Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. cymek, da się tak podłączyć w przedlifcie żeby poprawnie działało, kilka minut to zajęło ale da się
  2. słuchajcie, do jakiej rozdzielczości skonwertować film żeby wyświetlil się na pełnym ekranie? 720x480 jest prawie full a 720x576 nie daje wogóle pełnego ekranu nawet na opcji zoom. napiszcie jak wy to ogarniacie bo może coś robię jeszcze źle ?? radio to avh3300bt
  3. a gdybyś rozbierał ściany po kolei ? to tak jakby remont rozbierasz starą a stawiasz nową, później dobudówka
  4. Nie no spoko juz ogarnalem ale za taka cene spodziewalem sie czegos lepszej jakosci
  5. no tania, też zapłaciłem ponad 150 zlotych a ten plastik powykrzywiany we wszystkie strony świata i nadlewki jak w tanich modelach
  6. pokaż no to moje radio, czyś go nie popsuł
  7. no to lipka, miałem nadzieję że to 18" kt1 w osiemnastce się znalazły: http://motoallegro.pl/alusy-18-5x112-i-5x120-keskin-kt1-raty-i2005540738.html
  8. jutro ogarnę aukcję, myślę nad ceną, pewnie będzie zaporowa bo też mi go szkoda. Ktoś się skusi i będę zadowolony z kasy jaką dostanę albo złomek zostanie i będzie kozakiem tak szybko jak się uda zarobić odpowiednią ilość pieniędzy zamontowałem ramkę od radia jestem z siebie dumny gdyby ktoś widział na sprzedaż takie felgi w 18" to proszę o cynk:
  9. dostałem te je**** ramki z allegro...... przecież to wogóle nie pasuje mam juz dośc tych tuningów przerabiania itp :ranting1:
  10. wystawiam chyba złomka na sprzedaż, na 2tyg max miesiąc,jak się sprzeda to kupię quattro a jak nie to rozbieram na części i do malowania na nowo, wcześniej błotniki do poszerzenia, do przerobienia tylna klapa i szukam zderzaka tył polift oraz drzwi poliftowych. W międzyczasie coś musze wymyślić z silnikiem, wymiana turbo i IC powinna załatwić sprawę. mega mocy nie musi byc bo bedzie maxymalna gleba jaka pozwoli dojechać do domu
  11. proponuje filtr kabinowy wymienić
  12. do kabelka odpowiadającego za włączenie kamery cofania podać plus czy minus ?
  13. kurde jakbyś zrobił to co zaplanowałeś i bym go od ciebie kupił to z tym autem miałbym więcej roboty niż ze swoim
  14. Tak a drugie pol wzialbys sobie na czesci nie?
  15. Oj to nie ten adres, wsadze cos co bedzie przyjemnie pukalo a nie cos co rozdupcy mi pol auta
  16. Ty chyba nie wierzysz w jakosc elementow wnetrza audi, zwyczajnie nie bede go zamykal :gwizdanie:
  17. Eee tam otworzy sie najwyzej raz
  18. w niedzielne nudne przedpołudnie wybrałem się na wycieczkę i znalazłem takie coś: i takie coś: a przeglądając internet znalazłem takie coś: i chyba też będę tak chciał, nie chodzi o głośnik ale o jego umiejscowienie wiosną jeszcze komplet 165 mm w przednie drzwi i audio by wystarczyło
  19. albo wogóle nie ma ramek i dopiero zamówił jak ja zamówiłem u niego
  20. nie pasy są do d*py z zewnątrz będzie tak jak jest na VT może logo w carbon ale żółte na pewno nie idę spać [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 01:21_________________________________________________radio podłączone "na sztukę" ale wygląda mega fajnie i duuuzo lepiej gra mimo że chwilowo nie mam tylnych głośników nie mam jeszcze ramki bo jakiś pajac na allegro napisał sobie że ma na wysyłkę 10 dni a jak go pytam czy wysłał to pisze mi że wyśle zgodnie z terminem podanym na aukcji co a naród
  21. o właśnie, dziękuję on ma flokowana deskę i góry boczków tak ? ja też tak chcę ile trzeba zapłacić ? jednak ma obszytą alkantara teraz widzę szwy [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 01:02_________________________________________________o obszycie tego nawet nie pytam bo pewnie fortuna
  22. jeszcze mnie nie powaliło z tym moro, nabijam sobie posty w temacie alkantara będzie i skóra ustąpi jej miejsca wogóle pisałem gdzieś chyba na poprzedniej stronie że planuję całkowite pozbycie się skóry z auta a chciałbym też trochę floku jak ktoś ma pod ręką to poprosiłbym temat zielonego rs4 sedana z całą masą carbonu wewnątrz
  23. to wolę malować [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 00:28_________________________________________________a co myślicie jakby zamiast czarnego koloru z VT było moro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.