Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. duffy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie pierwsze, takie cos juz bylo
  2. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja chcialbym wkoncu dostac dobrze zrobione auto i tez przyjechac .... ;(
  3. wiecie co, zamowielem te zapachy i zapomniałem za nie zaplacić, w ogóle o nich zapomniałem, aż jednego dnia dostałem paczkę której się nie spodziewałem właśnie z tymi zapachami.... przeprosiłem "kolegę" i wpłaciłem pieniądze a tutaj takie wałki znowu wychodzą gdybym wiedział przelałbym pieniądze komuś poszkodowanemu, tak byłoby uczciwie
  4. wsadzales cala poliftowa podsufitke ? oslony tylnych słupków przecież nie pasuja....... chyba ze poliftowa s4 ma jeszcze inna podsufitke ...
  5. P-U-M-A, jak ogarnąłeś sprawe z tylnymi oslonami słupków ? bez ciecia sie tsam nie obejdzie, masz foty ktore mocowania przerabiales ?
  6. http://www.imagebam.com/image/2f6948130407508
  7. duffy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a moze podesle ci ecu i zrobi mi program ? ile za taki sofcik bierze ? z tym ze ja mam wtryski 0.216 i chcialbym tak 125 KM chociaz
  8. duffy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    co robisz ? ja sie wstepnie umowilem na chipa bo i tak bede swapowal silnik podjade po 10tym maja do goodhope i maxymalnie wysilimy zetora
  9. duffy odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    a co to za zwierzak sie zalapal na foto ? widac go a raczej chyba ją przez szybe pasażera
  10. dzialasz cos z konsola ?
  11. zdejmij schowek i zajrzyj czy wogole jest poducha skoro cos sie tam dzieje .....
  12. mam czarna, wydaje mi sie ze idealnie pod kolor ale to ocenie jak bede mial auto wlasnie chodzi o klimatronik i o wlaczniki swiatel.... ja moge sie bawic srubkami, kabli nie trawie
  13. zapomialem ci odpisac w sprawie progów, moje beda montowane na dole na ori katownikach, u gory jeszcze sie zastanawiam czy ori mocowania czy klej do szyb:) nie sa jeszcze zalozone co do 2din to tez kupilem ale za 270pln moze jak juz ogarniesz to u siebie to pomozesz przy moim?
  14. czemu zmieniles lustra na czarne ?
  15. to twoje? upierdzielisz mi same koncowki ?
  16. nie powiedzialbym ze na zadnej, na jednym z ramion w moich rh jest wybita liczba 130 - chyba ze to przypadek i oznacza cos innego [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 11:58_________________________________________________rozstaw śrub określa parametr LK (Lochkreis) nie ma go na wszystkich felgach ale jednak na niektórych się pojawia
  17. szukam koncowek do tdi cos w rozmiarach ok 65-70 mm, końcówki maja byc zagięte ku dołowi. wiecie gdzie mozna cos takiego kupic, może ktoś ma na sprzedaż ? szukam od a6 ale nic sie jeszcze nie trafiło
  18. duffy odpowiedział(a) na Inkognito temat w Audi A4 B5
    potrzebujesz jeszcze listwy na drzwi, listwy wewnetrzne z napisem s4, listwe z rzepami do przynitowania do progu, kontowniki do zamocowania od spodu zakonczenia progow od strony nadkoli i to chyba tyle. stare progi zdejmujesz w calosci
  19. duffy odpowiedział(a) na Inkognito temat w Audi A4 B5
    tu masz ori nakladki http://motoallegro.pl/audi-listwa-progowa-s3-s4-rs4-dtm-a8-rs6-i1460966811.html tylko brakuje mocowan i listw a to duzo kasy jeszcze
  20. jaki kolor lakieru ?
  21. no to ja maluje na prawdziwy żółty - LY1C
  22. ja za klape dalem 130 zlotych, tutaj problemem jest wogole znalezienie takiej klapy a nie jestes jedyny ktory szuka jak juz znajdziesz to do przedlifta pasuje bez przerobek co do koloru to jest za***isty, moja wlasnie tez bedzie malowana na zolto i szczerze ci powiem ze tez ludzie mowia "lepiej na inny kolor" "tylko nie na zolto"
  23. do zółtego fajnie bedza pasowaly czarne lampki, ktos robil dla mnie VT ale wez to teraz odkop w battalionie no i tylko nie biale
  24. pewnie cena za sztuke no i raczej nie pasuje ten wzór wizualnie do sylwetki audi ale twój wybór
  25. moze i nie mam problemów auta nie sprzedam i nie kupie quatrro wy mormalnie jak papugi jeden za drugim sprzedaj auto i kup quatrro szczeze to wlasnie takich odpowiedzi sie spodziewalem ale nie na tym polega zamilowanie do samochodu zeby kupowac i sprzedawac ale zeby zrobic cos samemu nie pytalem tez czy warto czy nie, zapytalem co i jak musze zrobic, dziekuje za pomoc jak by ktos chcial sie konkretnie w temacie wypowiedziec to poprosze i rowniez z góry dziekuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.