Treść opublikowana przez duffy
-
gdzie jest antena ??
w tylnej szybie
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
mój pionieer 3300BT po podłączeniu w poliftowej b5, gubił pamięć, długo kombinowałem a okazuje się, że instalacja samochodu względem radia ma zamienione znakowanie kabli. SAMOCHÓD kolor czerwony - stały plus kolor żółty- plus "po kluczyku" RADIO: kolor czerwony- plus "po kluczyku" kolor żółty- stały plus łączymy kable tak jak na zdjęciu i ot cała robota radio pamięta stacje, ustawienia itp oraz nie zjada prądu, czyli wszystko jak należy:hi:
-
Czy mozna wymienic konsole srodkowa na poliftowa przy braku klimatronika???
no w takiej konfiguracji to się raczej nie pomieści
-
[B5 1.8 LPG] Pasjonatka
może masz ksenon, wtedy nie masz ręcznego ustawiania ..... co do audi z tego wątku troszkę trzeba go dopieścić
-
LEON CUPRA 2.8
no to ładnie, czekam na afekty poszukiwań.
-
LEON CUPRA 2.8
czyli powrót do audi ?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
nie ma obowiązku, ale właśnie jeżeli bierzesz udział w wypadku bez zimówek zapomnij o kasie od ubezpieczyciela, za to dostaniesz mandat a duże prawdopodobieństwo że zostaniesz też uznany winnym.
-
Amortyzatory MTS Technik - świeże opinie i porady
jakby ktos chciał to mam amortyzatory przód mts, wizualnie bez rewelacji bo długo leżą już w garażu ale sprawne, mogę oddać jak ktoś zaproponuje tyle żeby mi się chciało zapakować i wysłać
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
dokładnie tak jak piszesz kolego, opony zimowe do ciężarówek oczywiście są ale .... nie ma zwyczaju ich stosowania w naszym pięknym kraju, w zeszłym tyg. w Niemczech miałem już się okazję poślizgać zestawem z 20t na naczepie bo pani zatrzymała się pod górkę 13% i wysiadła sobie do sklepu a kolejna banda niemyślących inwalidów stała już zaraz za zderzakiem naczepy:facepalm: łańcuchy jeżdżą w skrzyni ale co one dadzą jak śniegu nie ma a droga jest zwyczajnie śliska moim zdaniem nakaz jazdy na zimówkach powinien zostać wprowadzony jak najszybciej
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
jaki koleś
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
dam sobie ręku uciąć, że to ori s4 tylko założone nieudolnie i bez oryginalnych mocowań (pewnie na wkręty)przez co się powyginały popraw to bo furka ładna, do zrobienia tylko detale ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- albo te progi są zamienione stronami i dlatego nie pasują
-
Polecane opony letnie
no i widzicie federale kleją tak samo jak toyki t1r albo trochę lepiej cała czołówka drifterów w Polsce na nich jeździ ale jak ktoś lubi przepłacać to proszę bardzo
-
A8 D3 na 20" :)
stare felgi oddałeś ?
-
Spocik Lubuski :)
makro w niedziele
-
Polecane opony letnie
ja od siebie polecę federal 595EVO
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
masz jakieś foto jak robiłeś tą konsole środkową? tzn chodzi o to jak połączyłes w całość dekor, ramkę radia i klimatronik ?
-
Spocik Lubuski :)
proponuję dogadać się łącznie z vagiem lubuskim i zwiększyć frekwencję
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
ładna
-
[ALL B5] Audi S4
tego auta nie kupicie, a i ciężko będzie znaleźć w podobnym stanie i na sprzedaż
-
Spocik Lubuski :)
Nie chce zapeszyc ale widze szanse na to ze cos sie w ZG ruszy w temacie spotow
-
Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .
Nie wierze Ja mam nadzieje ze Cie to zmotywuje do zmian
-
Spocik Lubuski :)
Ale moj od kiedy kupilem nie umyty
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
190 za dokladke, tyle za nia dalem I jest nieuzywana
-
Spocik Lubuski :)
Haha najbardziej brudne auto na parkingu a myte dzisiaj 2 razy:decayed:
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
chcesz tą dokładkę cupry ? jednak nie będę jej zakładał