Treść opublikowana przez duffy
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
cymek, da się tak podłączyć w przedlifcie żeby poprawnie działało, kilka minut to zajęło ale da się
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
słuchajcie, do jakiej rozdzielczości skonwertować film żeby wyświetlil się na pełnym ekranie? 720x480 jest prawie full a 720x576 nie daje wogóle pełnego ekranu nawet na opcji zoom. napiszcie jak wy to ogarniacie bo może coś robię jeszcze źle ?? radio to avh3300bt
-
Budowa czy rozbudowa domu
a gdybyś rozbierał ściany po kolei ? to tak jakby remont rozbierasz starą a stawiasz nową, później dobudówka
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Nie no spoko juz ogarnalem ale za taka cene spodziewalem sie czegos lepszej jakosci
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
no tania, też zapłaciłem ponad 150 zlotych a ten plastik powykrzywiany we wszystkie strony świata i nadlewki jak w tanich modelach
-
[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań
- [B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań
pokaż no to moje radio, czyś go nie popsuł- [B5 1Z] projekt złomek ;]
no to lipka, miałem nadzieję że to 18" kt1 w osiemnastce się znalazły: http://motoallegro.pl/alusy-18-5x112-i-5x120-keskin-kt1-raty-i2005540738.html- [B5 1Z] projekt złomek ;]
jutro ogarnę aukcję, myślę nad ceną, pewnie będzie zaporowa bo też mi go szkoda. Ktoś się skusi i będę zadowolony z kasy jaką dostanę albo złomek zostanie i będzie kozakiem tak szybko jak się uda zarobić odpowiednią ilość pieniędzy zamontowałem ramkę od radia jestem z siebie dumny gdyby ktoś widział na sprzedaż takie felgi w 18" to proszę o cynk:- Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
dostałem te je**** ramki z allegro...... przecież to wogóle nie pasuje mam juz dośc tych tuningów przerabiania itp :ranting1:- Nakarm psa
- [B5 1Z] projekt złomek ;]
wystawiam chyba złomka na sprzedaż, na 2tyg max miesiąc,jak się sprzeda to kupię quattro a jak nie to rozbieram na części i do malowania na nowo, wcześniej błotniki do poszerzenia, do przerobienia tylna klapa i szukam zderzaka tył polift oraz drzwi poliftowych. W międzyczasie coś musze wymyślić z silnikiem, wymiana turbo i IC powinna załatwić sprawę. mega mocy nie musi byc bo bedzie maxymalna gleba jaka pozwoli dojechać do domu- [B5 1Z] Słabo wieje z nawiewów
proponuje filtr kabinowy wymienić- Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
do kabelka odpowiadającego za włączenie kamery cofania podać plus czy minus ?- [B5 ADR] a4 by me :)
kurde jakbyś zrobił to co zaplanowałeś i bym go od ciebie kupił to z tym autem miałbym więcej roboty niż ze swoim- [B5 1Z] projekt złomek ;]
Tak a drugie pol wzialbys sobie na czesci nie?- [B5 1Z] projekt złomek ;]
Oj to nie ten adres, wsadze cos co bedzie przyjemnie pukalo a nie cos co rozdupcy mi pol auta- [B5 1Z] projekt złomek ;]
Ty chyba nie wierzysz w jakosc elementow wnetrza audi, zwyczajnie nie bede go zamykal :gwizdanie:- [B5 1Z] projekt złomek ;]
Eee tam otworzy sie najwyzej raz- [B5 1Z] projekt złomek ;]
w niedzielne nudne przedpołudnie wybrałem się na wycieczkę i znalazłem takie coś: i takie coś: a przeglądając internet znalazłem takie coś: i chyba też będę tak chciał, nie chodzi o głośnik ale o jego umiejscowienie wiosną jeszcze komplet 165 mm w przednie drzwi i audio by wystarczyło- [B5 1Z] projekt złomek ;]
albo wogóle nie ma ramek i dopiero zamówił jak ja zamówiłem u niego- [B5 1Z] projekt złomek ;]
nie pasy są do d*py z zewnątrz będzie tak jak jest na VT może logo w carbon ale żółte na pewno nie idę spać [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 01:21_________________________________________________radio podłączone "na sztukę" ale wygląda mega fajnie i duuuzo lepiej gra mimo że chwilowo nie mam tylnych głośników nie mam jeszcze ramki bo jakiś pajac na allegro napisał sobie że ma na wysyłkę 10 dni a jak go pytam czy wysłał to pisze mi że wyśle zgodnie z terminem podanym na aukcji co a naród- [B5 1Z] projekt złomek ;]
o właśnie, dziękuję on ma flokowana deskę i góry boczków tak ? ja też tak chcę ile trzeba zapłacić ? jednak ma obszytą alkantara teraz widzę szwy [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 01:02_________________________________________________o obszycie tego nawet nie pytam bo pewnie fortuna- [B5 1Z] projekt złomek ;]
jeszcze mnie nie powaliło z tym moro, nabijam sobie posty w temacie alkantara będzie i skóra ustąpi jej miejsca wogóle pisałem gdzieś chyba na poprzedniej stronie że planuję całkowite pozbycie się skóry z auta a chciałbym też trochę floku jak ktoś ma pod ręką to poprosiłbym temat zielonego rs4 sedana z całą masą carbonu wewnątrz- [B5 1Z] projekt złomek ;]
to wolę malować [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 00:28_________________________________________________a co myślicie jakby zamiast czarnego koloru z VT było moro - [B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań