Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. a co tam, nabiję sobie posta -
  2. czyli dla mnie odpada, jak mam szpachlować i szlifować to prysnę sobie też lakierem
  3. a powiedzcie, da się tym zalać małe ubytki na feldze? tzn w kilku miejscach mam odpryski lakieru, muszę po szpachlować czy wystarczy jak prysnę grubszą warstwę ?
  4. patrząc od tyłu wygląda prawie jak passat jeśli masz coś zamiar modzic przy aucie to te listwy jako pierwsze do kosza
  5. dobre auto nareszcie pokazałeś. służy dzielnie ? ja bym jednak dał trochę niżej bo stracił urok i tą tablice też zamień na małą bo ta jest beee naskrob do nich, wiedzą o co chodzi | PPHU AGO ja już mam do swojego zamówioną widzę że autko parkuje gdzieś przy domku więc cieszę się że nie pójdzie na zmarnowanie chętnie odkupię gałkę biegów albo zamienię się za ori z s4 ? ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- wsadziłeś już radio bo mam tą symfonie do oddania ciągle
  6. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    panowie, co niedzielę za basenem w ZG śledźcie temat na vaglubuski.pl
  7. swir jaki masz lakier na dachu?
  8. duffy odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tak jest zawsze, że świeżaka nie chcą, mi się udało i zaczynam jazdę w firmie w której do tej pory pracowałem na innym stanowisku, przedwczoraj wróciłem z pierwszej trasy z monachium za tydzień kolejna a od sierpnia na stałe. kartę kierowcy masz? bez tego ani rusz a trzeba czekać prawie miesiąć
  9. czy to co Gracjan robi ze swoim autem to choroba ?
  10. mrogal dobry opis auto też zyskało na prezencji, szacun
  11. mam symphony na sprzedaż ale konkretne
  12. A cos w urzedzie skarbowym musze zalatwic? ---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ---------- abschließender steuerbescheid to też muszę tłumaczyć ? co to za dokument ?
  13. witam, czy ktoś z was rejestrował niedawno auto sprowadzone ze Szwajcarii ? jak wygląda procedura rejestracji ? i przy okazji czy ktoś może wie na ile wycenione jest w UC s4 b5 z 2001r?
  14. biedny student cholera jasna
  15. nie wiedziałem, że tyle dziewczyn u nas na forum dzień dobry
  16. http://otomoto.pl/audi-s4-C24269073.html witam, miałby ktoś chwile i odrobinę chęci żeby obejrzeć to auto?
  17. allroad'y są fajne
  18. też spróbuję zalicytować ale tą gumę w drzwiach musisz wymienić
  19. ty będziesz kiedyś to auto sprzedawał ?
  20. duffy odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    będę wdzięczny za sprawdzenie, na taką kwotę jestem gotów, auto do wiosny może stać w garażu, mam czym jeździć jeśli nie będzie sprawiała wrażenia wraka to możliwe, że się po nią wybiorę
  21. duffy odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Autem mozna siee podobno przejechac bo odpala i jezdzi. Kali o czym piszessz, co masz na mysli? Jakies uszkodzenia motorowni/napedow?
  22. duffy odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Prywatnie, http://m.otomoto.pl/oferta/C24059686?fromweb Im wiecej o aucie tym lepiej nie wiem czy link bedzie ok bo wklejam go z wersji mobilnej w razie jesli nie to chodzi o srebrna uszkodzona s4 zza 12700 ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- Prywatnie, http://m.otomoto.pl/oferta/C24059686?fromweb Im wiecej o aucie tym lepiej nie wiem czy link bedzie ok bo wklejam go z wersji mobilnej w razie jesli nie to chodzi o srebrna uszkodzona s4 zza 12700
  23. duffy odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie czy ktos podjechalby mi oobejrzec uszkodzona s4 b5 w radomiu? Bardzo mi zalezy, zwroce kase za paliwo i fatyge
  24. znalazłem skazę na tym diamencie i założę się, że Gacjana to wqrwia niesamowicie:kox: auto jest mega fajne i zazdroszczę tobie cierpliwości
  25. hahhahhah może być :grin: kurde o tym aucie nie pamiętałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.