Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. mega jest ta dokładka, chyba jednak się skuszę, najwyżej zgubię gracjan jaką masz glebę ?
  2. z planów wynika,że chcesz zrobić kopię auta Topora, to nic, jak się uda będzie kosa:kox:
  3. Pewnie ze nie pasuja
  4. oby nie zatonęła ---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 17:53 ---------- opalarki się trochę boję żeby nie przesadzić ale spróbuję z suszarka do włosów
  5. podczas polerowania felgi przetarłem lakier i zpadła decyzja o malowaniu od nowa, felgi przemalowane w czarny mat z brokatem, takich na pewno nie bedzie miał nikt a wyglądają ciekawie, z bliska czarne z daleka srebrne Na sprzedaż tylne lampy za złomka, nie pamiętam ile za nie dałem i nie wiem ile za nie chcieć jakby co proszę propozycje na PW kilka elementów okleję jednak folią czarny mat i to chyba tyle na ten sezon pozostałe prace przy aucie to eksploatacja i poprawki tego co jest,muszę przede wszystkim porządnie ustawić drzwi zaparowała mi przez zimę przednia lampa, co z tym zrobić ? da się coś zrobić bez rozklejania ?
  6. eeeee te przyciski można do sterowania powietrzem wykorzystać
  7. siemano, potrzebuję dys do laptopa jeśli ktoś wie gdzie mogę dostać to tanio to proszę o info w temacie około 200 GB w zupełności wystarczy i fajnie żeby się zakup zamknął kwotą 200 złotych
  8. właśnie się nad tym zastanawiam ale on ma tam chyba taka wkładkę plastikową, kiedyś były na allegro
  9. tak jak pisałem wyżej, podkład, lakier samochodowy metaliczny grafit w sprayu, (kolor mogę później spisać bo i tak muszę dokupić) brokat w sprayu i na wykończenie bezbarwny bezbarwny i baza po 3-4 warstwy [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 14:20_________________________________________________byłbym wdzięczny za pomoc w znalezieniu pasujących dekielków porsche w kolorze czarnym
  10. jeszcze ramke grila i lusterka, ale to już lakiernikowi polecę zrobić. felgi malowane z puszki
  11. chciałem tak uczynić panie ale robiłem sam, nie mam jeszcze takich umiejętności
  12. brokat i ogólnie praca wlasna,wyszła mi trochę chropowata powierzchnia, muszę to jeszcze spolerować chciałbym na ten sezon taka kolorystykę auta
  13. skoro temat podniesiony, to taki pogląd na felgi w wersji 2012:
  14. przez 2 lata nie zaznałem skrzypienia tego zawiasu, nie wiem skąd się ta teoria wzięła
  15. przewaga 1Z nad AGB nie szybciej niz 130 w trasie ale też dużo z tych kilometrów po mieście
  16. poka poka
  17. dziękuję kowi, znowu mnie wpędziłeś w chorobę, wczoraj się przejechałem a3 2.0tfsi i już wiedziałem że będę chciał odłożyć na takie autko a ty mi z takim zdjęciem wyskakujesz to jest nieuleczalne, potrafię sobie wmówić że sprzedam to auto ale tylko do momentu odpalenia tego cholerne.. forum dobra to co rezamy ?? spalanie na fisie 4,7 litra z ostatnich 980km :>
  18. kupiłem, leży na półce i nie wiem gdzie ją zamontować boje się że jak dam ją w czarny element zderzaka to będzie wyglądać jak korek od gazu.
  19. jesli auto w dobrym stanie to moim zdaniem absolutnie nie powinieneś go rozbierać
  20. orlen olej opałowy w lubuskim 4,40
  21. próbowałem sam sobie zakręcić kurek ni i tak się udało że kupiłem radio głośniki i wygłuszenia za 2000 to jest chore poważnie ale ja tez nie wiem jak z tym walczyć, próbuję jeszcze raz z tym że dziewczyna mi zmieniła hasło do konta podzielę się rezultatami ale rokowania nie są obiecujące bo tak patrzę żeby dach pomalować
  22. Czas zalogowania w sumie: 41 dni, 13 godz. 3 min.
  23. duffy chyba jesteś z pod znaku waga nie, strzelec no a jak, szkoda że muszę to jeszcze raz rozebrać
  24. Mam propozycję, takie tematy jak ten znikną w gąszczu innych, może żeby ustrzec kolejnych użytkowników, stworzyć wątek w dziale sprzedam w którym byli by wymienieni ci, którzy zrobili na forum jakiegoś wała. Chodzi zarówno o sprzedających jak i kupujących. Wątek można by chyba podwiesić ?
  25. eeee od d*py strony zaczynasz, żaden tuner z ciebie nie będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.