Treść opublikowana przez duffy
-
Truckerzy
jedzie ktoś na master truck'a ?
-
[ALL B5] szerokie s4
Płyn w układzie wspomagania był chyba jeszcze z fabryki:facepalm:
-
[ALL B5] szerokie s4
z audi S4/RS4 b5:wink: a w poliftach nie bylo takich oslon? Mam wlasnie taka sama duffy chyba zes przesadzil z tym brokatem co? osłony były wyblakłe i brzydkie, teraz jest sweetaśnie ta osłona nad filtrem jest pęknięta i będzie wymieniona jak mi się gdzieś trafi a tą po prawej też chcę zmienić na tą większą, po wymianie zostaną czarne a brokat tylko przy"Y"
-
[ALL B5] szerokie s4
mojej pani się trochę brokatu pod maską rozlało
-
[ALL B5] szerokie s4
no nawet nawet pany padł jeden żarnik w ori xenonie, brać byle co pod d2s?
-
[B5 APS] by czorny
---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ---------- jak jakaś komarynka
-
[ALL B5] Audi S4
to jest kur*a masakra :kox::kox:
-
[ALL B5] szerokie s4
no właśnie wypada coś założyć, zobaczymy po 10tym, przejadę się do motoryzacyjnego może coś się dopasuje od innego samochodu
-
[ALL B5] szerokie s4
no właśnie tu jest problem.. pierwotnie miałem 18 cm ale musiałem podnieść cooler i teraz chwilowo latam bez wiatraka, szukam coś mniejszego i założę 2 sztuki, zmieści się wiatrak o średnicy 12-14cm i nie za gruby jest z tym chyba jakiś problem bo dużo tych aut jeździ bez wiatraków ---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- komputerowe wentylatory już nawet myślałem założyć tylko nie wiem jak zniesie wodę i temperaturę
-
[ALL B5] szerokie s4
miałem ją wcześniej, na poprzednim zderzaku ten, który mam teraz jest trochę wcięty od dołu i nie wiem czy będzie pasowała, postaram się coś wyczarować
-
[ALL B5] szerokie s4
nie wiem, mam je od miesiąca, kiedyś też latałem na chinczykach i nic się specjalnego nie działo w sumie poziom ich zmęczenia po sezonie był taki sam jak bbs ch z ciekawostek, przypomniało mi się (czorny mi przypomniał)o dokładce z cupry spróbuję ją zamontować
-
[ALL B5] szerokie s4
china sesja- zapomnijcie, nie da rady, nie umiem
-
[B5 APS] by czorny
150 za dwa foto jak te zamówione nie będą pasowały
-
[B5 APS] by czorny
mam dwa tłumiki środkowe jakby co nowe, pod 2,5 cala, chińska nierdzewka
-
[ALL B5] szerokie s4
- [ALL B5] szerokie s4
to ta zaślepka z aukcji gałka nie pasuje w ogóle muszisz pokombinować żeby siedziała stabilnie bo drążek w a4 jest cieńszy- Truckerzy
dlatego ja sie trzymam firmy w której kulam, dwutygodniowy czas jazdy rzadko przekracza 45 godzin jeżdżę w 2 miejsca, do lipska robi się kółko na strzał a kawałeczek za hof latamy we dwóch i też rzadko się zdarzy nie wrócić, ewentualnie jak niemcy dadza d*py na rozładunku to się kręci 9h i do domku. w życiu nie pójdę z własnej woli na przerzuty po unii pracuję w sumie 3 dni w tygodniu a do firmy mam 5 km. czekam i mam nadzieję na pracę w innej okolicznej firmie- kursy na anglię w podwójnej obsadzie, kółko 3 dni i 3 dni w domu, zarobek 5,5 tys + to uważam za uczciwe warunki, do tego szef płaci za przegięcia czasu jeśli prosi żeby zdążyć są jeszcze uczciwe firmy ale mało- [ALL B5] szerokie s4
- [ALL B5] szerokie s4
w serii wygląda tak, ja swój oszlifowałem z kolorów- [ALL B5] szerokie s4
on nie pasuje w miejsce zwykłego, jest niższy i szerszy- [ALL B5] szerokie s4
właśnie raga tez dziwił fokę co to za logo bo niby pierwszy raz takie widział ale to ori ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- rozpórka kupiona od nosba, ori s4 pomalowana i przyklejona naklejka, która akurat była pod ręką- [ALL B5] szerokie s4
nudzi mi się przeokropnie to cos tam sobie napisze a może znowu z czasem będę aktualizował ktoś rzucił linkiem na forum do uszkodzonej s4 (chyba krycha, nie pamiętam), krótka rozmowa przez tel, oględziny drugiego dnia, decyzja- tdi na sprzedaż, bierę drugiego złoma na warsztat, roboty kupa ale przynajmniej nie będzie nudno jakieś tam foto z aukcji, tak to mniej więcej wyglądało, czego nie widać to uszkodzenia dachu od gradu i kilka wgniotek, mi to nie przeszkadza, maskę wymianiłem, wgnioty na dachu usunę cena jak za s4 śmieszna- sprzedałem swój wcześniejszy projekcik i jeszcze zostało na opłaty później przyszła pora na zmiany małe jak te: wywalona wycieraczka bo mi się nie widziała, gałka biegów z a3 ze skróconym drążkiem o 5cm jak w poprzednim aucie, wywalenie haka(to nie auto kowiego:decayed:) nowy zderzak bez dziury i wymiana uszkodzonej dolnej rozpórki:decayed: kilka części min: nowe dv, n75, rozrząd, sprzęgło rs4, nowe oponki, sprężyny itp wydech chinolek i fmic, co te dwa prezenty mi krwi napsuły to masakra ale ... po założeniu malinka tu na foto juz z grillem rs4 za całe 150 zł przy okazji montażu fmica, wymienione uszkodzone błotnik kierowcy oraz próg wkładka filtra pipercross, znaczek w grill i siateczka z rsa w środku: kiera i ręczny od ragi, wspomniana gałka z trójki, radio z żółtego, czarne dekory i klamki, recaro w szmacie z fabryki, jakiś tam wskaźnik w wykombinowanej kratce, niektórym sie nie podoba ten daszek, mi sie widzi naszło mnie na felgi, a że po zmianie było widać brzydkie zaciski to odnowiłem: przód może być, tył dostanie jeszcze 10mm dystansu, gwint jak wrócę z wakacji i zostanie mi coś kasy a jak nie to później, tak wiem wygląda jak "trawożerne" zwierze:decayed: folia z szyb powiedziała papapa jakiś tam całokształt beztalencie w dziedzinie fotografii: roboty jeszcze wielka kupa ale powoli plany: +przewody w oplocie, leżą i czekają +czarne lustra; +naprawa i lakierowanie powierzchni dachu (czerń czy srebrny to ciągle się zastanawiam); +wspomniane dystanse i gwint; +program +kompletny remont tylnego zawieszenia; +może jakieś większe hamulce przed programem; +wszelkie niezbędne naprawy +co mi jeszcze do łba strzeli tak wiem że przód niespasowany i auto ujebane ale taki jego urok- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
a na batalionie się pucował, że próbuje odzyskać zaufanie- AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
jak bedziesz sprzedawał, daj znać- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
co mu się wcinasz, każdy podłącza gdzie chce - [ALL B5] szerokie s4