Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. duffy odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    współczuje ci tego lakieru..... pewnie żałujesz że w ogóle dałeś auto do malowania ...
  2. może pokaż auto, będzie łatwiej ci coś podpowiedzieć
  3. dominik nie chodzi o kolor ale o jego jakość, nie jest po mojemu wszystko co chciałbym jeszcze zrobić jest opisane wyżej i w pierwszym poście
  4. przecie to "nasze" naklejki dostępne chyba w dziale z gadżetami
  5. no właśnie nie chcę zrobić wiochy... bardziej skłaniam się ku bieli i zrobieniu czegoś czego nikt tutaj jeszcze nie ma.... będzie pewnie i tak wielu sceptyków ale cóż tam spodobało mi się ostatnio łączenie lakierów z białym kolorem poza tym b5 z deska na dachu jeszcze nikt nie ma zmiana koloru folią wiec jak nie bedzie mi sie podobało najwyżej zerwę z innej beczki, jedzie ktoś na zlot cult style bo dostałem zaproszenie i jeszcze coś, jakbym tego nbie zrobił nie widać mi avatara :wallbash:
  6. cieszę się, że auto wywołuje pozytywne reakcje a nie ogólne obrzydzenie ja też nie a jeżdżę, to nie o auto chodzi ale żeby pogadać, podpytać.... zapytaj lakiernika ile za pomalowanie a4 po wierzchu symphony wleci w przyszły weekend (chyba ) http://img266.imageshack.us/img266/3589/dsc4655.jpg ładnie z tą dokładką wygląda http://www.getem.pl/sklep/towar.488.dokladka.zderzaka.leon.cupra.html Zgubisz ją przy pierwszym hipermarkecie. kupuje w wiejskim sklepiku dobra sluchajcie w związku z tym, że lakier wyszedł jak wyszedł myślę nad (ponowne malowanie niestety na razie nie wchodzi w grę) na pewno na przyszły rok będzie poprawiona i znowu cała żółta. W urlopie będę chciał się skonsultować z jakimś prawnikiem czy nie mając żadnej umowy mogę żądać odszkodowania za spier**** robotę. pierwszy pomysł to standard, to co ma większość- elementy w czerń, chodzi o dach maskę i klapę tył do przetłoczenia blachy, llusterka i dokładkę (spodobała mi się błyszcząca na zdjęciu które pokazał Perezip)srebrne elementy przestałyby być srebrne. Kwestia tego czy mat czy połysk a może carbon jeszcze do przemyślenia, do tego pomalowałbym tez koła n odpowiedni kolor... druga opcja to całkowita odmiana wizerunku auta i coś czego na forum jeszcze nie ma a mi strasznie się podoba: hawaii style i tutaj wyżej wymienione elementy zmieniłyby kolor na biały półmat do tego oczywiście odpowiednie stylowe smaczki i tutaj była by prośba żebyście podrzucili tez kilka autek w takim stylu bo niestety nie przelewa mi sie z ilością fotek większość powie pewnie żebym zostawił tak jak jest, słuchajcie na żywo auto naprawdę nie wygląda tak ślicznie a mnie jako właściciela kłuje to w oczy
  7. na allegro wiem ze sa ale wydaje mi sie ze drogo, spróbuję najpierw znaleźć coś taniej
  8. dzięki chciałbym kupić dokładkę z leona cupry ile to w aso kosztuje? a może ma ktoś na sprzedaż?
