Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
nie mam talentu, auto jeszcze nie wykonczone [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________ trochę grzebię przy aucie... listwy s4 (po założeniu, stwierdzam, że auto jednak pojedzie na kalibracje drzwi): i specjalnie dla slepego mówił, że gałka za długa :polew: no to przykrócona: dorobiłem i dolepilem jeszcze brakujące listewki chrom i takie coś: dope na d*pę potrzebuję jakąś mocną taśmę dwustronną, odporną na wodę itp, ta na która przylepiłem emblemat nie za specjalnie trzyma i szczerze to boję się że go zgubię ps. tak wiem że dupsko zasyfione ale tak to już jest w złomowatym traktorze..... nie mam chwilowo podłączenia dla węża z wodą jutro auto jedzie się zglebić
-
[ALL B5] bolce do montażu dolnych listew drzwiowych
mógłby mi ktoś zmierzyć odległość pomiędzy bolcami wychodzącymi z drzwi a dolna ich krawędzią u mnie w przedlifcie ich nie ma a chcialbym założyć brakujące listwy od s4 .... prosilbym jeśli się komuś chce to wymiar od dolnej krawędzi do środka bolca
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
przeciez ty nie masz dziury w zderzaku
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
chcesz kupic ?
-
B6 DIVISION
siema ktoś z was nie będzie się nosił z zamiarem sprzedaży auta tak za pół roku? interesuje mnie tylko i wyłącznie sedan fajnie jakby miał pakiet s-line wewnątrz i zewnątrz [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 19:43_________________________________________________aha, silnik 1,8t
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Dotarl komp od ahu z jakims tam programem, zobaczymy co z tego wyjdzie, jak wybuchnie to trudno
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
gałkę skrócę, pisałem wyżej mieszek jest nowy reszty narazie nie ruszam, nie mam funduszy ....
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
chodzi ci o to że odstaje przy słupkach, czy o to ze tunel odstaje od obudowy pod kierownica ? tunel bedzie poprawiony a na calą deskę narazie nie mam ciśnienia
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
od b7 2.0 200 zlotych , nie wiem czy to duzo czy malo ... ale radio jest niemal idealne mam nadzieje zdążyć na cultstyle na 12 sierpnia nie mow ze zostawiels deche 95' rok tzn ? [br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 11:13_________________________________________________ daje rade
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
skrócę tak okolo 6-7 cm i tak muszę to wszystko jeszcze raz rozebrać
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
decyzja co do koloru juz chyba podjęta jako, że zaczął się urlop, coś się dzieje: nowe końcówki w traktorze: no i mały rozpiździaj w środku tak było jak kupiłem: stan przejściowy: !!! potrzebuję podświetlany uchwyt na napoje i poliftowa czarna zapalniczkę !!!
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
to auto juz chyba nie istnieje, miało powazny dzwon
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
krycha a ty ile chcesz za te felgi ? pytam czysto teoretycznie nie nastawiam sie na razie na zakup
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
yyyyyy ? ale o so chozi ?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
jak 19" to ja odpadam szkoda mi moich nowych opon w 18calach
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
kurde nie pamiętam skąd je mam
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
kolor plus bezbarwny bez malowania wnęk:wink4:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
ile liczysz za te koła ? 18 czy 19" ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
moze jak sie dogadamy we dwóch to bedzie taniej ?
- [B5 AGB] VIAGRA
-
[B5 AGB] VIAGRA
dawaj ja odstawie auto jeszcze raz na wiosnę tez ogladalem auta które pajac wcześniej malował i tylko dlatego mu zostawiłem auto.... mam 10 km od siebie lakiernie gdzie gość maluje auta najwyzszej klasy ostatnio trafilo sie nawet porsche o cene nie odważyłem się jeszcze zapytac, nie chcę sie smiertelnie zadławic z wrażenia
-
[B5 AGB] VIAGRA
moskal nie wiesz jak doskonale cie rozumiem
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
wiem, pamiętam o tym silniku..... póki co 1z żyje i na ten rok pozostanie chyba ze podarujesz mi ta v6 to włoże i zrobię naklejkę upamiętniającą na tylnej szybie
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
zawsze na zimę można dokładkę zdjąć Proszę nie poruszać tematu lakierowania, dziękuję
-
[B5 AGB] VIAGRA
nogaro to chyba perła ?