Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
na czerwono elementy do usunięcia tak ? [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 20:32_________________________________________________wiosną się ogarnie
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
mistrzu podeślij mi jak możesz projekt tego w takiej postaci w jakiej masz to zamontowane i z niczym nie koliduje
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
po baaaaaaaaaaaaaardzo długich przemyśleniach i poradach stanęło na tym:) ja mam na razie nowe Pb 130mm w drzwiach ale na przyszly sezon chętnie bym zamienił na 160mm Kowi dawaj wzór, chociaż wiem że gdzieś był na forum szablon do wydrukowania po nowym roku będę działał najpierw z tylna półką właśnie jakieś dystanse i wygłuszenie tej plachy pod półka a co do głośników to takie Pb jak Kowi pokazał to by styknęły raczej
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
tak ale stopniowo
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
recaro się nie trafiły, więc jadą nowe graty, na początek:
-
[B5 AGB] VIAGRA
wiedziałem, że to będzie z nienacka o jakieś głupoty pytacie, ile chcesz dostać? i tym samym pytam czy ktoś nie chce może ładnego, żółtego dieselka ?
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
skoro tak to gratuluję i zazdroszczę
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
ile ci dołożyć ?
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
odkupie fotele, daje 2500pln
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a ta na srebrnym avancie to nie 18" ? ta na białym licho wygląda, też mam nowe opony i dlatego na 100% zostanę przy18"
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
torchę ci potruję, pokaż dekielki ? prosiaki fajne ale sam też kąbinuję co na przyszły rok i spodobała mi się ta fela:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
za ile ?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
a widziałeś ori lampki US :gwizdanie: ja nie widziałem:) panowie może będzie recaro, powiedzcie mi tylko, jak są manualnie przesuwane przód/tył a reszta w prądzie to będą pasowały tak ? wiem ze z tymi w pełni elektrycznymi jest problem bo maja inne mocowanie
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.joemonster.org/filmy/4955/Co_ty_wiesz_o_modelarstwie_
-
[ALL] Moja czworka C.D. (RS4 B5)
bez naklejek na bokach wyglada ladniej co z halogenami ?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Maxsterr jakie szerokie są lambo ? [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 00:02_________________________________________________a te mercedesy ładne, będą pasowaly
-
Jaką myjkę wybrać???
http://allegro.pl/karcher-k-5-55-filtr-piana-aktywna-promocja-i1917040386.html http://allegro.pl/pianownica-do-karcher-prof-np-k-5-55-k7-400-mw-i1917040395.html taki komplet myślę że już ostatecznie się nada, rozumiem że zbiornik na detergenty może byc wykorzystany np na płyn do mycia silników itp więc niech sobie jest. kiedyś może się przydać myjka tylko i wyłącznie do mycia dwóch aut raz w tygodniu. jakaś tam piana jest w komplecie, inna kupię jak tą wykorzystam
-
Jaką myjkę wybrać???
http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Dla_domu_i_ogrodu/Urzadzenia_wysokocisnieniowe/Klasa_srednia/11806100.htm zabieram sie za zakup i zabieram a jeszcze nic nie kupiłem na aukcji jest napisane ze ten model ma pojemnik na detergent a na stronie producenta, ze nie :/ http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Dla_domu_i_ogrodu/Urzadzenia_wysokocisnieniowe/Klasa_srednia/11806100.htm więc lepiej brać k 5.55 ? i jak to jest bo nigdy nie używałem myjki, jak mam taka ze zbiornikiem to nie potrzebuję pianownicy ? jaka pianę aktywną polecacie tak wogóle ?
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
a umiesz zdjąć kierownice nie odłączając poduchy
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
zamawiam pierwszy komplet produkcyjny mówię poważnie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
czy za 300-350 zlotych da sie kupic zestaw który bedzie pomocny w drodze a nie uciążliwy dla mnie i innych ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
wiem o co chodzi jednego dnia mowie sobie dosc, uzbieram trochę kasy i kupię nowsze auto a nastepnego ranka wstaję i zastanawiam się na jaki kolor pomalować b5 jakie kupić fele itp
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
eee tam scieme wali [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:19_________________________________________________z tego sie nie da wyleczyć a jak się graty sprzedaje to po to zeby kupić nowe lepsze albo dlatego ze nowe juz czekaja
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
masz coś zrobione z tylnymi błotnikami żeby kółko 10" szerokie się zmieściło ?
-
Spocik Lubuski :)
kolego w kwestii spotów zapraszam na vaglubuski.pl tam znajdziesz zawsze najświeższe info na temat najbliższego zlotu