Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. właśnie nie wiem ile za oklejenie ? myślę że raczej pomaluję
  2. o to to to a nie moduły za 1500 złotych.
  3. do radia, da się je wyjąć bez ? przy okazji jest nowe VT i tego ostatecznie będę się trzymał:
  4. sratatata dokładnie, nie mam ramki jeszcze pisałem dzisiaj czy wysłali ale cisza, jutro zadzwonię :/ a przy okazji kowi miałeś w komplecie wyjmaki ? u mnie w kartoniku nie ma albo nie widzę
  5. dobrze że mam 4 km do pracy to sobie rowerkiem będę jeździł
  6. Skąd jesteś? Bo ja PWL, widze FZI to blisko z Babimostu
  7. jak mówisz ze medik miał łatwiej to zajrzyj do mojego złomka
  8. no faktycznie już to widzę: kochanie może obejrzymy jakiś film? ok to idziemy do garażu mam nowy film na radiu downy
  9. i ten kabelek który ma iść do ręcznego mogę sobie odpuścić, czad nie muszę tunelu rozbierac
  10. no nie do konca... brązowy przylutować do czarnego czy odwrotnie ? [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 19:08_________________________________________________juz widzę nie zauważylem taśmy izolacyjnej
  11. oj tam oj tam w kabelkologii nie jestem "miszcz" co do reszty poradze sobie bez [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 17:50_________________________________________________mam zamiar ogarnąć radio w przyszlym tygodniu a później coś grubszego we wnętrzu, w poniedziałek idę do prezesa w pracy zapytać ile chce za metr alkantary i kilka albo kilkanaście metrów będę potrzebował
  12. nie mam chęci czytać po amerykańczańsku poczekam co kowi napisze a instrukcję wezmę jak już będe zakładał, czekam jeszcze na ramkę i chce też od razu tą kamerę założyć
  13. takie albo jestem ślepy albo instrukcji PL nie ma
  14. minus ? - masę z budy? kooooooowwwwiiiiiiiiii plus czy minus !!?? od razu napisz które kable mam ze sobą zlutować bo coś wspominałeś
  15. radio dotarło jest mikrofon w komplecie ramka nie więc lipa zastanawiam się jaką kamerę cofania wybrać i gdzie ją zamontować myślałem o takiej: http://allegro.pl/kamera-cofania-dzien-noc-z-diodami-ir-kolorowa-i1969589018.html tylko ciekawe jak z jej wygląda ten obraz w nocy ?? i zamontować ją w czarnym miejscu zderzaka obejrzałem też wiązkę od radia i jest tam kabelek do połączenia z sygnałem hamulca ręcznego, chodzi pewie o video w czasie jazdy ale gdyby dać tam plus po stacyjce powinno się odblokować ?
  16. Szczególnie to widać po cenach paliwa i rosnącym kursie euro. W transporcie takiej kiszki co jest teraz, nie pamiętam od wielu lat. Przed świętami auta u mnie śmigały jak wściekłe, nie było kiedy załadować. Po nowym roku dopiero zaczynały się przestoje. Październik był kiepski, listopad całkiem pupa, a w grudniu boję się pomyśleć co będzie w styczniu.... a u nas problem zeby załatwić auto pod załadunek i beda dokupione nowe
  17. a u nas taki kryzys, ze chyba pierwszy raz od 6 lat nie bede mial wolnego miedzy swietami a nowym rokiem kryzys jest sztuczny !
  18. eee nawet jakby były po 5 to i tak po wyplacie:P w tym miesiacu juz starczy na auto
  19. człowiek się całe życie uczy dzięki zajrzę tam po wypłacie po wyjęciu dużo płynu wyleci ?
  20. ale gdzie ona sa ?
  21. a gdzie te swiece siedzą? w 1z też są ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.