Treść opublikowana przez duffy
-
[ALL B5] SWAP
Witam, przymierzam sie do zmiany silnika z 1,9 na 2,4 v6 i tutaj pytanie bo od przyszlego miesiaca chce zaczas kompletowac wszystko co bedzie mi potrzebne. wiadomo- caly silnik i jego osprzet do wymiany, skrzynia tez bedzie inna w manualu ale co z czesciami typu: sanki, sprezarka klimy, czy popma wspomagania ? pas przedni ? zwrotnice ? co z przegubami ? jak daleko musze ingerowac w instalacje? wiazka silnika do wymiany, ale czy wymieniam tylko do kompa tego w podszybiu a reszta zostaje czy jeszcze dalej musze cos wymieniac? prosze nie piszcie ze nie warto, auto wyjedzie na ten sezon po remoncie jako s4 look nie chce w niej diesla, dostep do tanszego ON sie skonczyl i nie chce go raczej remontowac i przerabiac czesci mam juz wstepnie dogadane tylko potrzeba mi informacji co potrzebuje a co moze zostac, za wszelkie rady i informacje bede bardzo wdzieczny
-
Spocik Lubuski :)
ogarniemy spocik ogarniemy jak nie oddam auta w piatek to przyjade rozjebunda
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
jak to bedziesz montowal ?? wymieniasz zwrotnice ? czy jakies adaptery ?
-
POMOCY zatonkowałem PB 98 zamiast ON jak opróżnić zbiornik
skoro sie boisz to zdejmij pod maska wezyk od paliwa i samym rozrusznikiem wypompuj paliwo albo zdejmij zbiornik
-
POMOCY zatonkowałem PB 98 zamiast ON jak opróżnić zbiornik
dokladnie, to samo zrobilem niedawno 200 km od domu, ja sie zorintowalem po 7 litrach bo cos mi sie za drogo wydawalo , dolalem 40 litrow on i nic sie z autem nie dzialo, powiem ci nawet, ze auto lepiej odpalalo bo to byl okres mrozow akurat
-
[ALL] Toyo proxes 4
ktos smiga na toyo proxes 4 ? niby to opona caloroczna (ja i tak bede uzywal tylko latem) ale ma mnóstwo dobrych opinii ? i trafily sie w bardzo ciekawej cenie, moze ktos cos powiedziec na jej temat ?
-
[ALL] Opony na raty
juz sprawdzalem, niestety na chwile obecna nic ciekawego :/ jedynie trzy rodzaje opon i szczerze troche za drogie akurat telewizor kupilem za gotowke teraz maluje auto i chcialbym zeby po odbiorze auto jezdzilo od razu na alu a kasy na opony nie nadrukuje dlatego szukam czegos w sorzedazy ratalnej na 6 rat duzo nie przeplace jakby sie komus cos rzucilo w oczy to szukam 215/35 lub 215/40 r18
-
[ALL] Opony na raty
dokladnie duzo wiecej nie wyjdzie a nie bede sie musial bujac na 15" grippen brales cos od nich ? jest wogole na tej stronie jakas szukajka bo zaraz mnie trafi- klikam na wiecej tam gdzie jest rozmiar opony i przewija mi tylko strone troche nizej ;(
-
[ALL] Opony na raty
tak jak w temacie, czy ktos kupowal nowe opony na raty, mam spora wydatki a nie chce czekac kolejny miesiac zeby odlozyc kase na nowe gumy. macie moze zaufanych sprzedawcow prowadzacych sprzedaz ratalna chodzi o jakies oponki 215/35 r18 do 2000 zlotych
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
no ladny kolor z zewnatrz
-
[ALL B5] Opadnięte drzwi
ja wymieniam w przyszlym mieisacu dolne zawiasy w przednich drzwiach bo malo tego ze jest halas w czasie jazdy to jeszcze zeby drzwi sie domknely to trzeba trzasnac jak wrotami od stodoly
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie, nie kupilem Ja swoja mam na strychu, za miesiac zaloze ale teraz wiecej osob ma ja na oku
-
[B5 1Z] A4 TDi
sorry za ta klapę, nie wiedzialem
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
bierz avus - rh jest juz tak duzo ze chyba swoje sprzedam
-
[ALL B5] Progi S4
narazie nie powiem ci ze chce sprzedac bo nie wiem jak beda trzymaly sie nakladki progowe bez tych listew. nie przymierzalem sie jeszcze do montazu jednak mi sie podoba bez tych listew i bede kombinowal listwy na drzwi te co pokazales rożnia sie zapewne tym ze sa z innego materialu no i sa chyba klejone do drzwi a ori masz zakladane na takie bolce.. wewnetrzne nakladki chyba by sie jednak przydaly bo wiadomo ze starych idealnie rowno nie dotniesz ... jak uda sie mocno i solidnie zamocowac nakladki bez listw na drzwi to mysle ze za 250 zlotych bym je sprzedal ...
-
[ALL B5] Progi S4
przy tych nakladach, cena flaszki wrazenia na mnie nie robi
-
[ALL B5] Progi S4
tak wlasnie chce zrobic u siebie. mam caly komplet wiec prawdopodobnie bede chcial sprzedac te listwy z esy a kase przeznaczyc na cos innego tylko ile to warte ? do kompletu potrzebujesz jeszcze takie dwie plastikowe listw z rzepami, zakonczenia progów, kontowniki do zamocowania od spodu, no i nakladki wewnetrzne+ te wspomniane wyzej listwy na drzwi i blotniki jak jest z zamontowaniem tego, jeszcze nie wiem, za miesiac moge cos powiedziec a topora bede meczyl jak mi cos nie bedzie pasowalo
-
[ALL B5] Jakie et będzie ładnie wyglądać?
panowie, sprzedalem dystanse ktore kupilem z felgami (mialy jakies pekniecia a kolega dal dobre pieniadze ) audi a4b5, felgi rh turbo - 8 i pol cala szerokosci, na nie opony takie aby byl lekki naciag, jakie et bedzie najladniej wygladalo? na przodzie chcialem zrobic et35 lub 32 a z tylu et 32 lub 27 ?? co myslicie, musze kupic poki jeszcze mam pieniadze auto jest na gwincie wiec o glebe sie nie martwcie
-
Spocik Lubuski :)
na mnie nie liczcie najszybciej w kwietniu ... a poki co to moze macie jakiegos naprawde dobrego lakiernika ktory by pomalowal audi w metalik+ troche blacharki za mniej niz 3500 zlotych ?
-
Co myślicie o Audi TT ?
jego tt na sprzedaz chyba cos kolo 30 tys
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
szkoda "grata" fajny byl,szkoda ze nie wyrobilem sie z kasa z lubuskich spotów a4 nic nie zostanie
-
Spocik Lubuski :)
;( co się stało?ja też mogę wziąć VAGa jeśli ktoś potrzebuje no to widzę parę osób będzie, lecimy na MC czy jakąś pizze? zwierzęta na drodze pogięte drzwi, połamana nakladka progu, klapa bagażnika, zderzak tył, lewa lampa i blotnik i kilka podrapanych elementów ;( nie chce sie na to patrzeć, remont wiosną dopiero...
-
Spocik Lubuski :)
ja nie przyjade, rozbilem auto..
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
na zdjeciu mi sie nie podoba, bede musial przyjechac na obczajke
-
Strefa Śmiechu
http://patrz.pl/filmy/ludzka-snopowiazalka