Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Opadnięte drzwi


agusia59

Rekomendowane odpowiedzi

po odebraniu auta od lakiernika drzwi nie domykaja sie tak jak powinny, trzeba mocniej niz normalnie trzasnac.troche odstaja i js załozona uszczelka bo jak jej nie było to jak sie jechło to wiatr swiszczał.jak je wyregulowac?

[mod]Gdzie jest prefix? - poprawione[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że drzwi świszczą to w audi normalka ale to koło prędkości 130 i więcej. skoro po naprawie lakierniczej masz opadnięte drzwi to jedź do swojego lakiernika i niech poprawia swoją pracę. ew. możesz podnieść na zawiasach o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego lakiernika to ja juz nie pojade bo jeszcze cos dalej spieprzy.lista boczna tez mi odchodzi troche, tak zrobił.

tym bardziej bym do niego pojechal i pokazal co zrobil i jak to zrobil i kazal poprawiac na MOICH oczach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniam w przyszlym mieisacu dolne zawiasy w przednich drzwiach bo malo tego ze jest halas w czasie jazdy to jeszcze zeby drzwi sie domknely to trzeba trzasnac jak wrotami od stodoly :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniam w przyszlym mieisacu dolne zawiasy w przednich drzwiach bo malo tego ze jest halas w czasie jazdy to jeszcze zeby drzwi sie domknely to trzeba trzasnac jak wrotami od stodoly :wallbash:

A co z górnym? Wymiana jednego mija się z celem ponieważ jak jest luz na dolnym to też jest na górnym. Sam myślałem, że wymiana jednego wystarczy ale te drzwi są ciężkie i zaszła konieczność kupienia drugiego ale za to zapanowała cisza w kabinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałeś ori czy używkę

Kupiłem oba ori.

chyba "nowy czy używkę" :wink4: ori oznacza oryginalny - więc taki może być i nowy i używany :tongue4:

sory za ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze czytam, ze lekarstwem na świszczące drzwi jest wymiana zawiasów. U mnie zaczyna gwizdać przy 100km/h. Niby się ładnie zamykają i otwierają no ale świst mnie powoli zaczyna irytować.

wystarczy, że będziesz miał przerwaną uszczelkę w którymś miejscu i będzie świstać. no ale niestety audi tak już ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rikardo a ile Cie to kosztowalo?

Zawiasy wymieniałem dwa lata temu. Kupowałem je na raty najpierw górny cena około 100zł a dolny około 150 zł z tym, że dolny kupowałem u forumowicza rtocki bo w porównaniu z ASO było taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zawiasy to nie wszystko, trzeba jeszcze to umieć poustawiać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...