Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    coś mogę spróbować... może się uda bede wdzieczny - wrecz zajebis##** ze wzgledu na pogode to chyba pod carrefour'em dzisiaj ??
  2. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    "zbada" mi ktos autko na spocie bo mi juz rece opadaja raz turbo dziala raz nie ...... :/
  3. duffy odpowiedział(a) na Tomeks temat w Lifestyle i Hydepark
    jak sie jedzie ta ciezarowka ?? ja nie moge zdarzyc ??
  4. http://www.allegro.pl/item738102390_audi_a4_b5_zawieszenie_gwintowane_nowe.html według opisu wygląda ze tak tez to widzialem ale nic nie pisze o sprezynach tylko jest napisane przednie i tylne kolumny gwintowane tak w komplecie bylo wszystko sprezyny odboje oslonki i oczywiscie amorki z kluczami - ze starych czesci zostaly tylko gorne gniazda i z tylu taka tulejka i podkladka
  5. no tego to ja nie jestem w stanie wyliczyc jesli boisz sie ze bedzie za twardo to napewno nie bedzie auto na komforcie nie stracilo za wiele z drugiej strony na nierownosciach tyl tez nie dobija maslo maslane ale jest twardo ale nie za twardo wiec jak dla mnie ok
  6. wlasnie od wczoraj tocze sie na tym zawieszeniu .... ja ma 17" i opony 225/50 i jest ok zawieszenie jest skrecone tak ze od kola do blotnika jest centymetr przerwy ...... jak dla mnie fajnie - nie jest mega twardo ale jest duzo duuuuuzo pewniej niz na serii no i duzo ladniej zobaczymy jak to bedzie wygladalo po czasie ale z tego co pisza na forach np golfa to naprawde te zawiechy daja rade na naszych drogach - ja w rejonie mam raczej dobre nawierzchnie wiec mam nadzieje na dlugi okres uzytkowania wymiana ori na technixa okolo 5 godzin roboty wszystko fajnie pasuje pozdro
  7. duffy odpowiedział(a) na duffy temat w 1.9TDI
    spoko - pojalem o co chodzi napewno jutro odszukam sobie tego manuala i wszystko sie sprawdzi ale wiiem juz o co kaman przynajmniej
  8. duffy odpowiedział(a) na duffy temat w 1.9TDI
    czyli tak jak jarek3251 pisze czujnik ten pokazuje tylko ze cos jest nie halo tak a winien jest zawor n75 ?? wiec jestesmy juz w domu komp wyrzucil blad wlasnie czujnika a jak zapytalem co w takim razie do wymiany to pokazal mi ten zawor tylko zle mi to nazwal czyli wszystko uklada sie w jedna logiczna calosc - czyli szukam zaworu n75 do 1zeta czy sklepy motoryzacyjne maja takie rzeczy czy raczej allegro /aso ? ? przepraszam za to male zamieszanie ale w kwesti turbo to jeszcze swiezak jestem jutro zajme sie szukaniem odpowiedniej czesci zamiennej i zobaczymy czy nastapi uzdrowienie jak narazie panowie dziekuje bardzo a pozniej zobaczymy co dalej i oby juz nic
  9. duffy odpowiedział(a) na duffy temat w 1.9TDI
    widze ze tez masz 1z ... n75 to to ustrojstwo obok obudowy rozrzadu (jak otworzysz maske to po lewej stronie) z ktorego wychodza 3 wezyki i 2 pinowa kostka tak ?? prosze lopatologicznie bo juz naprawde zglupialem a jesli przerabiales ten problem to bede naprawde wdzieczny za wskazowki.... zaczynam lapac o co chodzi i coraz blizej jestem uzdrowienia [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 21:32_________________________________________________size=1]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 21:26[/size]_________________________________________________a tak a propo piszesz o czujniku cisnienia doładowanego a w opisie o n 75 ja juz sam nie wiem jk co sie nazywa - tak mi powiedzial podobno specjalista elektryk a nazwe tematu to chyba mod zmienil
  10. duffy odpowiedział(a) na duffy temat w 1.9TDI
    czyli co kolego radzisz - wymontowac czujnik - sprawdzic numery i zamawiac inny tak ?? powinno zagrac ??
