Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
noooooo pierdzielę, text ogłoszenia skasowałem, szukam teraz dobrego tapicera, chyba że namierzone przeze mnie Recaro okażą się być w fajnym stanie, czekam na zdjęcia auto umyte głowy na ulicach się odwracają nikt złomka nie dostanie chcecie to se zbudujcie
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
to taka ja kupowałem od Tomasz'a za 100 z wysyłką więc można znaleźć taniej [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 13:07_________________________________________________http://allegro.pl/oryginal-galka-skora-mieszek-a3-s-line-opcja-a4-b7-i2010152339.html tu masz kilka złotych tańszą auto ostatni raz w tym roku umyte, w sobotę rano wyjazd do Berlina na lotnisko, pewnie już taka czysta nie będzie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
widzę że dawkujesz im wiedzę stopniowo
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
żebyś tylko źle nie zrozumiał 6 punktu bo sobie krzywdę zrobisz
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
1. zdemontować starą 2. odzyskać starą ramkę 3. zdjąć mieszek z ramki z a3 i założyć na swoją 4. przykrócić drążek o kilka cm 5. okleić drążek dwa/trzy razy dookoła taśmą izolacyjną 6. wcisnąć na siłę nową gałkę 7. odpowiednio usyfić, proporcjonalnie do stopnia usyfienia wnętrza
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
brudna i usyfiona a3 s-line
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
medik co ty chcesz od moich dywaników? a z tymi nakładkami napisałem, że trzeba chyba przyciąć, zreszta wypowiedz się i pomóż koledze
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
jeszcze jutro raz wyjmuję radio, zapomniałem podłączyć mikrofonik
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
to jutro przyłożę tą od esy i pstryknę foto, ona jest taka sama tylko trochę szersza, zwykłą wystarczy chyba przyciąć
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
wystarczy
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
18" czy 19" ?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
póki co to nie, szukam półki pod kierownice z polifta czarnej i chcę zrobić włącznik przeciwmgielnych koło regulacji wysokości świateł której teraz również nie posiadam halo nie ma chyba nawet instalacji pociągniętej, na wiosnę będą nowe kratki bez otworów na halogeny [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 16:21_________________________________________________ http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2034445.htmlAby wyłączyć tryb DEMO trzeba nacisnąć i przytrzymać przycisk SRC OFF aż w lewym górny rogu pojawi się napis Source Off a następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk MUTE Aby wyłączyć radio trzeba nacisnąć i przytrzymać przycisk SRC OFF aż w lewym górny rogu pojawi się napis Source Off a następnie przycisk MODE a to wiem, jak masz podłączone na stałe pod plus i minus z aku to i tak zżera prąd dobrze, że przekonałem się o tym w garażu a nie w mieście kawy nie lubię
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
jak ? teraz piszesz jak ja zmontowałem je tak że się włącza po kluczyku
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
zasilanie radia już poprawione, mam nadzieję więcej tunelu nie rozbierać na gotowo: prezent od gwiazdora: i porównanie, 2008(dzień zakupu): znajdźcie 3 różnice 2011:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Uploaded with ImageShack.us takie foto ci coś daje, czy zrobić ci jakoś inaczej ? ps. tak wiem ale syf mam w aucie jutro myję
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
mi się tak stało z gwintem technixa rozebraliśmy i okazało się, żę jedna z tylnych sprężyn się uklepała
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
no to pozostało zlokalizować ten plus po kluczyku
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
mam gdzieś w domu fotkę, niestety ale te czarne nakładki wewnętrzne nie pasują i musisz je zdjąć lub wymienić na s4
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
kowi dzięki za opis słuchajcie, nie mam oryginalnej wiązki zasilania radia(kiedyś się z niej zadymiło i usunąłem całość) nowa poprowadzona jest bezpośrednio z aku z bezpiecznikiem, tak jak podłącza się wzmacniacze. Problem polega na tym że pioneer podłączony w taki sposób rozładowuje akumulator w związku z tym chcę go podłączyć "po kluczyku" ale pewnie jeśli przełożę stały plus na plus po kluczyku to radio będzie zapominało wszystkie ustawienia po każdorazowym wyłączeniu zapłonu. Ori wiązka ma zasilanie na 3 kablach, plus minus i plus po kluczyku, czy przy takim podpięciu radio nie zjada prądu? kurde z elektryki to jajestem noga
-
mam pomysł na oklejenie folią 3M. ale czy dobry?
średnio to wygląda, te pieniądze wydaj na lepszą felgę popraw błąd w nazwie wątku bo bije po oczach
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
podświetlanie przycisków mam podłączone pod tylne lewe światło w skrzynce bezpieczników wszystko bangla
-
praca kierowcy zawodowego i zarobki
kurde wiem że to ciężki kawałek chleba, w zeszlym roku wziąłem 2 dni wolnego, pojechłem za kolegę 2 trasy i podoba mi się ta praca. Widzę jednak , że uprawnienia zostaną tylko jako awaryjne wyjście. Tak myślałem, że na kraju kokosów nie będzie, szkoda, jak coś się kiedyś w obecnej pracy popierdzieli to wypuszczę się na zachód. Póki co jednak będę szanował szefa Szczerze myślałem że na 3000 mogę liczyć ale teraz mam 2800 na rękę a wszystkie podatki i ubezpieczenia od pełnej pensji więc odpuszczę bo zwyczajnie się to nie opłaca mimo że robiłbym coś co lubię i co mnie interesuje może kiedyś coś się zmieni w tym zawodzie, może w końcu doczekamy się dróg jak na zachodzie, czego wam życzę i sobie również bo wtedy z chęcią dołączę do grona kierowców. dziękuję za odpowiedzi
-
praca kierowcy zawodowego i zarobki
siema Mam pytanie do tych z was, którzy pracują jako kierowcy zawodowi głównie na krajówce. Już rok temu zrobiłem CE i świadectwo kwalifikacji zawodowych, strasznie ciągnie mnie za kółko ale waham się zostawić dotychczasową pracę bo teraz wiem co mam a odchodząc idę w niepewne. Na jakie wynagrodzenie można aktualnie liczyć w transporcie krajowym? Pracy na ciężarówkach jest u mnie w regionie sporo, dzwoniąc i pytając o kasę, wszędzie słyszę, że to zależy od tego i tamtego, czyli żadne konkrety.... Mam możliwość wsiąść na auto u kolegi ojca ale nie pasuje mi to ze względu na to że płaci on składki od najniższej krajowej a resztę do ręki, więc marne perspektywy na przyszłość, to powszechnie stosowany sposób wynagradzania kierowców ? Mam nadzieję że wielu z was spędza święta w domu i trochę rozjaśnicie mi sytuację.
-
[B5 ADR] A4 poprawianie fabryki-zdjęcia po modach w pierwszym poście
po prostu napisz ile byś za niego chciał dostać
-
[B5 ADR] A4 poprawianie fabryki-zdjęcia po modach w pierwszym poście
bez przesady sprzedaj mi przedni grill