Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. nie dlaczego to auto już nie pójdzie raczej w stronę culta a raczej w street więc skrzydło jak w dtm jak najbardziej będzie tutaj pasowało
  2. gracek dla mnie jest git, jak wpadnie jakieś fajne skrzydło na klapę i inne koła to będzie wypas
  3. to może się zgadamy i od razu mój tez by się prysnęło, ten sam kolor to może by jeszcze lepsza cenę się udało zrobić , pogadamy
  4. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    pojazd i przyczepa - 18,75 m, pojazd samochodowy i naczepa 16,5 m zaraz ostatnie kółko w podwójnej do Lipska i wolne do 7.01
  5. może być, w s4 wiem już do którego miejsca ja przyłożyć a rs'a chcę podziurawić zanim pomaluję
  6. nawet fsw ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- w przyszłym miechu bierzemy te dokładki
  7. a ja to patyk?
  8. koledzy .... ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- a chciałem ci ją do przekładki postawić, co ty na to?
  9. dopiero jak zrobiłem zdjęcie to zobaczyłem jaki ty hojny jesteś- zostawileś mi lusterko ---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- nie mogłem znieść myśli że ma jeździć z diesel'em
  10. nie udało się z białą ale to i dobrze, jest trochę lepszy ulep:
  11. i bedzie wyglądał jak kolarzówka, zakładaj najszersze gumy jakie wejdą
  12. masz film jak to jeździ, szczególnie bokiem?
  13. 215/35 lezy optymalnie na 8,5J na nowy sezon na 8,5 ja zakładam 255/30
  14. a jakby zrobic tak jak na foto (niekoniecznie carbon, może jakis laminat) plus z oryginalnego boczka odciąć górę do wysokości listwy dekoracyjnej i wmkntować w to. jeśli pałąk zapiera się o ten właśnie element to wyciąć z niego też kawałek, wstawić kawałek plasti rurki odpowiedniej średnicy tak żeby otulała pałąk wszystko ze sobą wyrównać żywicą itp i pomalować strukturą a dolną płaską płytę w połysk tak jak dekory troche skomplikowane ale chyba wiadomo o co mi chodzi
  15. czorny a te hamulce będziesz chciał?
  16. symphony montujcie jak sie świeci w nocy to ładnie wygląda, jak w samolocie
  17. zdjęcie tosterem ale ja mam takie coś: 1:43 a3 8p cabrio, a4 b8, rs6 c6, rs4 b7, tt 8n, a4 b5, a4 b5 avant, rs4 b5 1:18 r8 v10, tt 8j, rs6 c5
  18. trzeba zmienić zwrotnice, które możesz wziąć od maxa
  19. będą na sprzedaż
  20. po długich zastanowieniach- dach będzie srebrny póki co JADĄ
  21. rollbar jest piękny ale to coś w miejscu kanapy i gaśnica wypad z auta
  22. to szerokie s4 za cholere mi się nie podoba, polift jak najbardziej
  23. będzie poszerzał tak jak mu Michał narysował, jak to spapra to dostanie wpierdziel:kox:
  24. ja mam fajne głowice ja już nie mam pieniędzy na twoje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.