Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. nie można, to jest już zestaw pojazdów o masie łącznej przekraczającej 3,5t
  2. duffy odpowiedział(a) na Senol temat w Układ Jezdny
    wężyk, strzykawka i wyciągaj wszystko
  3. jaki koszt? i pokaż może czym to malowałeś
  4. polecam końcówki od 2.0 tdi z b7
  5. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    wróciłem z lipska,masakra, w nocy 350 km w 7 godzin
  6. nie wiem czy są takie same, w żółtym miałem zderzak od s4 na standardowych śłizgach i trzymał się jak należy więc albo są takie same albo nie warto ich wymieniać
  7. co wam się ta podoba w tych alu dekorach ? kiedy jedziesz do kuby? może się uda spotkać mam nadzieje że nie w przyszłym tygodniu bo rozbieram auto i raczej cały tydzień będzie nie mobilne
  8. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    no do katowic to trochę daleko, ale dziękuję
  9. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    tez siedzę na l4 i szukam roboty w lubuskim, chętnie na podwójnej obsadzie, może ktoś coś wie albo może polecić
  10. trzpienie na których mocowane są ramiona wycieraczek maja za duży opór(bród rdza) rozbierz, wyczyść, nasmaruj i powinno grac
  11. hahahahah ale okopałeś, z tego co wiem to auto juz nawet nie wygląda tak jak w chwili sprzedaży:facepalm:
  12. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    powiem wam, że mam kolegę który jeździ 3/1 busem z kurnikiem..... ja sobie tego nie wyobrażam
  13. duffy odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    uderzona prawie jak moja tylko z drugiej strony ładna, naprawdę
  14. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    tak i dlatego mnie to cieszy, bo jak mówiłem to nic z tym nie robili a teraz jeszcze siedzą i szukają
  15. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    mi się dzisiaj spaliła instalacja elektryczna w przyczepie 10 km od domu a mówiłem 3 razy że jest coś nie tak bo mrugają obrysówki, teraz szefowa wydzwania kto ogarnie bo na niedzielę musi być
  16. ja pierdzielę
  17. duffy odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    nie przyjadę w takim razie spoko moje autko też jeszcze nie ogarnięte i jeszcze długo nie będzie
  18. duffy odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    gratulacje zrobię swoją to sprawdzimy, która generacja szybsza
  19. kolego musisz zdjąć cały boczek drzwi:wink:
  20. zdejmuj znaczki..... dam ci za przedni 5 dyszek jak jest ładny
  21. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    właśnie, jak ma na karcie czy tarczce zarejestrowane, ze leciał cały czas 9 zł to raczej nikt mu nie uwierzy, że zjeżdżał na parkingi w poszukiwaniu miejsca ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- ale nie rozumiem jaki jest problem zjechać i zrobić 45? nie zdąży na rozładunek? w razie czego może przecież przedłużyć sobie jazdę do 10 godzin więc te 4:40 w jedną stronę to nie problem
  22. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    panowie a jak po przerwie na bazie i bierzecie urlopówkę to tez wpisujecie manualnie pauzę? my zostawiamy to jako "??" i przy kontroli BAG nie robi problemu bo masz ten czas określony urlopówką
  23. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ..to nie ja. Jechałem 11ską od Kołbaskowa,a spałem na 2ce dzikus,uhry w środe ostro zawiało 7mkę od skrzyżowania z 5tka,do 66 niżej fuldy 2h,cały czas slalomem,w drugą 30km korka ---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- robisz wpis manualny,zaznaczasz na karcie pauzę,a tarczkę pokazujesz przy kontroli. a to inne auto od was w takim razie chłopaki stali od 16stej do 23ciej na autobahnie ..... masakra
  24. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    GILI stałeś w poniedziałek na zamkniętej 12stce w stronę ringu Berlina? wołałem na radiu jak wracałem ale chyba spałeś...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.