Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. nie mam talentu, auto jeszcze nie wykonczone [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________ trochę grzebię przy aucie... listwy s4 (po założeniu, stwierdzam, że auto jednak pojedzie na kalibracje drzwi): i specjalnie dla slepego mówił, że gałka za długa :polew: no to przykrócona: dorobiłem i dolepilem jeszcze brakujące listewki chrom i takie coś: dope na d*pę potrzebuję jakąś mocną taśmę dwustronną, odporną na wodę itp, ta na która przylepiłem emblemat nie za specjalnie trzyma i szczerze to boję się że go zgubię ps. tak wiem że dupsko zasyfione ale tak to już jest w złomowatym traktorze..... nie mam chwilowo podłączenia dla węża z wodą jutro auto jedzie się zglebić
  2. mógłby mi ktoś zmierzyć odległość pomiędzy bolcami wychodzącymi z drzwi a dolna ich krawędzią u mnie w przedlifcie ich nie ma a chcialbym założyć brakujące listwy od s4 .... prosilbym jeśli się komuś chce to wymiar od dolnej krawędzi do środka bolca
  3. przeciez ty nie masz dziury w zderzaku
  4. chcesz kupic ?
  5. duffy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema ktoś z was nie będzie się nosił z zamiarem sprzedaży auta tak za pół roku? interesuje mnie tylko i wyłącznie sedan fajnie jakby miał pakiet s-line wewnątrz i zewnątrz [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 19:43_________________________________________________aha, silnik 1,8t
  6. Dotarl komp od ahu z jakims tam programem, zobaczymy co z tego wyjdzie, jak wybuchnie to trudno
  7. gałkę skrócę, pisałem wyżej mieszek jest nowy reszty narazie nie ruszam, nie mam funduszy ....
  8. chodzi ci o to że odstaje przy słupkach, czy o to ze tunel odstaje od obudowy pod kierownica ? tunel bedzie poprawiony a na calą deskę narazie nie mam ciśnienia
  9. od b7 2.0 200 zlotych , nie wiem czy to duzo czy malo ... ale radio jest niemal idealne mam nadzieje zdążyć na cultstyle na 12 sierpnia nie mow ze zostawiels deche 95' rok tzn ? [br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 11:13_________________________________________________ daje rade
  10. skrócę tak okolo 6-7 cm i tak muszę to wszystko jeszcze raz rozebrać
  11. decyzja co do koloru juz chyba podjęta jako, że zaczął się urlop, coś się dzieje: nowe końcówki w traktorze: no i mały rozpiździaj w środku tak było jak kupiłem: stan przejściowy: !!! potrzebuję podświetlany uchwyt na napoje i poliftowa czarna zapalniczkę !!!
  12. to auto juz chyba nie istnieje, miało powazny dzwon
  13. krycha a ty ile chcesz za te felgi ? pytam czysto teoretycznie nie nastawiam sie na razie na zakup
  14. yyyyyy ? ale o so chozi ?
  15. jak 19" to ja odpadam szkoda mi moich nowych opon w 18calach
  16. kurde nie pamiętam skąd je mam
  17. kolor plus bezbarwny bez malowania wnęk:wink4:
  18. ile liczysz za te koła ? 18 czy 19" ?
  19. duffy odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    moze jak sie dogadamy we dwóch to bedzie taniej ?
  20. duffy odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak
  21. duffy odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dawaj ja odstawie auto jeszcze raz na wiosnę tez ogladalem auta które pajac wcześniej malował i tylko dlatego mu zostawiłem auto.... mam 10 km od siebie lakiernie gdzie gość maluje auta najwyzszej klasy ostatnio trafilo sie nawet porsche o cene nie odważyłem się jeszcze zapytac, nie chcę sie smiertelnie zadławic z wrażenia
  22. duffy odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    moskal nie wiesz jak doskonale cie rozumiem
  23. wiem, pamiętam o tym silniku..... póki co 1z żyje i na ten rok pozostanie chyba ze podarujesz mi ta v6 to włoże i zrobię naklejkę upamiętniającą na tylnej szybie
  24. zawsze na zimę można dokładkę zdjąć Proszę nie poruszać tematu lakierowania, dziękuję
  25. duffy odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nogaro to chyba perła ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.