Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Siema, czym byles? Pamietam z tylu jakies toledo lagune i chyba bmw
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
dzięęęęęęęki
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
w końcu w miarę jest co pokazać nowy pasażer:banan:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Kolesin 7 66-11o Babimost kiedy mam się spodziewać paczki?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
dobre są te koła:naughty: kolor fajnie by na moim aucie leżał
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Psiak kupiony a auto na drodze ucierpialo, cos puka z przodu i czuc delikatne wibracje po spotkaniu z dziura, musze tam zajrzec:kwasny: Juz sie nawet nie rozgladalem za b5tkami, pozdrawiam
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Arek to kolegi dziewczyna przez szybke pstrykala, sa tam chyba tez moje zdjecia martin dziekuje ale auto trzeba jeszcze sporo pracy i pieniedzy wlozyc
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
mam centymetr niżej felgi mega fajne a nad bra sam myślę
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
ktoś tam kiedyś pisał, że mało ft w temacie to jeszcze kilka:decayed::
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
tylko obwodnicą zielonej przelecieliśmy, mijaliśmy się gdzieś?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
:banan: obiecuję jesienią jeszcze trochę ją poprawić
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
spoko wrzucaj i ja po proszę linka, zobaczymy czy się podoba w stanach ---------- Post dopisany 22-04-2012 at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2012 at 14:33 ----------
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
avant jest krissa i właśnie z nim gadałem już na temat szyb, będą wszystkie w czerni ale to jeszcze nie teraz. Pytałem w sumie czy w tym tygodniu da radę ale wyskoczyła mi miła sprawa i muszę troszkę kasy wyrzucić, prezes firmy w której pracuje obiecał mi dzisiaj, że przenosi mnie na dział transportu i pierwsze nowe auto które przyjedzie będzie dla mnie a śmigają u nas many tgx co do żółtego to mam już mniej więcej plan działania ustalony, potrzeba mi czasu. gleby większej nie będzie bo z podwórka nie wjadę. Muszę ogarnąć kilka wkurzających rzeczy, zaczęła mi się trząść szyba kierowcy, muszę ustawić drzwi bo wieje po stronie pasażera....... brak czasu brak czasu brak czasu Bezimienny dziękuję za fotki
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
nie pamiętam hasła
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Jak wrzucam na imageshack to mi wyswietla ze nie wgrano zadnego pliku.....
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Dzisiaj panie
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
nie zrobiłem:doh: jakieś jedno z telefonu, poczekam aż ze zlotu ktoś wrzuci to skopiuję ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- po prawej auto kriss sierrafan, miło było poznać (hamulce już nie dymią ) ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- może Bezimienny coś wrzuci bo biegał z aparatem ??
-
AFN -> richtung Full -> black matt projekt SKITELS
nie chcę być złośliwy ale cudów się w takim razie nie spodziewam, felgi też fajnej nie będzie bo będziesz oszczędzał, tak się nie da wiem to po sobie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
też miałem lexuslook z tyłu
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
kamulator co ty masz za hamulce z przodu? seria ?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
znaczka na klapie już nie ma, powróci w wersji czarnej:naughty: a skąd masz to foto ? tzn wiem gdzie zrobione ale z jakiej stronki ?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
luz:decayed:
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
a to do mnie ? tak z allegro, na PW numer telefonu do tego kolesia
-
[A4 AFN]
avant? bo widuje takiego w serii i czarnym macie ?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
coś tam się pomału dzieje po przebudzeniu ze snu zimowego:) dekielki: montażu po roku czasu doczekały się również listwy progowe: i złomek w kąpieli z bąbelkami : szukam dokładki zderzaka od leona cupry, jedna już miałem i oddałem koledze do seata bo nie wiedziałem jak założyć a teraz zniknęły z allegro i mały problem , nakrętki na TA-gównie nie chcą się poruszyć zalałem cola i wd40, spróbuję ruszyć we wtorek a jak nie to wymienię