Treść opublikowana przez duffy
-
Spotkania na drodze
srebrne s4 b5 avant w zielonek gorze na parkingu focus parku - kto to ?? rejestracja DPL xxxx
-
Spocik Lubuski :)
24 kwietnia mialem jechac na tor w Poznaniu ale .... jaki przyblizony koszt wyjazdu ??
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
co do ciezarowek ..... dasz sie przejechac ?? a moze potrzebujesz kierowcy ?? obiecuje ze bede dbal o sprzet
-
[ALL B5] Szerokość / profil
hmm czyli podwozie o 0,5 cm blizej ziemi niby nie duzo ale i tak juz hacze o progi zwalniajace ... wiec chyba zostanie tak jak bylo 225/45
-
[ALL B5] Szerokość / profil
o ranty nie chodzi, glownie chodzi o wyglad
-
[ALL B5] Szerokość / profil
panie Nowak po panu to sie akurat tego spodziewalem a ma ktos moze fote 215 na 8 calach ??
-
[ALL B5] Szerokość / profil
panowie jakie opony bede ladniej wygladaly - 215/50 czy 225/45 ?? felga 17" 8j opona nexen n3000 ..
-
[INNE] Porsche 911 (996) Carrera 4
ale zostawil sobie klimatronik po be piuntce
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
skompletowane wszystkie plastiki pod macha + klapa US/Japan :kox: To już wiem kto mi "moja" klapę USA kupił :ranting1: Na forum jest na sprzedaż czerwona kto ma ta czerwona ??
-
Spocik Lubuski :)
bede w zielonej przed 16 podjade zajrzec, moze ktos bedzie
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
po dzisiejszej zabawie
-
[B5 ADR] Ta-technix dziwny problem. Nawet bardzo dziwny.
na pierwszy rzut oka tez myslalem,ze cos jest u mnie nie halo ale pamietam, ze u mnie byly dwa takie pierscionki i pierwszy od gory zdejmowalem i zakladalem wszystko dopiero na drugi .... wtedy wszystko pasilo
-
[B5 AFB] Przegub?
o ile ja sie nie myle, to jak strzeli jeden przegub to juz nigdzie nie pojedziesz :gwizdanie: mechanizm roznicowy przekaze moc na to kolo ktore ma mniejszy opor czyli na to z ukreconym przegubem ..... chyba ze masz "szprere" ale raczej nie, to wtedy pojedziesz dalej
-
[B5 AFB] Przegub?
a moze sie klocki skonczyly ??
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ale tam nie ma ani jednego szycia - podsufitka jest klejona tylko - material tez nie bylejaki bo powinien byc na takiej cienkiej piance zeby nie przeszedl przez niego klej - w sumie przy klejeniu masz tylko jedno podejscie - pozniej material do wyrzucenia i kolejne podejscie juz z nowym
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
a moze tak ?? wiem ze to inna fela ale tamto mi jakos nie wyglada
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ja mysle, ze dzisiaj doslal troche cisnienie na czarny sufit
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
taka dopracowana a listwy na drzwiach brakuje
-
[B5 1Z] 1z - mocy przybywaj
wolnossace 1,8 to napewno
-
[ALL B5] Blenda
wydaje mi sie ze ze spoiler bylby grubszy - w e36 czesto maja podobne blendy - moze by spróbowac przserobic to jakos ??
-
[ALL B5] Blenda
no wlaśnie Kowi - stąd moja prośba - gdyby ktos miał to prosiłbym o więcej fotek
-
[ALL B5] Jakie hlogeny zamiast ori S4 ?
a ja mam halogeny poliftowe ale dla odmiany nie podlaczone
-
[ALL B5] Blenda
ostatnio na forum Somes poruszyl temat blendy - ale faktycznie te z allegro za 80 złotych wygladaja na 10 razy za drogie - znalazlem jakis czas temu taka fotke: jak dla mnie to jest to najladniejsza dupka w sedanie b5 jaka widzialem macie moze wiecej zdjęć tego autka ?? co to za blenda i co jest na klapie ??
-
[B5 1Z] 1z - mocy przybywaj
beda hamulce od 110'ki czyli wentylowane 288mm, wleci nowe sprzeglo, rozrzad ma przelatane 5 tysiecy wiec spoko, pompke wody mam nowa w szafie do zalozenia, wtrysk 0.216 i program - na tym poprzestane - pewnie i tak wyjdzie w granicach 4000 wiec sporo ale wole tak niz sprzedac doinwestowane i wyremontowane autko i kupic znowu niewiadomo co
-
[B5 1Z] 1z - mocy przybywaj
no w tym temacie to istne cuda - 150 koni mialo byc bez hamulców jak juz zrobie to chcialbym troszke pojezdzic