Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 AGB] VIAGRA
współczuje ci tego lakieru..... pewnie żałujesz że w ogóle dałeś auto do malowania ...
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
może pokaż auto, będzie łatwiej ci coś podpowiedzieć
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
dominik nie chodzi o kolor ale o jego jakość, nie jest po mojemu wszystko co chciałbym jeszcze zrobić jest opisane wyżej i w pierwszym poście
-
[ALL B7] Moja OOOO
przecie to "nasze" naklejki dostępne chyba w dziale z gadżetami
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
no właśnie nie chcę zrobić wiochy... bardziej skłaniam się ku bieli i zrobieniu czegoś czego nikt tutaj jeszcze nie ma.... będzie pewnie i tak wielu sceptyków ale cóż tam spodobało mi się ostatnio łączenie lakierów z białym kolorem poza tym b5 z deska na dachu jeszcze nikt nie ma zmiana koloru folią wiec jak nie bedzie mi sie podobało najwyżej zerwę z innej beczki, jedzie ktoś na zlot cult style bo dostałem zaproszenie i jeszcze coś, jakbym tego nbie zrobił nie widać mi avatara :wallbash:
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
cieszę się, że auto wywołuje pozytywne reakcje a nie ogólne obrzydzenie ja też nie a jeżdżę, to nie o auto chodzi ale żeby pogadać, podpytać.... zapytaj lakiernika ile za pomalowanie a4 po wierzchu symphony wleci w przyszły weekend (chyba ) http://img266.imageshack.us/img266/3589/dsc4655.jpg ładnie z tą dokładką wygląda http://www.getem.pl/sklep/towar.488.dokladka.zderzaka.leon.cupra.html Zgubisz ją przy pierwszym hipermarkecie. kupuje w wiejskim sklepiku dobra sluchajcie w związku z tym, że lakier wyszedł jak wyszedł myślę nad (ponowne malowanie niestety na razie nie wchodzi w grę) na pewno na przyszły rok będzie poprawiona i znowu cała żółta. W urlopie będę chciał się skonsultować z jakimś prawnikiem czy nie mając żadnej umowy mogę żądać odszkodowania za spier**** robotę. pierwszy pomysł to standard, to co ma większość- elementy w czerń, chodzi o dach maskę i klapę tył do przetłoczenia blachy, llusterka i dokładkę (spodobała mi się błyszcząca na zdjęciu które pokazał Perezip)srebrne elementy przestałyby być srebrne. Kwestia tego czy mat czy połysk a może carbon jeszcze do przemyślenia, do tego pomalowałbym tez koła n odpowiedni kolor... druga opcja to całkowita odmiana wizerunku auta i coś czego na forum jeszcze nie ma a mi strasznie się podoba: hawaii style i tutaj wyżej wymienione elementy zmieniłyby kolor na biały półmat do tego oczywiście odpowiednie stylowe smaczki i tutaj była by prośba żebyście podrzucili tez kilka autek w takim stylu bo niestety nie przelewa mi sie z ilością fotek większość powie pewnie żebym zostawił tak jak jest, słuchajcie na żywo auto naprawdę nie wygląda tak ślicznie a mnie jako właściciela kłuje to w oczy
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
na allegro wiem ze sa ale wydaje mi sie ze drogo, spróbuję najpierw znaleźć coś taniej
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
dzięki chciałbym kupić dokładkę z leona cupry ile to w aso kosztuje? a może ma ktoś na sprzedaż?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
po "lakierowaniu" stwierdzam, że oni nie potrafia lakierować w ogóle.... nie poruszajmy juz tego tematu
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
A-rek to wszystko będzie, nie mam kiedy poskładać, części leża i czekają na swoją kolejkę Ive
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
wiem że wygląda to z d*py ale: "leżą końcówki wydechu z a4 b7 2.0 tdi (grubsze i polerowane)" będę miał urlop to wezmę się za spawarkę
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
ja się nie pcham bo to ciężki temat się tam dostać
-
[ALL B7] Moja OOOO
jak jest ci niepotrzebny to zdejmij hak
