Treść opublikowana przez duffy
-
Truckerzy
u mnie efekt juz jest, wymienione 4 sztuki w naczepie na nowe, następne dwie w przyszłym tygodniu. od razu na warsztacie pokazałem im co myślę o klockach w naczepie i mam komplet nowych, do tego klucz z przekładką o którym już też dawno mówiłem że mógłby być na wyposażeniu i nowa opona w koniu, która mi się nie podobała szkoda że ta opona wcześniej nie wy***ała ja sobie nie wyobrażam, że w aucie, którym jeżdżę coś się popsuło i nie zgłaszam tego w firmie, tym bardziej jeśli są to hamulce:doh:
-
Truckerzy
nie nie, finalnie zmienili mi te koło i do kulałem do bazy, stoi w Polsce na warsztacie a ja zamiast kręcić km to w domu siedzę
-
Truckerzy
a72 w niemczech, telefon na 112 przyjechała policja i po 20 minutach oni wzywali "serwis" z tym że nie spodziewałem się że tyle będą się z tym pierdzielić.... co ciekawe nie mogli sobie z tym poradzić przez kilka godzin a policzyli za 5 godzin pracy ponad 600 euro ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ---------- tydzień temu mówiłem, że mam komplet opon do wymiany jak najszybciej ale nie, jeszcze trochę przejadą załadowałem 25 ton płyty wiórowej, zrobiłem 150 km i wyebało w powietrze kasę na jedna nową oponę i teraz auto stoi na wymianie kompletu
-
Truckerzy
mi we wtorek od 2 w nocy zmieniali koło po wystrzale w naczepie, 3 godziny na autostradzie się mocowali bo felga nie chciała zejść z piasty, później juz poświęciliśmy felgę i podjechałem 4 km na parking na popuszczonych śrubach i fela i tak nie puściła skończyli o 6 rano po podgrzaniu felgi palnikiem - serwis:facepalm:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
a mi się nie podoba cała w perforowanej chociaż zastanawiałem się nad taką, mam tak jak buba i tak jest dobrze ---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ---------- skróć gałkę
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
obie moje:decayed: jest wygodnie
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
bo jak założył odwrotnie to mu ładnie syczy :decayed: ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ---------- buba upierdziel ta gałkę tak z 5cm, wygląda o niebo lepiej wtedy paczajb to z żółtego, teraz mam jeszcze krótszą
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
przyślesz tego kuriera po roletę czy nie ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
daj cene na pw
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
max zostaw klimatronik jak jest
-
Truckerzy
80 poza zabudowanym, 100 na autostradzie ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- pod warunkiem że to duża łódz, jak jakieś małe gówienko to 100/130
-
[ALL B5] szerokie s4
folią ale juz zerwałem, za dużo mam punktów żeby jeździć z czerwonymi kierunkami znaczki zostają i z czasem będą tez czarne
-
[ALL B5] szerokie s4
co mówicie na lewą lampę bo mam mieszane odczucia
-
Demontaż przedniego błotnika
1 - wykręć "skrzyneczkę" i masz dobry dostęp do śrub 2- pod tym "kitem" są jeszcze dwie śruby
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
prawie jak w mojej to tu jest kolor
-
Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET
a jak tam u ciebie z klockami hamulcowymi z przodu? sprzątałem garaż i znalazłem komplet kupiony do mojego gsi ale nigdy nie zamontowany ferrodo premier jak chcesz to wal na pw wyślę za cos dobrego do picia
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
on tam ma kogoś dobrego, ja też będę szukał we wrześniu kogoś kto dach ładnie i w rozsądnej cenie ogarnie
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
zderzak nie jest w kolorze? a ta podróba grilla paskudna
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
swój grill tez kupiłem za 15o zł ale twój maxiu jest chyba w lepszym stanie carbonare bym kupił ale drogo masz
-
Felga marzeń do B5 ?
posadzę swojego w przyszłym miesiącu to zrobię foto s4 na rotorach:wink:
-
Szpachla do felg
ja robiłem prosiaki szpachlą a teraz się wziąłem za bbs ch nuvol z pyłem aluminiowym, bardzo ładnie sie obrabia na poprzednich felgach trzymała się rok a z wyważeniem nie było problemu żadnego
-
Felga marzeń do B5 ?
a do s4?
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
rogal tylne lampy masz oklejone czy malowane?
-
[ALL B5] szerokie s4
buba jak ja cię nienawidzę
-
[ALL B5] szerokie s4
przepowiadam glebę zamówiłem, czas oczekiwania do tygodnia, w międzyczasie muszę zakupić łożyska amora żeby tego dwa razy nie rozbierać