Treść opublikowana przez duffy
-
[ALL B5] Audi S4
mega jest ta dokładka, chyba jednak się skuszę, najwyżej zgubię gracjan jaką masz glebę ?
-
[B5 AFN] Projekt S4D By Siwy
z planów wynika,że chcesz zrobić kopię auta Topora, to nic, jak się uda będzie kosa:kox:
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Pewnie ze nie pasuja
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
oby nie zatonęła ---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 17:53 ---------- opalarki się trochę boję żeby nie przesadzić ale spróbuję z suszarka do włosów
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
podczas polerowania felgi przetarłem lakier i zpadła decyzja o malowaniu od nowa, felgi przemalowane w czarny mat z brokatem, takich na pewno nie bedzie miał nikt a wyglądają ciekawie, z bliska czarne z daleka srebrne Na sprzedaż tylne lampy za złomka, nie pamiętam ile za nie dałem i nie wiem ile za nie chcieć jakby co proszę propozycje na PW kilka elementów okleję jednak folią czarny mat i to chyba tyle na ten sezon pozostałe prace przy aucie to eksploatacja i poprawki tego co jest,muszę przede wszystkim porządnie ustawić drzwi zaparowała mi przez zimę przednia lampa, co z tym zrobić ? da się coś zrobić bez rozklejania ?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
eeeee te przyciski można do sterowania powietrzem wykorzystać
-
dysk do laptopa
siemano, potrzebuję dys do laptopa jeśli ktoś wie gdzie mogę dostać to tanio to proszę o info w temacie około 200 GB w zupełności wystarczy i fajnie żeby się zakup zamknął kwotą 200 złotych
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
właśnie się nad tym zastanawiam ale on ma tam chyba taka wkładkę plastikową, kiedyś były na allegro
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
tak jak pisałem wyżej, podkład, lakier samochodowy metaliczny grafit w sprayu, (kolor mogę później spisać bo i tak muszę dokupić) brokat w sprayu i na wykończenie bezbarwny bezbarwny i baza po 3-4 warstwy [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 14:20_________________________________________________byłbym wdzięczny za pomoc w znalezieniu pasujących dekielków porsche w kolorze czarnym
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
jeszcze ramke grila i lusterka, ale to już lakiernikowi polecę zrobić. felgi malowane z puszki
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
chciałem tak uczynić panie ale robiłem sam, nie mam jeszcze takich umiejętności
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
brokat i ogólnie praca wlasna,wyszła mi trochę chropowata powierzchnia, muszę to jeszcze spolerować chciałbym na ten sezon taka kolorystykę auta
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
skoro temat podniesiony, to taki pogląd na felgi w wersji 2012:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
przez 2 lata nie zaznałem skrzypienia tego zawiasu, nie wiem skąd się ta teoria wzięła
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
przewaga 1Z nad AGB nie szybciej niz 130 w trasie ale też dużo z tych kilometrów po mieście
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
poka poka
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
dziękuję kowi, znowu mnie wpędziłeś w chorobę, wczoraj się przejechałem a3 2.0tfsi i już wiedziałem że będę chciał odłożyć na takie autko a ty mi z takim zdjęciem wyskakujesz to jest nieuleczalne, potrafię sobie wmówić że sprzedam to auto ale tylko do momentu odpalenia tego cholerne.. forum dobra to co rezamy ?? spalanie na fisie 4,7 litra z ostatnich 980km :>
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
kupiłem, leży na półce i nie wiem gdzie ją zamontować boje się że jak dam ją w czarny element zderzaka to będzie wyglądać jak korek od gazu.
-
[B5 AEB] Audiczka po kolizji... Prawdopodobnie na sprzedaż...
jesli auto w dobrym stanie to moim zdaniem absolutnie nie powinieneś go rozbierać
-
Ceny paliwa marzec 2026
orlen olej opałowy w lubuskim 4,40
-
Nimbus Grau Perl Effekt
próbowałem sam sobie zakręcić kurek ni i tak się udało że kupiłem radio głośniki i wygłuszenia za 2000 to jest chore poważnie ale ja tez nie wiem jak z tym walczyć, próbuję jeszcze raz z tym że dziewczyna mi zmieniła hasło do konta podzielę się rezultatami ale rokowania nie są obiecujące bo tak patrzę żeby dach pomalować
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
Czas zalogowania w sumie: 41 dni, 13 godz. 3 min.
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
duffy chyba jesteś z pod znaku waga nie, strzelec no a jak, szkoda że muszę to jeszcze raz rozebrać
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
Mam propozycję, takie tematy jak ten znikną w gąszczu innych, może żeby ustrzec kolejnych użytkowników, stworzyć wątek w dziale sprzedam w którym byli by wymienieni ci, którzy zrobili na forum jakiegoś wała. Chodzi zarówno o sprzedających jak i kupujących. Wątek można by chyba podwiesić ?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
eeee od d*py strony zaczynasz, żaden tuner z ciebie nie będzie