Treść opublikowana przez duffy
-
auto + laweta Pytanie
nie można, to jest już zestaw pojazdów o masie łącznej przekraczającej 3,5t
-
Pomylka, zly plyn ;/
wężyk, strzykawka i wyciągaj wszystko
-
[ALL B5] Audi S4
jaki koszt? i pokaż może czym to malowałeś
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
polecam końcówki od 2.0 tdi z b7
-
Truckerzy
wróciłem z lipska,masakra, w nocy 350 km w 7 godzin
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
nie wiem czy są takie same, w żółtym miałem zderzak od s4 na standardowych śłizgach i trzymał się jak należy więc albo są takie same albo nie warto ich wymieniać
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
co wam się ta podoba w tych alu dekorach ? kiedy jedziesz do kuby? może się uda spotkać mam nadzieje że nie w przyszłym tygodniu bo rozbieram auto i raczej cały tydzień będzie nie mobilne
-
Truckerzy
no do katowic to trochę daleko, ale dziękuję
-
Truckerzy
tez siedzę na l4 i szukam roboty w lubuskim, chętnie na podwójnej obsadzie, może ktoś coś wie albo może polecić
-
Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
to może -
-
Problem z wycieraczkami
trzpienie na których mocowane są ramiona wycieraczek maja za duży opór(bród rdza) rozbierz, wyczyść, nasmaruj i powinno grac
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
hahahahah ale okopałeś, z tego co wiem to auto juz nawet nie wygląda tak jak w chwili sprzedaży:facepalm:
-
Truckerzy
powiem wam, że mam kolegę który jeździ 3/1 busem z kurnikiem..... ja sobie tego nie wyobrażam
-
[ALL B6] S4 b6
uderzona prawie jak moja tylko z drugiej strony ładna, naprawdę
-
Truckerzy
tak i dlatego mnie to cieszy, bo jak mówiłem to nic z tym nie robili a teraz jeszcze siedzą i szukają
-
Truckerzy
mi się dzisiaj spaliła instalacja elektryczna w przyczepie 10 km od domu a mówiłem 3 razy że jest coś nie tak bo mrugają obrysówki, teraz szefowa wydzwania kto ogarnie bo na niedzielę musi być
-
Kupno auta w niemczech ))
ja pierdzielę
-
LEON CUPRA 2.8
nie przyjadę w takim razie spoko moje autko też jeszcze nie ogarnięte i jeszcze długo nie będzie
-
LEON CUPRA 2.8
gratulacje zrobię swoją to sprawdzimy, która generacja szybsza
-
A4 B5 quattro 1,8 T '97 - głupie pytanie
kolego musisz zdjąć cały boczek drzwi:wink:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zdejmuj znaczki..... dam ci za przedni 5 dyszek jak jest ładny
-
Truckerzy
właśnie, jak ma na karcie czy tarczce zarejestrowane, ze leciał cały czas 9 zł to raczej nikt mu nie uwierzy, że zjeżdżał na parkingi w poszukiwaniu miejsca ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- ale nie rozumiem jaki jest problem zjechać i zrobić 45? nie zdąży na rozładunek? w razie czego może przecież przedłużyć sobie jazdę do 10 godzin więc te 4:40 w jedną stronę to nie problem
-
Truckerzy
panowie a jak po przerwie na bazie i bierzecie urlopówkę to tez wpisujecie manualnie pauzę? my zostawiamy to jako "??" i przy kontroli BAG nie robi problemu bo masz ten czas określony urlopówką
-
Truckerzy
..to nie ja. Jechałem 11ską od Kołbaskowa,a spałem na 2ce dzikus,uhry w środe ostro zawiało 7mkę od skrzyżowania z 5tka,do 66 niżej fuldy 2h,cały czas slalomem,w drugą 30km korka ---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- robisz wpis manualny,zaznaczasz na karcie pauzę,a tarczkę pokazujesz przy kontroli. a to inne auto od was w takim razie chłopaki stali od 16stej do 23ciej na autobahnie ..... masakra
-
Truckerzy
GILI stałeś w poniedziałek na zamkniętej 12stce w stronę ringu Berlina? wołałem na radiu jak wracałem ale chyba spałeś...