Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie pierwsze, takie cos juz bylo
-
Spocik Lubuski :)
ja chcialbym wkoncu dostac dobrze zrobione auto i tez przyjechac .... ;(
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
wiecie co, zamowielem te zapachy i zapomniałem za nie zaplacić, w ogóle o nich zapomniałem, aż jednego dnia dostałem paczkę której się nie spodziewałem właśnie z tymi zapachami.... przeprosiłem "kolegę" i wpłaciłem pieniądze a tutaj takie wałki znowu wychodzą gdybym wiedział przelałbym pieniądze komuś poszkodowanemu, tak byłoby uczciwie
-
[ALL B5] Czy podsufitka poliftowa podejdzie do przedlifta?
wsadzales cala poliftowa podsufitke ? oslony tylnych słupków przecież nie pasuja....... chyba ze poliftowa s4 ma jeszcze inna podsufitke ...
-
[ALL B5] Czy podsufitka poliftowa podejdzie do przedlifta?
P-U-M-A, jak ogarnąłeś sprawe z tylnymi oslonami słupków ? bez ciecia sie tsam nie obejdzie, masz foty ktore mocowania przerabiales ?
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
http://www.imagebam.com/image/2f6948130407508
-
[B5 1Z] A4 TDi
a moze podesle ci ecu i zrobi mi program ? ile za taki sofcik bierze ? z tym ze ja mam wtryski 0.216 i chcialbym tak 125 KM chociaz
-
[B5 1Z] A4 TDi
co robisz ? ja sie wstepnie umowilem na chipa bo i tak bede swapowal silnik podjade po 10tym maja do goodhope i maxymalnie wysilimy zetora
-
Wąskie e30
a co to za zwierzak sie zalapal na foto ? widac go a raczej chyba ją przez szybe pasażera
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
dzialasz cos z konsola ?
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
zdejmij schowek i zajrzyj czy wogole jest poducha skoro cos sie tam dzieje .....
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
mam czarna, wydaje mi sie ze idealnie pod kolor ale to ocenie jak bede mial auto wlasnie chodzi o klimatronik i o wlaczniki swiatel.... ja moge sie bawic srubkami, kabli nie trawie
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
zapomialem ci odpisac w sprawie progów, moje beda montowane na dole na ori katownikach, u gory jeszcze sie zastanawiam czy ori mocowania czy klej do szyb:) nie sa jeszcze zalozone co do 2din to tez kupilem ale za 270pln moze jak juz ogarniesz to u siebie to pomozesz przy moim?
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
czemu zmieniles lustra na czarne ?
-
[ALL] końcówki wydechu diesel
to twoje? upierdzielisz mi same koncowki ?
-
[ALL B5] Czy na feldze alu jest gdzieś oznaczenie rozstawu śrub
nie powiedzialbym ze na zadnej, na jednym z ramion w moich rh jest wybita liczba 130 - chyba ze to przypadek i oznacza cos innego [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 11:58_________________________________________________rozstaw śrub określa parametr LK (Lochkreis) nie ma go na wszystkich felgach ale jednak na niektórych się pojawia
-
[ALL] końcówki wydechu diesel
szukam koncowek do tdi cos w rozmiarach ok 65-70 mm, końcówki maja byc zagięte ku dołowi. wiecie gdzie mozna cos takiego kupic, może ktoś ma na sprzedaż ? szukam od a6 ale nic sie jeszcze nie trafiło
-
[ALL B5] progi
potrzebujesz jeszcze listwy na drzwi, listwy wewnetrzne z napisem s4, listwe z rzepami do przynitowania do progu, kontowniki do zamocowania od spodu zakonczenia progow od strony nadkoli i to chyba tyle. stare progi zdejmujesz w calosci
-
[ALL B5] progi
tu masz ori nakladki http://motoallegro.pl/audi-listwa-progowa-s3-s4-rs4-dtm-a8-rs6-i1460966811.html tylko brakuje mocowan i listw a to duzo kasy jeszcze
-
[ALL B5] Rekinowy Jaspis :D
jaki kolor lakieru ?
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
no to ja maluje na prawdziwy żółty - LY1C
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
ja za klape dalem 130 zlotych, tutaj problemem jest wogole znalezienie takiej klapy a nie jestes jedyny ktory szuka jak juz znajdziesz to do przedlifta pasuje bez przerobek co do koloru to jest za***isty, moja wlasnie tez bedzie malowana na zolto i szczerze ci powiem ze tez ludzie mowia "lepiej na inny kolor" "tylko nie na zolto"
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
do zółtego fajnie bedza pasowaly czarne lampki, ktos robil dla mnie VT ale wez to teraz odkop w battalionie no i tylko nie biale
-
[ALL B5] Felgi z alledrogo, dobra okazja. Czy aż za dobra?
pewnie cena za sztuke no i raczej nie pasuje ten wzór wizualnie do sylwetki audi ale twój wybór
-
[ALL B5] SWAP
moze i nie mam problemów auta nie sprzedam i nie kupie quatrro wy mormalnie jak papugi jeden za drugim sprzedaj auto i kup quatrro szczeze to wlasnie takich odpowiedzi sie spodziewalem ale nie na tym polega zamilowanie do samochodu zeby kupowac i sprzedawac ale zeby zrobic cos samemu nie pytalem tez czy warto czy nie, zapytalem co i jak musze zrobic, dziekuje za pomoc jak by ktos chcial sie konkretnie w temacie wypowiedziec to poprosze i rowniez z góry dziekuje