  9. po "lakierowaniu" stwierdzam, że oni nie potrafia lakierować w ogóle.... nie poruszajmy juz tego tematu
  10. A-rek to wszystko będzie, nie mam kiedy poskładać, części leża i czekają na swoją kolejkę Ive
  11. wiem że wygląda to z d*py ale: "leżą końcówki wydechu z a4 b7 2.0 tdi (grubsze i polerowane)" będę miał urlop to wezmę się za spawarkę
  12. ja się nie pcham bo to ciężki temat się tam dostać
  13. jak jest ci niepotrzebny to zdejmij hak
  14. siema zakładam temat autka /niech sobie jest/, może jak już zacznę pisać, to będę coś aktualizował nie lubię robić fotek swojego auta toteż posłużę się zdjęciami ze spotów auto z 95 roku odratowane ze stanu takiego, że pewnie zauważony na ulicy trafiłby do wątku o wiejskim tuningu, promień nadziei dawał jedynie kompletny zderzak audi s4 i w tym kierunku potoczyły się zmiany Od zakupu minęło 2 lata a w aucie poza częściami eksploatacyjnymi (ostatnio komplet hamulców i wahaczy) zmieniło się: wnętrze: - skórzane kubełki - kiera od audi s4 - skórzane listwy dekoracyjne - czarna podsufitka z modelu s4 na montaż czekają konsola pod radio 2 din z wersji poliftowej, podłokietnik oraz gałka biegów z audi a3 s-line silnik na razie praktycznie bez zmian założone tylko wtryski 0.216 i wyrzucony kat, czekam na program wygląd zewnętrzny: - wywalone wszelkie badziewie które znajdowalo się na aucie - kompletne body s4 - klapa tylna made in ameryka - zmiana koloru - swoją drogą spierd***** przez takiego jednego buraka.... (odpowiedni wątek w dziale odradzam) - lampy przód polift - lampy tył całe czerwone - zawieszenie gwintowane - felgi rh turbo 18x8,5J + opony 215/35 +dekielki i wentylki (od dziewczyny ) z logo porsche auto jeszcze z zewnątrz do skończenia- muszę poprawić po papudrakach spasowanie elementów, założyć brakujące listwy i inne elementy gwint jeszcze w dół 10/20 mm, końcówki wydechu z a4 b7 2.0 tdi (grubsze i polerowane) częsciowa zmiana koloru folią ewentualnie airbrusch + renowacja felg kilka fotek tego co bylo: i jest: Uploaded with ImageShack.us na razie tyle, jakieś fotki z okresu przejściowego (bez tego wszystkiego syfu ale jeszcze czerwone auto) na pewno się znajdą. za tydzień mam urlop więc ogarnę mam nadzieję wszystko do końca i wrzucę fotki. Ogólnie jeszcze sporo pracy żeby wszystko było "po mojemu" znęcajcie się pozdro
  15. na innej aukcji tego samego modelu jest napisane ze ma on pompke alu... myjka ma byc tylko i wylacznie do auta wiec wg ciebie wystarczy ?
  16. też bym przygarnął jakąś myjkę do cotygodniowego mycia auta zastanawiam się czy takie coś by wystarczyło: http://allegro.pl/karcher-k-2-400-myjka-cisnieniowa-2-15-2-91-2-98-i1699532998.html
  17. Uploaded with ImageShack.us czym jest wykonczona ta maska ? na zdjeciu jest calibra wystawiona na sprzedaz na allegro, pisałem do właściciela ale sie nie odzywa .... czy to jest jakiś rodzaj folii ? widać że nie jest to gładkie tylko ma jakąś fakturę
  18. Nosb na otomoto jest rs4 sedan spalony, moze pojdzie na czesci.... mala szansa ze nie widziales no ale
  19. rozumiem o co ci chodzi ale to podstawa, reszta to smaczki
  20. e tam, kolo z niską oponką, gleba i jest gitara
  21. mi sie polerowane nawet na zdjeciach podobaja a najfajniej by wyglądał czarny chrom ogólnie avant przebił sedana jak dla mnie juz w tej chwili
  22. duffy odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ale nie malujcie mu tego sprayem
  23. tylko ile wytrzymaja wahacze lemfordera ? jesli 3 razy dluzej to sie oplaca wziąć droższe bo jesli nie to wole sobie dwa razy wymienic na tańsze zrobię sobie to sam więc tylko koszty zakupu wchodzą w gre. zreszta jak widac zalezy kto, jak i po czym jezdzi bo niektórzy spore przebiegi robia na MSach
  24. no i juz masz oferte:P
  25. to samo ale odezwij się do kogoś w dziale sprzedam części, zapewne bedzie taniej niż na allegro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.