Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Łojezu... mogę go zrozumieć pod warunkiem że b6 to: czarny sedan s-line w wersji usa z 1,8t 180KM w quattro na dobrej feli inaczej nie ma to sensu
-
Wskaznik boost w kratce nawiewu centralnej
zależy tez gdzie podepniesz wężyk od cisnienia, przed przepustnicą będzie pokazywał wartości ujemne i u mnie tez tak pokazuje
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
buba to jaki koszt wszystkich gum na tył? możesz na PW podrzucić, będę wdzięczny mam wahacze z rozbitka to sobie powoli będę grzebał
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
:good:to se kupię na weekend
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
czego używałeś do zdzierania folii ?
-
Grill rs look
ale sie rzuciliście, ja za 150 kupiłem ori:decayed:
-
Wskaznik boost w kratce nawiewu centralnej
- Czy ten grill podejdzie?
nie trzeba nic przerabiać, pasuje- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
beznadziejnie ten znaczek wygląda- [B5 APS] by czorny
tej ja mam takie ciemne daszki i rączki, nie czarne ale ciemno szare jak chcesz- [ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
ja bym to brał jak wszystko jest w ładnym stanie- A8 D3 na 20" :)
nie, jadę do poznania w tym roku na ślizganie- A8 D3 na 20" :)
ale te felgi z d*py wyglądają na topora aucie powiedz mu ze za 2,8 sprzedam mu cal większe bo przykro patrzeć- A8 D3 na 20" :)
a z jazdy w kontrolowanym i niekontrolowanym poślizgu ---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- ja już znam te numery, jak nowak wrzuca nowe fotki, filmy i opisy, znaczy że sie aukcja na allegro szykuje- RS6 do malowania tylko jak ? :)
i niech tak zostanie- klapa USA B5 Sedan Laminat lub carbon
ogarnij maskę dobrej jakości z carbonu w granicach 1500zł to wezmę- A8 D3 na 20" :)
no teraz to cie troszeczkę poniosło z tym viperem:decayed: dasz sie przejechać ?- [B5 APS] by czorny
mam tą listwę na próg dzwoniłem ale chyba jeszcze naebany jesteś- [ALL B5] Audi S4
dobra prowokacja:decayed:- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
pisałem, kupcie sobie końcówki z 2,0tdi a4 b7- [ALL B5] Audi S4
nareszcie ten szpetny carbon wyleciał z tego auta- A8 D3 na 20" :)
jak chcesz, myślę jednak, że nie będziesz zadowolony- A8 D3 na 20" :)
dorwałeś ori klamki czarne? powiedzmy Paweł nie kupuj tej folii, ja okleiłem dwa dekory z konsoli i nie wiem czy do kwietnia zostaną- A8 D3 na 20" :)
no właśnie Mat :decayed:coś mi nie pasowało wziąłem tą, którą paput wkleił, okleję jak dojedzie i będzie jeden dzień z temperaturą przynajmniej +5stopni dostałem dziś czarne klamki, będzie black motherfucker inside- A8 D3 na 20" :)
kupiłem tą folię, zobaczymy jak to będzie wyglądało a tobie Tom nie sadzał już tej audi niżej ? - Czy ten grill podejdzie?