Treść opublikowana przez duffy
-
Truckerzy
strzelam że w naczepę .... kurde z zewnątrz lekkie puknięcie a takie koszty Gili ja się z niedzieli na poniedziałek napociłem na 9tce .... ale już chyba koniec na ten rok
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
tak myślałem, jakby u mnie zostal to też bym malował
-
Wydech z S4 do A4 1.8 ADR Różnice?
ja tam nie wiem czy podejdzie ale chętnie sprzedam taki jak na zdjęciu :decayed:
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
jak grill ?
-
A8 D3 na 20" :)
skąd ta folie bierzesz? też bym nabył
-
Truckerzy
osobiście widziałem scanie 113 z ponad 3 mln km
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
ale pod maską mała ciężarówka dolarów ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- ile masz na strzale z nitro ?
-
[ALL B5] Audi S4
też już mu mówiłem o tej folii ale uparciuch jest dawaj pomaluj to w czerń
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
za zdeś do avanta połowy nikt nie chce dać, slepy nosb ma dwa sedany na części, pytaj go
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
a widzisz to się nie zrozumieliśmy ale to i tak w s jest ciemny chrom
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
no tak w s4 wystaje ten dyfuzorek co do satyny to była chyba tylko w rsie w s4 był chyba chrom taki jak u mnie, jako to ci chodzi, to się mogę zamienić na zwykłe lustra jeśli masz dwa duże + coś tam dorzucisz:decayed: auto na prawdę bardzo ładne, jest w b5b? jak nie, to z pakietem z esy będzie
-
Truckerzy
panowie poszukuje ładunków objętościowych na auto do 12t DMC z dużych miast na zachodzie i północy niemiec do polski lub w kierunku kraju pianka/styropian/karton itp może ktoś coś wie?
-
[ALL B5] mój ZŁOMEK << Audi A4 B5>>
złomek był tylko jeden, proszę o zmianę nazwy tematu:decayed:
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
ten kolor kół nie pasuje, ogólnie furka mocno odmłodzona może zderzaki s4 na tył? polecam
-
Truckerzy
jesteś na bazie? oddaj tą tarczkę szefowi, niech ci wystawi w to miejsce urlopówkę. no chyba ze u ciebie nie da się tak załatwić
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
w razie czego pisz, porządna firma jestem
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
co ty masz z transportem wspólnego? oferuje swoja osobę na stanowisko kierowcy jeśli uczciwie płacisz:decayed:
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
albo poprostu jest go za dużo, chyba lepiej by było z nieoklejonym panelem wokół radia i popielniczką ale to tylko moje zdanie a twój samochód
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
nie bardzo ten "carbon":kwasny:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
on jest biały ?
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
e tam a mi się ten temat chyba przyda ktoś wspomniał o mocniejszych siłownikach do klapy, od czego pasują? q5 q7 ?
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
jeszcze koloe jest fajny
-
auto + laweta Pytanie
teraz to ja juz nic nie rozumiem, dobrze że mam c i e to trochę to już lepiej wygląda
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
już nie wygląda tragicznie z zewnątrz ale utnij trochę sprężyny
-
auto + laweta Pytanie
Art. 88.1 Dokumentem stwierdzającym uprawnienie do kierowania pojazdem silnikowym jest prawo jazdy określonej kategorii. 2.Prawo jazdy uprawnia do kierowania: 3) kategorii B: a) pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla, pojazdem, o którym mowa w lit. a), z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t, 3.Prawo jazdy: 3) kategorii A, B, B1, C, C1, D lub D1 - uprawnia do kierowania pojazdem w nich wymienionym z przyczepą lekką, zgadza się ale musi być spełniony również ten warunek