  11. panowie ostatnio 1z mmi nie domaga turbo raz dziala raz nie wiem ze jest troche podjechane i leje juz olejem bo sporo go bylo w intercoolerze samochod raz ciagnie raz nie wiec szczelnosc ukladu dolotowego raczej jest ok bo wtedy brak mocy bylby ciagly po podpieciu auta pod komputer wywalilo czujnik cisnienia doladowania w audi narazie technicznie jeszcze za bystry nie jestem wiec co radzicie robic - wymiana tego czujnika ?? http://www.motoallegro.pl/item738620789_czujnik_cisnienia_doladowania_egr_1_9_tdi_90km.html to jest to ?? od vw pasuje czy wymontowac swoj i sprawdzac numery ? ewentualnie gdzie kupic nowy ?? koszt w ASo ktos sie orientuje ?? pozdrawiam i licze ze w koncu ktos mi pomoze
  12. co masz na myśli? za mocno migają i widać w kabinie? nie za mocno widac pod obudowa te diody, za mocno sie odznaczaja i mi sie to nie podoba ale to tylko moje zdanie wiec bez cisnień
  13. ja mysle ze jak bede drugi raz podchodzil do blacharki auta to zlikwiduje boczne kierunki a puki co mam takie jak 2 ktore pokazal davidoff tylko lekko przyciemnione ledy dla mnie lipa bo za bardzo je widac wewnatrz
  14. ja wlasnie czekam na paczuszke z gwintem ta-technix sprzedaje je koles z ktorym wczesniej znalem sie z forum GSi-klubu z dostawa do domu za 1030 zlotych normalnie okolo 1100 zlotych ale pewnie kazdemu cos pusci z ceny a wiadomo ze nowe i wiadomo ze z gwarancja napisz do niego jak nie ma na miejscu to napewno da sie szybko zalatwic http://www.allegro.pl/show_user.php?search=karlosastragsi
  15. gobi dzieki piękne
  16. Gobi masz wiecej fotek tej bialej na felach ood lambo bo jak dlamnie to ona jest mistrzowska albo moze link do tematu o aucie ?? moga byc na pw pozdro
  17. ale diody pod tarcza sa przeciez biale wiec po wymianie powinno swiecic na kolor tarczy ... mozesz zamowic czarne tarcze z bialymi cyframi i masz jak po lifcie
  18. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a beda jakies dziewczyny : ??
  19. cos lekkiego i milego przynajmniej dla mojego ucha http://www.youtube.com/watch?v=eNP9-eJnv_E&translated=1 http://www.youtube.com/watch?v=ZRRegWQbJRM http://www.youtube.com/watch?v=QrUC8B8AXhk
  20. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    postaram sie tez byc chociaz fundusze na tegoroczne winobranie mocno ograniczone - czekam na czesci
  21. ok - moze ja czegos nie rozumiem jesli ktos przylozy glowa w szybe to robi sie pajęczynka tak ..... ??? nie widzialem jeszcze zeby od takiego kamyka z posypki drogi szyba posypala sie w proszek stad moje pytanie ale jesli tak naprawde jest to ok - czuje sie uswiadomiony
  22. dlaczego niebezpieczna ??? szyba sama z siebie sie przeciez nie "rozleci"
  23. hawaj jak zrobisz tak jak w vento to bedzie mistrzostwo progi to rzecz ktora w b5 najmniej mi sie podoba, nawet te od eski nie sa jakies super fajne ....
  24. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    panowie potrzebuje prawy, przedni elektryczny podnosnik szyby ... najlepiej na dzis, ma ktos moze cos takiego ... ? bede wdzieczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.