Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 APS] by czorny
ja mam drugi komplet
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
z tą małą różnicą, że to autko jest poszerzone
-
[B5 APS] by czorny
ale czy co chcę?
-
[B5 APS] by czorny
po odkręceniu tej śrubki normalnie to odchodzi tak?
-
[B5 APS] by czorny
ty jak się te trójkąty zdejmuje z drzwi żeby nic nie rozjepać ? muszę sobie też podmienić, pytałem na battalionie to mnie zlali
-
[B5 1Z] A4 TDi
- [B5 APS] by czorny
siedzę akurat w babimoście co trzeba, pisz PW- Truckerzy
jest jeszcze jeden starszy gość u nas, który dwa razy przeciągnął przyczepę tandemu o ten sam znak :decayed: Gili coś ci tam kliknąłem, swoją drogą wiele razy mijam Repińskich na drodze ale ciebie chyba jeszcze nie trafiłem- [B5 APS] by czorny
no to twoje auto ma bliźniaka:decayed:- [B5 APS] by czorny
ty nie jechałeś dzisiaj przez Kargową?- Truckerzy
ja pierdzielę a ja ostatnio na młodego krzyczałem bo 5 razy w rampę celował..... ale po tym co piszecie, muszę go przeprosić- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
rs4? olej też taki lałem w zeszłym tygodniu buba przerabiałeś temat to może będziesz wiedział, czy tylny wózek z wahaczami, zwrotnicami, stabilizator i łączniki są takie same jak w a4 quattro? bym sobie ze złoma wyciągnął i powoli remontował- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
a w miejscu emblematów byl rozkład jazdy- Platforma cyfrowa NC+
nie mam teraz przy sobie numeru klienta ale jutro sobie sprawdzę- Platforma cyfrowa NC+
wszystko oprócz HBO:wink: ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- wszystkie kanały canal+ mają być, vod też, od jutra ma być aktywne to zobaczę- Platforma cyfrowa NC+
sam byłem w szoku, wypowiedzenie wysłałem dawno, dzisiaj zaszedłem do salonu i powiedziałem że jak nie będzie dobrej oferty to rezygnuje- Platforma cyfrowa NC+
dzisiaj przedłużyłem umowę o rok- pakiet platynowy za 59 zł- Truckerzy
a ile kosztuje odnowienie świadectwa kwalifikacji? w przyszłym roku muszę zrobić- [ALL B5] Czy istnieje patent na montaż foteli z B7 do B5
- Truckerzy
ja w kabinie używam tylko netbooka, sterowniki instaluje się z pamięci flasch(pendrive/karta sd)- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
ja czekałem kiedy sie ktoś na jawora wqrwi- [A4 b5] Żółty szerszeń powraca
tak samo jak każdy przedlift z 95r ? kowi ona miała listwy ---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- a w ogóle słyszałem, że auto miało przygodę, ktoś z wrocka coś wie ?- [B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
taaaaa, 15 minut za późno na forum wszedłem no nic, gratuluję- Wyciąć katalizator w A4 B5 2.6 V6?
wyciąć katalizatory i wspawać prostą rurę auto będzie miało lżej- Pokrowce na fotele
komplet takich foteli za 200 złotych można kupić dajcie spokój z pokrowcami - [B5 APS] by czorny