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
siema zakładam temat autka /niech sobie jest/, może jak już zacznę pisać, to będę coś aktualizował nie lubię robić fotek swojego auta toteż posłużę się zdjęciami ze spotów auto z 95 roku odratowane ze stanu takiego, że pewnie zauważony na ulicy trafiłby do wątku o wiejskim tuningu, promień nadziei dawał jedynie kompletny zderzak audi s4 i w tym kierunku potoczyły się zmiany Od zakupu minęło 2 lata a w aucie poza częściami eksploatacyjnymi (ostatnio komplet hamulców i wahaczy) zmieniło się: wnętrze: - skórzane kubełki - kiera od audi s4 - skórzane listwy dekoracyjne - czarna podsufitka z modelu s4 na montaż czekają konsola pod radio 2 din z wersji poliftowej, podłokietnik oraz gałka biegów z audi a3 s-line silnik na razie praktycznie bez zmian założone tylko wtryski 0.216 i wyrzucony kat, czekam na program wygląd zewnętrzny: - wywalone wszelkie badziewie które znajdowalo się na aucie - kompletne body s4 - klapa tylna made in ameryka - zmiana koloru - swoją drogą spierd***** przez takiego jednego buraka.... (odpowiedni wątek w dziale odradzam) - lampy przód polift - lampy tył całe czerwone - zawieszenie gwintowane - felgi rh turbo 18x8,5J + opony 215/35 +dekielki i wentylki (od dziewczyny ) z logo porsche auto jeszcze z zewnątrz do skończenia- muszę poprawić po papudrakach spasowanie elementów, założyć brakujące listwy i inne elementy gwint jeszcze w dół 10/20 mm, końcówki wydechu z a4 b7 2.0 tdi (grubsze i polerowane) częsciowa zmiana koloru folią ewentualnie airbrusch + renowacja felg kilka fotek tego co bylo: i jest: Uploaded with ImageShack.us na razie tyle, jakieś fotki z okresu przejściowego (bez tego wszystkiego syfu ale jeszcze czerwone auto) na pewno się znajdą. za tydzień mam urlop więc ogarnę mam nadzieję wszystko do końca i wrzucę fotki. Ogólnie jeszcze sporo pracy żeby wszystko było "po mojemu" znęcajcie się pozdro
-
Jaką myjkę wybrać???
na innej aukcji tego samego modelu jest napisane ze ma on pompke alu... myjka ma byc tylko i wylacznie do auta wiec wg ciebie wystarczy ?
-
Jaką myjkę wybrać???
też bym przygarnął jakąś myjkę do cotygodniowego mycia auta zastanawiam się czy takie coś by wystarczyło: http://allegro.pl/karcher-k-2-400-myjka-cisnieniowa-2-15-2-91-2-98-i1699532998.html
-
[ALL] Czym jest powleczona ta maska ? czy to rodzaj folii ?
Uploaded with ImageShack.us czym jest wykonczona ta maska ? na zdjeciu jest calibra wystawiona na sprzedaz na allegro, pisałem do właściciela ale sie nie odzywa .... czy to jest jakiś rodzaj folii ? widać że nie jest to gładkie tylko ma jakąś fakturę
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb na otomoto jest rs4 sedan spalony, moze pojdzie na czesci.... mala szansa ze nie widziales no ale
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
rozumiem o co ci chodzi ale to podstawa, reszta to smaczki
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
e tam, kolo z niską oponką, gleba i jest gitara
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
mi sie polerowane nawet na zdjeciach podobaja a najfajniej by wyglądał czarny chrom ogólnie avant przebił sedana jak dla mnie juz w tej chwili
-
[B5 AGB] VIAGRA
ale nie malujcie mu tego sprayem
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
tylko ile wytrzymaja wahacze lemfordera ? jesli 3 razy dluzej to sie oplaca wziąć droższe bo jesli nie to wole sobie dwa razy wymienic na tańsze zrobię sobie to sam więc tylko koszty zakupu wchodzą w gre. zreszta jak widac zalezy kto, jak i po czym jezdzi bo niektórzy spore przebiegi robia na MSach
-
[B5 AHU] Zmiana tarcz na wentylowane w B5 AHU 96r.
no i juz masz oferte:P
-
[B5 AHU] Zmiana tarcz na wentylowane w B5 AHU 96r.
to samo ale odezwij się do kogoś w dziale sprzedam części, zapewne bedzie taniej niż na allegro