Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. duffy odpowiedział(a) na strazak990 temat w Lubuskie
    coś na to zaradzimy
  2. przejrzałem sobie temat od pierwszej strony i..... chyba żartujecie że 1,6 palą wam pod 12 litrów w mieście ? sanczes-ka na tej trasie szczecin-lubin i na zad ile ci średnie spalanie wyszło i przy jakiej średniej prędkości? rozumiem że cały czas trasa s3? co do kół ja kupiłem rh turbo w 18" za 900zł - można
  3. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    spotkajmy się w zielonej na makro albo auchanie?
  4. duffy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    musi ci to działać na poliftowym klimatroniku, ja pamiętam że zmieniałem tylko jakies kable przy sprężarce i działało. środek zyskał na wyglądzie i funkcjonalności
  5. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Why ide jeździć do Lipska (do Niemca) robisz c? może pod koniec przyszłego roku jak sie wszystko ułoży
  6. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    bezrobocie póki co, dzisiaj dzwonili że mam specjalnie nie jechać po papiery a w trasę jednak dopiero 13stego wczoraj oddałem kluczyki od auta i pożegnałem starą firmę
  7. nikt, nie było nowego odcinka
  8. alkoholikom się tylko z jednym taki % znaczek kojarzy no i dobrze
  9. bym powiedział że nawet krótsze max 8-9 tyś miesięcznie weekendy wolne, praca od poniedziałku od rana do piątku wieczora, więc na oemnie sie na 100% spotkamy. Chyba że mnie wywalą do tego czasu
  10. a no to widzisz, ja zmieniam firmę po świętach
  11. spawałeś uchwyty do collerów żeby powiesic na seryjnych wieszakach czy masz je tylko na tych blaszkach zamocowane?
  12. chyba niedawno Cię wyprzedzałem na ringu.. 2 mercedesy pomarańczowe na PPL z caddylakami załadowanymi, wołałem ale chyba na swoim kanale lecieliście
  13. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    od kwietnia na pewno jeden więcej, dostałem dzisiaj pracę w Lipsku, drugiego kwietnia odbiór papierów a po świętach do pracy
  14. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    zestawy właściwie nowe, z zeszłego roku Actros+ Krone pod BDFy no i o sprzęt tam dbają bardzo
  15. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    jeździłem wcześniej tandemem więc nie straszne rozczepianie zobaczymy, jazda w podwójnej więc będę miał czas żeby się nauczyć w razie czego
  16. o wy psie d*py max jak tam? ja już nic nie będę kombinował, doprowadzam do ładu, nacieszę się przez sezon i chyba będę sprzedawał w przyszłym roku
  17. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    za***ista 3 ośki? jutro jadę do Lipska na rozmowę o pracę, jak się uda to trzeba się będzie nauczyć cofać z przyczepą na dyszlu trudno się przyzwyczaić po przesiadce z ciągnika z naczepą?
  18. spawamy?
  19. zaraz poprawię, czorny masz jakieś dystanse? 30-35mm ?
  20. lampy niestety jeszcze nie zrobione ale z nowości, które mnie bardzo cieszą: nowe amorki i sprężyny fk na tył oraz łączniki stabilizatora tył załatwiły sprawę stuków z tyłu samochodu nowe końcówki drążków leżą od 2 miesięcy, przednie wzmocnienie czeka na wymianę, w tygodniu kupię nowe intercoolery więc pozbędę się tez stuków z przodu jak pogoda w weekend pozwoli no i muszę to tylne koło wysunąć bo to mnie drażni chociaz na żywo jest mniej widoczne niż na fotach
  21. wrzuciłem przykładowe, nie będę kupował z krossa, chodziło o taki typ
  22. co do pedałów myślałem nad czymś takim: http://www.kross.pl/pl/akcesoria/komponenty/pedaly/pylon może na sezon kupię sobie też buty ale to powoli, lepsze pedały to na szczęście część, którą łątwo i szybko się wymienia więc nie koniecznie musiały być w komplecie
  23. przyszedł czas na nowy rower dla mnie, miałem kupowac w zeszłym roku ale wyszło na to że to moja panna dostała nowy, ja musiałem poczekać. w moim zakresie cenowym wybrałem takie coś co myślicie? http://www.silverbacklab.com/bike/mountain/2014-slade-2/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.