Treść opublikowana przez duffy
-
[ALL B5] szerokie s4
zobaczymy bo póki co to cały ten zderzak to jedno wielkie druciarstwo
-
[ALL B5] szerokie s4
bo te z rs4 wystarcza do tej mocy a przynajmniej będę miał kompletny zderzak z kratkami, halogenami i całą belką, rozpędziłem się chyba z tym fmiciem
-
[ALL B5] szerokie s4
:naughty:AP daje radę, tarcze i klocki zmienione, zaciski tył zregenerowane i dołożone przewody w oplocie teraz na montaż czeka komplet wahaczy przód, końcówki drążków, przeguby oraz przewody w oplocie na przód, tarcze i klocki zdrowe, muszą się wysłużyć przed zmianą na coś większego sceneria z zadupia ale kilka fotek z rotorami, z tyłu brakuje z 10mm dystansu:wink: wiosną wracają bbs ch po renowacji będę się też pozbywał fmic'a na rzecz coolerów z rs4
-
[B5 APS] by czorny
małym 40 tonowym czorny nie wiem kiedy to odbiorę
-
[B5 APS] by czorny
kręcę cały czas, tygodniowo ponad 3200km, jest co robić, zarabiam na mody
-
[ALL B5] Audi S4
no i kupił pierwszy fotele mega fajne
-
[B5 APS] by czorny
ze scanii? jak włożysz to przyjeżdzam też na na takiego moda
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
na 19 to pewnie polujesz żeby nie trafić w dziurkę hehe bbs jest twardy
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
wygląda prawie identycznie jak moja, ja mam tylko więcej wgniotek i większe felgi
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wy to od zewnątrz naklejacie czy jak? nie odkleja sie to to?
-
[ALL B5] Audi S4
jak to ma być "weekendowa wyścigówka" to po co ci to koło zapasowe i jego dodatkowe 20 kg?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
za dużo, zerwij z ramki wokół radia i klimy i będzie git
-
Truckerzy
ale ja sie nie napinam, jest to luźny temat na którego przemyślenie mam czasu bardzo dużo jednak jest to dla mnie ważne info, znasz może dokładne aktualne stawki?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
siadła już bez docinania? jest git
-
[ALL B5] szerokie s4
kilka gratów, po roku wreszcie gwint AP i trochę części eksploatacyjnych żeby nie było, że o auto nie dbam
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
jadę w trasę, jak wrócę to we wtorek odetnę ci półosie i się zgadamy co do transportu
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
sprzedajesz mi dekory czy nie?
-
Truckerzy
ja jeżdżę Manem z cyfrowym tacho i wyglądałoby to na wykresie tak: jeżeli zgasiłbym silnik kiedy auto bedzie stało w miejscu czekając na następny podjazd, wtedy zapisze mi te minuty jako odpoczynek ale rzecz jasna nie zaliczą się one do krótkiej przerwy, czy odpoczynku dziennego
-
Truckerzy
ten czas to twoja praca lub odpoczynek, zależy jak masz tacho ustawione:wink: powinno być zanotowane jako praca, jednak w żadnym razie nie jest to czas jazdy
-
Truckerzy
dzięki za odzew, wróciłem właśnie z trasy, wiem że w branży jest ciężko zaistnieć i się utrzymać. Mam jednak małą znajomość w LKW Walter i myślę nad rozpoczęciem współpracy właśnie z nimi. temat odległy ale to i dobrze, mam czas żeby wszystko dobrze przemyśleć, policzyć i nazbierać odpowiednią ilość pieniędzy
-
Truckerzy
myślę żeby pod koniec przyszłego roku coś swojego ruszyć, chcę zrobić rozeznanie jak to wygląda w praktyce. tj koszty leasingów, sposoby rozliczen ze spedycjami, które spedycje płacą na czas, które nie, w jaki kapitał trzeba się uzbroić żeby miec to bezpieczne zaplecze finansowe i nie wdupić po miesiącu(nie licząc kosztów nabycia samochodu), jakie stawki za km opłaca się łapać przy jednym aucie itp itd oraz przede wszystkim czy da się wyżyć dysponując tylko jednym autem
-
Truckerzy
kula ktoś sam dla siebie?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
dziku pw
-
Truckerzy
moje manisko i głupkowaty współlokator
-
Truckerzy
a jeszcze powiedziałem dzisiaj, że przed zimą potrzebuję komplet na napędową, podkówkę do siodła i trzpień do naczepy to się kierowniczka za głowę złapała:decayed: