Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
właśnie nie wiem ile za oklejenie ? myślę że raczej pomaluję
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
- [B5 1Z] projekt złomek ;]
o to to to a nie moduły za 1500 złotych.- [B5 APS] by czorny
- [B5 1Z] projekt złomek ;]
do radia, da się je wyjąć bez ? przy okazji jest nowe VT i tego ostatecznie będę się trzymał:- [B5 1Z] projekt złomek ;]
sratatata dokładnie, nie mam ramki jeszcze pisałem dzisiaj czy wysłali ale cisza, jutro zadzwonię :/ a przy okazji kowi miałeś w komplecie wyjmaki ? u mnie w kartoniku nie ma albo nie widzę- Ceny paliwa marzec 2026
dobrze że mam 4 km do pracy to sobie rowerkiem będę jeździł- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
będę się orientował- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
przód usa sprzedajesz ?- [B5 APS] by czorny
Skąd jesteś? Bo ja PWL, widze FZI to blisko z Babimostu- [B5 APS] by czorny
jak mówisz ze medik miał łatwiej to zajrzyj do mojego złomka- [B5 1Z] projekt złomek ;]
no faktycznie już to widzę: kochanie może obejrzymy jakiś film? ok to idziemy do garażu mam nowy film na radiu downy- [B5 1Z] projekt złomek ;]
i ten kabelek który ma iść do ręcznego mogę sobie odpuścić, czad nie muszę tunelu rozbierac- [B5 1Z] projekt złomek ;]
no nie do konca... brązowy przylutować do czarnego czy odwrotnie ? [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 19:08_________________________________________________juz widzę nie zauważylem taśmy izolacyjnej- [B5 1Z] projekt złomek ;]
oj tam oj tam w kabelkologii nie jestem "miszcz" co do reszty poradze sobie bez [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 17:50_________________________________________________mam zamiar ogarnąć radio w przyszlym tygodniu a później coś grubszego we wnętrzu, w poniedziałek idę do prezesa w pracy zapytać ile chce za metr alkantary i kilka albo kilkanaście metrów będę potrzebował- [B5 1Z] projekt złomek ;]
nie mam chęci czytać po amerykańczańsku poczekam co kowi napisze a instrukcję wezmę jak już będe zakładał, czekam jeszcze na ramkę i chce też od razu tą kamerę założyć- [B5 1Z] projekt złomek ;]
takie albo jestem ślepy albo instrukcji PL nie ma- [B5 1Z] projekt złomek ;]
minus ? - masę z budy? kooooooowwwwiiiiiiiiii plus czy minus !!?? od razu napisz które kable mam ze sobą zlutować bo coś wspominałeś- [B5 1Z] projekt złomek ;]
radio dotarło jest mikrofon w komplecie ramka nie więc lipa zastanawiam się jaką kamerę cofania wybrać i gdzie ją zamontować myślałem o takiej: http://allegro.pl/kamera-cofania-dzien-noc-z-diodami-ir-kolorowa-i1969589018.html tylko ciekawe jak z jej wygląda ten obraz w nocy ?? i zamontować ją w czarnym miejscu zderzaka obejrzałem też wiązkę od radia i jest tam kabelek do połączenia z sygnałem hamulca ręcznego, chodzi pewie o video w czasie jazdy ale gdyby dać tam plus po stacyjce powinno się odblokować ?- Kryzys w Twojej pracy?!
Szczególnie to widać po cenach paliwa i rosnącym kursie euro. W transporcie takiej kiszki co jest teraz, nie pamiętam od wielu lat. Przed świętami auta u mnie śmigały jak wściekłe, nie było kiedy załadować. Po nowym roku dopiero zaczynały się przestoje. Październik był kiepski, listopad całkiem pupa, a w grudniu boję się pomyśleć co będzie w styczniu.... a u nas problem zeby załatwić auto pod załadunek i beda dokupione nowe- Kryzys w Twojej pracy?!
a u nas taki kryzys, ze chyba pierwszy raz od 6 lat nie bede mial wolnego miedzy swietami a nowym rokiem kryzys jest sztuczny !- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
eee nawet jakby były po 5 to i tak po wyplacie:P w tym miesiacu juz starczy na auto- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
człowiek się całe życie uczy dzięki zajrzę tam po wypłacie po wyjęciu dużo płynu wyleci ?- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
ale gdzie ona sa ?- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
a gdzie te swiece siedzą? w 1z też są ? - [B5 1Z] projekt złomek ;]