Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
mam w szafie i teraz mi o nich przypomniałeś
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
no bez kitu też mi tam mucha wlazła ty dobrze pamiętam, że jedną chciałeś kupić ?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
jak masz coś jeszcze to dawaj [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 18:19_________________________________________________ to nie tak, audi było kupione jakie było bo na takie było mnie stac a potrzebowałem autko oszczędne, bolało mnie jak cholera że tak wyglądało. cel był jasno określony już na początku i sukcesywnie podążam ciągle w tym samym kierunku, lokując każda wolna złotówkę w złomku myślę, że jeśli będzie praca to projekt będzie się posuwał na przód i za 2-3 lata może osiągnie swój koniec cieszę się że auto podoba się nie tylko mi
-
[ALL B5] rada w sprawie zmiany wygladu samochodu
dokładnie tak jak kowi pisze, na zderzaki z allegro nawet nie patrz
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
no to ja tez dam like'a gleba bedzie ale juz na wiosnę, taka zostanie przez zimę koła też trochę wypchnę jeszcze na zewnątrz więc też będzie to lepiej wyglądało [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:31_________________________________________________czym umyć okopcony tyl samochodu ?
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
ja już ich nie chce na allegro 5200 za komplet 16"
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
ta fela jest chyba tylko w 16"
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
kutfA na przyszłą zimę sobie takie kupię
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
zdjęcia z wczoraj zapożyczone z vaglubuski.pl różnica między kompaktem a lustrzanką niszczy, czas zmienić aparat
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
folie ma na mysli dokladnie
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
a ja sobie chyba to kupie i carbonem okleje ..... da rade?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ale te z rowkiem zwykle widze z rozstawem 5x112 ....
-
Nimbus Grau Perl Effekt
kurde, które są ori ? te z rowkiem czy te bez ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
przecie u mnie się takie kulają, i z przodu mam 17 mm, dystans stalowy z 5x130 na 5x112 komplet ze śrubami niecale 6 stówek
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
sa w sklepie czy masz wersje przedprodukcyjna ?
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
gdzie jest ta impreza?
-
[B5 AGB] VIAGRA
ile za cała ese bo jak sprzedajesz to nie ładuję kasy w złomka
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
jak u ciebie z dymieniem, ja mam już dość szorowania jasnego lakieru auto robi wow ale nie widzi mi się coś w tym tylnym zderzaku
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
mi tez sie przyda
-
[ALL B5] renowacja felg i polerka
boje się tylko tych ubytków na rantach pisałem do kolesia o więcej zdjęć, zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Muzyka w naszych autkach
Bingo - Players Cry (just a little) Milk Inc - Shadow (Official HD Video)
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
somes mozesz pokazać fote wnęki drzwiowej i drzwi od środka, jak to jest wykończone ?
-
[ALL B5] renowacja felg i polerka
nie znam sie na tym totalnie, czy tak zniszczone felgi da się jeszcze zrobic na lustro ? http://motoallegro.pl/keskin-kt5-5x120-5x112-8-5j-9-5j-merc-audi-vw-bmw-i1757135222.html
-
Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET
fajna, przed a4 mialem dwie gsi i gsi16v extra autka, cały czas zastanawiam sie nad kupnem trzeciej jako dodatkowego auta i wyremoontowaniu, gratulacje, na mnie robi wrażenie
-
Fani czterech kółek
ja ogladajac tv wieczorem po pracy zygam powtorkami a wy nie macie kiedy obejrzec? stwierdzam ze za malo pracuje i mam za duzo wolnego czasu