Treść opublikowana przez duffy
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
felgi jak zmieniać to na 18" bo będziesz żałował dach na czarny połysk a nie carbon autko fajne a i gazu nie ma się co wstydzić
-
Truckerzy
sprawa wygląda tak, że lataliśmy w podwójnej obsadzie a teraz nagle w miejsca gdzie nie zdejmujemy mebli z auta samodzielnie, tylko robią to magazynierzy w niemczech, mamy jeździć w pojedynkę. Problemem jest to że frachtów nie przybyło co wiąże się ze zmianą wysokości wynagrodzenia......
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
dokładnie
-
Truckerzy
co do pasów to kucie sobie tylko zapinkę bez szelek i po problemie. ja dzisiaj zdecydowałem że po nowym roku odchodzę z firmy i szukam nowego pracodawcy głupia s*ka mnie tak zagotowała że szok. zapisałem się też na podstawowy kurs adr i przewóz materiałów cysterną. :wink:
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
to jest bardzo logiczne: jak masz ten języczek na dole to masz dolną (małą) skrzynię w tgl najprawdopodobniej od 1 do 4 i odpowiednio języczek u góry- skrzynia górna (duża) biegi od 4-8 przełączać z górnej na dolną możesz bez użycia sprzęgła tzn jak się rozpędzasz i masz zapięty 4 bieg, możesz już przełączyć na górną skrzynię i później tylko wbić 5ty bieg na wyświetlaczu po lewej obok numeru biegu pokazuje która skrzynia jest aktualnie używana. po prawej stronie masz pokazane czy masz cały bieg czy połówkę
-
Truckerzy
fajna sprawa, ile metrów dłuższy od standardowego zestawu ?
-
zakup netbooka
DDR3, 1 x SO-DIMM, 1GB/2GB ( Maksimum 2GB ) nie widzę tego nigdzie w aukcji lapek ile masz pamięci operacyjnej? masz może tą białą wersję ? jak z utrzymaniem tego w czystości ?
-
zakup netbooka
Asus Eee PC 1015BX C60 320GB Win7 HDMI biały (2789898435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest szansa rozbudować w tym pamięć ram bo ten mi się podoba tylko 1GB to troszkę mało ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- nie, nie tablet mi jakoś nie leży specjalnie
-
zakup netbooka
siema zdecydowałem się na zakup netbooka, użytkuje ktoś coś? myślałem nad asus Eee lub acer aspire one ... będzie to drugi komputerek pełniący rolę przenośnego bo nie uśmiecha mi się 17" co drugi dzień tachać do ciężarówki głównie będzie służył do filmów i internetu na parkingach... może macie w swoim posiadaniu coś godnego polecenia ?
-
Truckerzy
Mistrz zawracania - YouTube!
-
Truckerzy
dajcie spokój z krańcówką toż to na łeb idzie dostać może i się ładnie w zakrętach składa ale przy cofaniu jest aż nadto zwrotne... jak dla mnie to najstabilniejszy i najprostszy w opanowaniu jest koń+naczepa
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ale to tylna zawiecha tak ?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
buba co to za tuleje ?
-
Truckerzy
to ja się zamelduję sprzęcik to zwykle mały tgl z 2012 w tandemie a 2-3 razy w miesiącu jak trzeba TGX 2011 (koń z naczepą megą) u mnie jest o tyle fajna sprawa, że wozimy meble robione w naszej firmie w podwójnej obsadzie i max 2 razy w miesiącu zdarzy się spać w aucie. zwykle 3 dni w tygodniu pracujemy :kox: a kasa uczciwa póki co fajny temat, mam nadzieję że się rozwinie
- A8 D3 na 20" :)
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
dzięki teraz wiem o co chodzi
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
pany nie chce mi się szukać w moim"gaigerku" są dwa gniazdka do podłączenia zasilania..... trzeba podłączyć oba czy tylko jedno ? auto gauge- ten z ceremonią otwarcia
-
Pseudo rajdówka z Audi A4 B5
odelżysz tylko tył i auto jeszcze bardziej będzie wyjeżdżało przodem z zakrętu. zagadaj do Sid'a na Sportaudi.pl on buduje taką wydmuszkę z s4 b5 w swoim temacie nawet ważył każda wyjętą część więc będziesz mniej więcej wiedział ile ugrasz
-
Solidarna Polska chce odbierać auta pijanym kierowcom i upubliczniać ich wizerunki
bardzo dobrze i jeszcze niech płaci za rozebranie auta na części, zysk ze sprzedaży na drogi
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
ale chyba pierwszy raz widzę jak to świeci w samochodzie
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
jaki masz wskaźnik ciśnienia doładowania ?
-
gdzie jest antena ??
kable powinny być normalnie są chyba nawet splecione w jedną wiązkę z zasilaniem radia i instalacją głośników. zdejmij osłonę słupka za tylnym oparciem po stronie kierowcy to zobaczysz czarną kostkę (wzmacniacz) i z niego wychodzący kabel podłączony do szyby
-
gdzie jest antena ??
dokładnie - w słupku C po stronie kierowcy
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
w praktyce wygląda to tak, że jeśli tylko jest możliwość to tyłujesz łamiąc zestaw w lewo, zawsze można wyjrzeć przez okno czy naczepa/przyczepa się mieści:wink: na egzaminie i garaż i łuk jest w prawo. nie ma się czego bać tylko wsiąść i robić swoje. tandemem jest łatwo, Niemcy zdają z przyczepą na krańcu tam można się napocić
-
gdzie jest antena ??
jest zatopiona w tylnej szybie, tak jak druciki od podgrzewania