Treść opublikowana przez duffy
-
[ALL B5] głośniki w półkę do sedana
http://allegro.pl/nowosc-vibe-slick-6-component-british-audio-i1858793893.html co myślicie na temat tych głośników? czy podłączone pod wzmacniacz nie wprawia tylnej półki w nadmierne drgania? jak ja ewentualnie wzmocnić?
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
Jak dojdzie do produkcji to tez wezme
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
pw
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
somes ty to kleisz folia tak ?
-
[B5 1Z] Czerwona laleczka ;)
i najlepszy silnik :>
-
[B5 AJM] Konsola 2 din???
kolego analogicznie kosz jest dwa razy wyzszy
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
kawul wtryski 0216 już są, do tego komp z ahu od szamka z jakims tam programem i brak kata wiec jakos tam lepiej od 90 jedzie ale 19" to i tak za dużo. Lakier wiosna do poprawy, zółty z czarnym lub grafitowym dachem i felgami (decyzja podjęta, auto zostaje ) a ciemne szyby wyleca jak tylko ogarnę tylną półkę ale faktycznie autka podobne latem przyszlego roku rozpoczynamy misję dogonić dieselem s4 wszystko to jednak zalezne od tego czy fundusze pozwola, jak będzie brakło to wypad za granice na tiry zarobić trochę kasy :>
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
te dekory cos jak u mnie co tam na nich masz? ja się zastanawiam zeby zmienić na żółtą alkantarę
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
a to jeszcze nie powiedziane, jesli wiosną zostanie to pojedzie szybciej
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
nie, nie, mam nowe oponki osiemnastki i 19" w 1Z to już chyba za wiele
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
dasz przymierzyć jak będą białe ?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
dokładnie, też próbowałem upolować klapę do swojego golfa mk3 ale zwątpiłem, jak zobaczyłem w jakiej kasie chodzą te US klapy :/ wracając do tematu, kolor prosiaków bym zostawił, jeśli czarne to wybrałbym inne koło, coś w ten deseń: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: ile za takie fele trzeba dac? ASA "je" robi? jak oddam prosiaki i dołożę 1000 to wystarczy? tablica dokładnie z tej firmy a felgi widziałem i właśnie stwierdziłem że też było by ładnie
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
klapa 120 zlotych z wysylka, malowania nie licze bo i tak cale auto malowane
- Strefa Śmiechu
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
panowie ile moze kosztowac przekladka angola b6/b7 na wlasciwa stronę ? jak to wogole wyglada, sciana grodziowa jest symetryczna ?- [B5 1Z] projekt złomek ;]
Kupie sobie golfa albo scirocco :>- [B5 1Z] projekt złomek ;]
spoko spoko poza szukaniem pomyslu na nowe fele nic jeszcze nie zrobilem i macie cos do wsi??? biel mocno kontrowersyjna ale taka inna szafa ja nawet tak nie umiem- [B5 1Z] projekt złomek ;]
- [B5 1Z] projekt złomek ;]
czarna maska raczej odpada, Mariot mógłbyś dorzucić białą maskę i dach, trochę tą biel uwydatnić i jeszcze zglebić auto? będę wdzięczny Kowi drugą propozycję to właściwie mam na podwórku- [B5 1Z] projekt złomek ;]
nie umiem jak komuś by sie chciało to poproszę- [B5 1Z] projekt złomek ;]
szalony to nie, tak jak pisałem wyżej bialy lub czarny- [INNE] Ważność prawa jazdy B, a egzamin na C
no i chyba raczej nie mozna miec prawka tylko na ciezarowe, zdajac C i C+E 3 lata temu musiałem miec juz kat B, chociażby z tego powodu,że w egzamin teoretyczny obejmuje tylko pytania dotyczace Ciężarówek a nie samych zasad ruchu drogowego. http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/495690,policja_karze_kierowcow_zawodowych_bez_kategorii_b.html w pierwszym zdaniu jest wyjasnione- [B5 1Z] A śtyry tampon
15" ?- [INNE] Ważność prawa jazdy B, a egzamin na C
skoro masz nie wazne prawojazdy na b, nie powinieneś zostać dopuszczony do kursu na ciężarowe - B6 DIVISION