Treść opublikowana przez duffy
-
Truckerzy
do mana sie trzeba przyzwyczaić, jak wsiadłem w tgx to tez w pas nie mogłem trafić
-
QUATTRO a szerokośc felg i opon !
ja bym zwariował jakbym miał jedno koło bardziej schowane niz reszta
-
[B5 APS] by czorny
- Truckerzy
forum, jak zwykle pomocne, dzięki w przyszłym miesiącu się biorę i może cos nowego się złapie- [ALL B5] szerokie s4
PRZYKRĘCANE DYSTANSE 25mm AUDI, VW, SEAT, SKODA (4045919312) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja wziąłem komplet stąd, może sprzeda same śruby- [ALL B5] szerokie s4
- [ALL B5] szerokie s4
niebieską ma max a buda to sida poszerzone s4- Truckerzy
jak to wygląda finansowo i czasowo? wszystko po kolei czy wszystko razem w pakiecie można zrobić?- Truckerzy
ktoś ogarnia ile kosztuje cała biurokracja, żeby móc latać cysterną z ropą na pokładzie? podstawowe adr wystarczy?- [ALL B5] szerokie s4
na otarcie łez jak będę płacił- [B5 1Z] A4 TDi
a zrobi kolorowe? daj jakiegoś linka- [ALL B5] szerokie s4
w przyszły weekend zaczynamy demolkę jednego auta i zaczynamy działać z szeroką budą :kox: tym czasem kolejne fanty jadą:- [B5 1Z] A4 TDi
to nie, ja mam 70 zwykłe naklejki czerwono-białe- [B5 1Z] A4 TDi
jak chcesz naklejki to wyślę ci za free, napisz mi tylko jakiej średnicy masz dekle- [B5 1Z] A4 TDi
masz już te dekle? ori czy jakieś repliki będziesz szukał ?- [B5 1Z] A4 TDi
będą czerwone dekielki bbs?- [ALL B5] szerokie s4
szpachli unikam coś tam się znowu nazbierało- kilka krążków na przód: 345x32 i dwa dystanse 20mm nie wiem co czorny robił z jednym że go tak zmolestował coś na tył- zamiast poliuretanów jednak komplet ori gum ale pod stabilizatory wrzucę poli potrzebuję jeszcze skompletować dolot pod k04 i wszystko co niezbędne żeby go przełożyć będę już miał :kox:- Spot Zielona Góra
byłeś, robiłeś foty to wrzuć.... max robił jakieś foty i jakbyście poprosili to pewnie by wrzucił ale lepiej wszystkich cisnąć bo są be i zdjęc nie chcą ci dać- Truckerzy
dlatego popieram Niemców w pilnowaniu trzymania odpowiednich odległości zwłaszcza w takich warunkach- Spot Zielona Góra
się nie spodziewałem, że będzie aż tyle ludzi- [B5 APS] by czorny
na 15sta pod makro, poczekać na ciebie po drodze? jak cos to dzwoń- [ALL B5] Black With Red - na X5
no powiem, że nawet mi się to widzi- [B5 APS] by czorny
osłona ode mnie czorny jutro na zielona górę lecimy, być gotów- Zderzak RS z laminatu
to oryginalny zderzak z rs4- Spot Zielona Góra
to co w niedzielę pod makro? o której? też coś planujemy na niedzielę to połączymy siły - Truckerzy