Treść opublikowana przez duffy
-
Spot Zielona Góra
coś na to zaradzimy
-
A4 B5 by Sanczes-ka
przejrzałem sobie temat od pierwszej strony i..... chyba żartujecie że 1,6 palą wam pod 12 litrów w mieście ? sanczes-ka na tej trasie szczecin-lubin i na zad ile ci średnie spalanie wyszło i przy jakiej średniej prędkości? rozumiem że cały czas trasa s3? co do kół ja kupiłem rh turbo w 18" za 900zł - można
-
Spocik Lubuski :)
spotkajmy się w zielonej na makro albo auchanie?
-
[B5 1Z] A4 TDi
musi ci to działać na poliftowym klimatroniku, ja pamiętam że zmieniałem tylko jakies kable przy sprężarce i działało. środek zyskał na wyglądzie i funkcjonalności
-
Truckerzy
Why ide jeździć do Lipska (do Niemca) robisz c? może pod koniec przyszłego roku jak sie wszystko ułoży
-
Truckerzy
bezrobocie póki co, dzisiaj dzwonili że mam specjalnie nie jechać po papiery a w trasę jednak dopiero 13stego wczoraj oddałem kluczyki od auta i pożegnałem starą firmę
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
nikt, nie było nowego odcinka
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
alkoholikom się tylko z jednym taki % znaczek kojarzy no i dobrze
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
bym powiedział że nawet krótsze max 8-9 tyś miesięcznie weekendy wolne, praca od poniedziałku od rana do piątku wieczora, więc na oemnie sie na 100% spotkamy. Chyba że mnie wywalą do tego czasu
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
a no to widzisz, ja zmieniam firmę po świętach
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
spawałeś uchwyty do collerów żeby powiesic na seryjnych wieszakach czy masz je tylko na tych blaszkach zamocowane?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
chyba niedawno Cię wyprzedzałem na ringu.. 2 mercedesy pomarańczowe na PPL z caddylakami załadowanymi, wołałem ale chyba na swoim kanale lecieliście
-
Truckerzy
od kwietnia na pewno jeden więcej, dostałem dzisiaj pracę w Lipsku, drugiego kwietnia odbiór papierów a po świętach do pracy
-
Truckerzy
zestawy właściwie nowe, z zeszłego roku Actros+ Krone pod BDFy no i o sprzęt tam dbają bardzo
-
Truckerzy
jeździłem wcześniej tandemem więc nie straszne rozczepianie zobaczymy, jazda w podwójnej więc będę miał czas żeby się nauczyć w razie czego
-
[ALL B5] szerokie s4
o wy psie d*py max jak tam? ja już nic nie będę kombinował, doprowadzam do ładu, nacieszę się przez sezon i chyba będę sprzedawał w przyszłym roku
-
Truckerzy
za***ista 3 ośki? jutro jadę do Lipska na rozmowę o pracę, jak się uda to trzeba się będzie nauczyć cofać z przyczepą na dyszlu trudno się przyzwyczaić po przesiadce z ciągnika z naczepą?
-
[ALL B5] szerokie s4
spawamy?
-
[ALL B5] szerokie s4
zaraz poprawię, czorny masz jakieś dystanse? 30-35mm ?
-
[ALL B5] szerokie s4
lampy niestety jeszcze nie zrobione ale z nowości, które mnie bardzo cieszą: nowe amorki i sprężyny fk na tył oraz łączniki stabilizatora tył załatwiły sprawę stuków z tyłu samochodu nowe końcówki drążków leżą od 2 miesięcy, przednie wzmocnienie czeka na wymianę, w tygodniu kupię nowe intercoolery więc pozbędę się tez stuków z przodu jak pogoda w weekend pozwoli no i muszę to tylne koło wysunąć bo to mnie drażni chociaz na żywo jest mniej widoczne niż na fotach
-
Sezon Rowerowy 2016
wrzuciłem przykładowe, nie będę kupował z krossa, chodziło o taki typ
-
Sezon Rowerowy 2016
co do pedałów myślałem nad czymś takim: http://www.kross.pl/pl/akcesoria/komponenty/pedaly/pylon może na sezon kupię sobie też buty ale to powoli, lepsze pedały to na szczęście część, którą łątwo i szybko się wymienia więc nie koniecznie musiały być w komplecie
-
Sezon Rowerowy 2016
przyszedł czas na nowy rower dla mnie, miałem kupowac w zeszłym roku ale wyszło na to że to moja panna dostała nowy, ja musiałem poczekać. w moim zakresie cenowym wybrałem takie coś co myślicie? http://www.silverbacklab.com/bike/mountain/2014-slade-2/
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
powiedz że to odmalujesz - [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!