Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. mój pionieer 3300BT po podłączeniu w poliftowej b5, gubił pamięć, długo kombinowałem a okazuje się, że instalacja samochodu względem radia ma zamienione znakowanie kabli. SAMOCHÓD kolor czerwony - stały plus kolor żółty- plus "po kluczyku" RADIO: kolor czerwony- plus "po kluczyku" kolor żółty- stały plus łączymy kable tak jak na zdjęciu i ot cała robota radio pamięta stacje, ustawienia itp oraz nie zjada prądu, czyli wszystko jak należy:hi:
  2. no w takiej konfiguracji to się raczej nie pomieści
  3. może masz ksenon, wtedy nie masz ręcznego ustawiania ..... co do audi z tego wątku troszkę trzeba go dopieścić
  4. duffy odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    no to ładnie, czekam na afekty poszukiwań.
  5. duffy odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    czyli powrót do audi ?
  6. nie ma obowiązku, ale właśnie jeżeli bierzesz udział w wypadku bez zimówek zapomnij o kasie od ubezpieczyciela, za to dostaniesz mandat a duże prawdopodobieństwo że zostaniesz też uznany winnym.
  7. jakby ktos chciał to mam amortyzatory przód mts, wizualnie bez rewelacji bo długo leżą już w garażu ale sprawne, mogę oddać jak ktoś zaproponuje tyle żeby mi się chciało zapakować i wysłać
  8. dokładnie tak jak piszesz kolego, opony zimowe do ciężarówek oczywiście są ale .... nie ma zwyczaju ich stosowania w naszym pięknym kraju, w zeszłym tyg. w Niemczech miałem już się okazję poślizgać zestawem z 20t na naczepie bo pani zatrzymała się pod górkę 13% i wysiadła sobie do sklepu a kolejna banda niemyślących inwalidów stała już zaraz za zderzakiem naczepy:facepalm: łańcuchy jeżdżą w skrzyni ale co one dadzą jak śniegu nie ma a droga jest zwyczajnie śliska moim zdaniem nakaz jazdy na zimówkach powinien zostać wprowadzony jak najszybciej
  9. dam sobie ręku uciąć, że to ori s4 tylko założone nieudolnie i bez oryginalnych mocowań (pewnie na wkręty)przez co się powyginały popraw to bo furka ładna, do zrobienia tylko detale ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- albo te progi są zamienione stronami i dlatego nie pasują
  10. no i widzicie federale kleją tak samo jak toyki t1r albo trochę lepiej cała czołówka drifterów w Polsce na nich jeździ ale jak ktoś lubi przepłacać to proszę bardzo
  11. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    stare felgi oddałeś ?
  12. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    makro w niedziele
  13. ja od siebie polecę federal 595EVO
  14. masz jakieś foto jak robiłeś tą konsole środkową? tzn chodzi o to jak połączyłes w całość dekor, ramkę radia i klimatronik ?
  15. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    proponuję dogadać się łącznie z vagiem lubuskim i zwiększyć frekwencję
  16. tego auta nie kupicie, a i ciężko będzie znaleźć w podobnym stanie i na sprzedaż
  17. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Nie chce zapeszyc ale widze szanse na to ze cos sie w ZG ruszy w temacie spotow
  18. Nie wierze Ja mam nadzieje ze Cie to zmotywuje do zmian
  19. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ale moj od kiedy kupilem nie umyty
  20. 190 za dokladke, tyle za nia dalem I jest nieuzywana
  21. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Haha najbardziej brudne auto na parkingu a myte dzisiaj 2 razy:decayed:
  22. chcesz tą dokładkę cupry ? jednak nie będę jej zakładał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.