Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. felgi jak zmieniać to na 18" bo będziesz żałował dach na czarny połysk a nie carbon autko fajne a i gazu nie ma się co wstydzić
  2. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    sprawa wygląda tak, że lataliśmy w podwójnej obsadzie a teraz nagle w miejsca gdzie nie zdejmujemy mebli z auta samodzielnie, tylko robią to magazynierzy w niemczech, mamy jeździć w pojedynkę. Problemem jest to że frachtów nie przybyło co wiąże się ze zmianą wysokości wynagrodzenia......
  3. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    co do pasów to kucie sobie tylko zapinkę bez szelek i po problemie. ja dzisiaj zdecydowałem że po nowym roku odchodzę z firmy i szukam nowego pracodawcy głupia s*ka mnie tak zagotowała że szok. zapisałem się też na podstawowy kurs adr i przewóz materiałów cysterną. :wink:
  4. to jest bardzo logiczne: jak masz ten języczek na dole to masz dolną (małą) skrzynię w tgl najprawdopodobniej od 1 do 4 i odpowiednio języczek u góry- skrzynia górna (duża) biegi od 4-8 przełączać z górnej na dolną możesz bez użycia sprzęgła tzn jak się rozpędzasz i masz zapięty 4 bieg, możesz już przełączyć na górną skrzynię i później tylko wbić 5ty bieg na wyświetlaczu po lewej obok numeru biegu pokazuje która skrzynia jest aktualnie używana. po prawej stronie masz pokazane czy masz cały bieg czy połówkę
  5. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    fajna sprawa, ile metrów dłuższy od standardowego zestawu ?
  6. duffy odpowiedział(a) na duffy temat w Lifestyle i Hydepark
    DDR3, 1 x SO-DIMM, 1GB/2GB ( Maksimum 2GB ) nie widzę tego nigdzie w aukcji lapek ile masz pamięci operacyjnej? masz może tą białą wersję ? jak z utrzymaniem tego w czystości ?
  7. duffy odpowiedział(a) na duffy temat w Lifestyle i Hydepark
    Asus Eee PC 1015BX C60 320GB Win7 HDMI biały (2789898435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest szansa rozbudować w tym pamięć ram bo ten mi się podoba tylko 1GB to troszkę mało ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- nie, nie tablet mi jakoś nie leży specjalnie
  8. siema zdecydowałem się na zakup netbooka, użytkuje ktoś coś? myślałem nad asus Eee lub acer aspire one ... będzie to drugi komputerek pełniący rolę przenośnego bo nie uśmiecha mi się 17" co drugi dzień tachać do ciężarówki głównie będzie służył do filmów i internetu na parkingach... może macie w swoim posiadaniu coś godnego polecenia ?
  9. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mistrz zawracania - YouTube!
  10. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    dajcie spokój z krańcówką toż to na łeb idzie dostać może i się ładnie w zakrętach składa ale przy cofaniu jest aż nadto zwrotne... jak dla mnie to najstabilniejszy i najprostszy w opanowaniu jest koń+naczepa
  11. ale to tylna zawiecha tak ?
  12. buba co to za tuleje ?
  13. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    to ja się zamelduję sprzęcik to zwykle mały tgl z 2012 w tandemie a 2-3 razy w miesiącu jak trzeba TGX 2011 (koń z naczepą megą) u mnie jest o tyle fajna sprawa, że wozimy meble robione w naszej firmie w podwójnej obsadzie i max 2 razy w miesiącu zdarzy się spać w aucie. zwykle 3 dni w tygodniu pracujemy :kox: a kasa uczciwa póki co fajny temat, mam nadzieję że się rozwinie
  14. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    to Topor żyje ?
  15. dzięki teraz wiem o co chodzi
  16. pany nie chce mi się szukać w moim"gaigerku" są dwa gniazdka do podłączenia zasilania..... trzeba podłączyć oba czy tylko jedno ? auto gauge- ten z ceremonią otwarcia
  17. odelżysz tylko tył i auto jeszcze bardziej będzie wyjeżdżało przodem z zakrętu. zagadaj do Sid'a na Sportaudi.pl on buduje taką wydmuszkę z s4 b5 w swoim temacie nawet ważył każda wyjętą część więc będziesz mniej więcej wiedział ile ugrasz
  18. bardzo dobrze i jeszcze niech płaci za rozebranie auta na części, zysk ze sprzedaży na drogi
  19. ale chyba pierwszy raz widzę jak to świeci w samochodzie
  20. jaki masz wskaźnik ciśnienia doładowania ?
  21. kable powinny być normalnie są chyba nawet splecione w jedną wiązkę z zasilaniem radia i instalacją głośników. zdejmij osłonę słupka za tylnym oparciem po stronie kierowcy to zobaczysz czarną kostkę (wzmacniacz) i z niego wychodzący kabel podłączony do szyby
  22. dokładnie - w słupku C po stronie kierowcy
  23. w praktyce wygląda to tak, że jeśli tylko jest możliwość to tyłujesz łamiąc zestaw w lewo, zawsze można wyjrzeć przez okno czy naczepa/przyczepa się mieści:wink: na egzaminie i garaż i łuk jest w prawo. nie ma się czego bać tylko wsiąść i robić swoje. tandemem jest łatwo, Niemcy zdają z przyczepą na krańcu tam można się napocić
  24. jest zatopiona w tylnej szybie, tak jak druciki od podgrzewania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.