
215/35 lezy optymalnie na 8,5J na nowy sezon na 8,5 ja zakładam 255/30
-
[ALL B5] Audi S4
a jakby zrobic tak jak na foto (niekoniecznie carbon, może jakis laminat) plus z oryginalnego boczka odciąć górę do wysokości listwy dekoracyjnej i wmkntować w to. jeśli pałąk zapiera się o ten właśnie element to wyciąć z niego też kawałek, wstawić kawałek plasti rurki odpowiedniej średnicy tak żeby otulała pałąk wszystko ze sobą wyrównać żywicą itp i pomalować strukturą a dolną płaską płytę w połysk tak jak dekory troche skomplikowane ale chyba wiadomo o co mi chodzi
-
[B5 APS] by czorny
czorny a te hamulce będziesz chciał?
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 APS] by czorny
symphony montujcie jak sie świeci w nocy to ładnie wygląda, jak w samolocie- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
zdjęcie tosterem ale ja mam takie coś: 1:43 a3 8p cabrio, a4 b8, rs6 c6, rs4 b7, tt 8n, a4 b5, a4 b5 avant, rs4 b5 1:18 r8 v10, tt 8j, rs6 c5- [ALL B5] szerokie s4
trzeba zmienić zwrotnice, które możesz wziąć od maxa- [ALL B5] szerokie s4
będą na sprzedaż- [ALL B5] szerokie s4
po długich zastanowieniach- dach będzie srebrny póki co JADĄ- [ALL B5] Audi S4
rollbar jest piękny ale to coś w miejscu kanapy i gaśnica wypad z auta- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
to szerokie s4 za cholere mi się nie podoba, polift jak najbardziej- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
będzie poszerzał tak jak mu Michał narysował, jak to spapra to dostanie wpierdziel:kox:- [B5 APS] by czorny
ja mam fajne głowice ja już nie mam pieniędzy na twoje - [B5 APS] by czorny