Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. Siema, czym byles? Pamietam z tylu jakies toledo lagune i chyba bmw
  2. w końcu w miarę jest co pokazać nowy pasażer:banan:
  3. Kolesin 7 66-11o Babimost kiedy mam się spodziewać paczki?
  4. dobre są te koła:naughty: kolor fajnie by na moim aucie leżał
  5. Psiak kupiony a auto na drodze ucierpialo, cos puka z przodu i czuc delikatne wibracje po spotkaniu z dziura, musze tam zajrzec:kwasny: Juz sie nawet nie rozgladalem za b5tkami, pozdrawiam
  6. Arek to kolegi dziewczyna przez szybke pstrykala, sa tam chyba tez moje zdjecia martin dziekuje ale auto trzeba jeszcze sporo pracy i pieniedzy wlozyc
  7. mam centymetr niżej felgi mega fajne a nad bra sam myślę
  8. ktoś tam kiedyś pisał, że mało ft w temacie to jeszcze kilka:decayed::
  9. tylko obwodnicą zielonej przelecieliśmy, mijaliśmy się gdzieś?
  10. :banan: obiecuję jesienią jeszcze trochę ją poprawić
  11. spoko wrzucaj i ja po proszę linka, zobaczymy czy się podoba w stanach ---------- Post dopisany 22-04-2012 at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2012 at 14:33 ----------
  12. avant jest krissa i właśnie z nim gadałem już na temat szyb, będą wszystkie w czerni ale to jeszcze nie teraz. Pytałem w sumie czy w tym tygodniu da radę ale wyskoczyła mi miła sprawa i muszę troszkę kasy wyrzucić, prezes firmy w której pracuje obiecał mi dzisiaj, że przenosi mnie na dział transportu i pierwsze nowe auto które przyjedzie będzie dla mnie a śmigają u nas many tgx co do żółtego to mam już mniej więcej plan działania ustalony, potrzeba mi czasu. gleby większej nie będzie bo z podwórka nie wjadę. Muszę ogarnąć kilka wkurzających rzeczy, zaczęła mi się trząść szyba kierowcy, muszę ustawić drzwi bo wieje po stronie pasażera....... brak czasu brak czasu brak czasu Bezimienny dziękuję za fotki
  13. nie pamiętam hasła
  14. Jak wrzucam na imageshack to mi wyswietla ze nie wgrano zadnego pliku.....
  15. Dzisiaj panie
  16. nie zrobiłem:doh: jakieś jedno z telefonu, poczekam aż ze zlotu ktoś wrzuci to skopiuję ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- po prawej auto kriss sierrafan, miło było poznać (hamulce już nie dymią ) ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- może Bezimienny coś wrzuci bo biegał z aparatem ??
  17. nie chcę być złośliwy ale cudów się w takim razie nie spodziewam, felgi też fajnej nie będzie bo będziesz oszczędzał, tak się nie da wiem to po sobie
  18. też miałem lexuslook z tyłu
  19. kamulator co ty masz za hamulce z przodu? seria ?
  20. znaczka na klapie już nie ma, powróci w wersji czarnej:naughty: a skąd masz to foto ? tzn wiem gdzie zrobione ale z jakiej stronki ?
  21. luz:decayed:
  22. a to do mnie ? tak z allegro, na PW numer telefonu do tego kolesia
  23. duffy odpowiedział(a) na mrozek1810 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    avant? bo widuje takiego w serii i czarnym macie ?
  24. coś tam się pomału dzieje po przebudzeniu ze snu zimowego:) dekielki: montażu po roku czasu doczekały się również listwy progowe: i złomek w kąpieli z bąbelkami : szukam dokładki zderzaka od leona cupry, jedna już miałem i oddałem koledze do seata bo nie wiedziałem jak założyć a teraz zniknęły z allegro i mały problem , nakrętki na TA-gównie nie chcą się poruszyć zalałem cola i wd40, spróbuję ruszyć we wtorek a jak nie to wymienię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.