Treść opublikowana przez duffy
-
Spoty w lubuskim coś będzie ?
Ok dzięki za info dajcie znać jak coś będzie na pewno wpadam To jak to wygląda z tymi spotami bo zielony jestem a zawsze chciałem w czymś takim uczestniczyć. muszę spełniać jakieś normy czy jak ?. musisz spełniac takie normy, że chcesz przyjechać i pogadać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
co nam innego pozostało
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
mi cvt juz sie przejadło, teraz rządzi vle-1
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
na 3cim wygląda megazajebiście
-
Spoty w lubuskim coś będzie ?
a jak na zakończenie sezony wszyscy się zjechali to ciebie nie było wiosną na pewno będzie się coś działo najpewniej w niedziele, wtedy się tez chłopaki z elsuelo spotykają na Zielonogórskim makro zima martwy sezon
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
będzie 10 razy lepiej
-
Jakie zegarki nosicie?
ten vostoc naprawde za***isty dwa miesiące temu kupiłem takie casio:
-
Truckerzy
a ja życzę nam wszystkim żebyśmy święta zawsze spędzali w domu wczoraj wracałem ze Stuttgartu, mijałem tylko dwóch Polaków, jeden jeszcze wracał do domu bo zostawiał auto gdzieś w Niemczech, drugiemu głos się łamał na radiu bo go wy***ali na całe święta do wroga
-
1996 80 Avant RS2
kurde poruszyłeś mi gula ja mam nadzieję, że będzie niebieska
-
[ALL B5] szerokie s4
to soczewki bixenonowe - 290 zł z wysyłką
-
[ALL B5] szerokie s4
nie rozglądałem się za czarnymi bo chcę srebrne http://allegro.pl/reflektory-lampy-audi-a4-b5-99-01-nowe-depo-2szt-i4830771459.html czarne sa tutaj: http://allegro.pl/reflektor-audi-a4-b5-1999-01-lift-black-fk-depo-ww-i4876856309.html
-
[ALL B5] szerokie s4
- [ALL B5] szerokie s4
a srebrnych nie możesz załatwić w jakiejś fajnej cenie?- [ALL B5] szerokie s4
max obiecał że pomoże mi to ogarnąć ale dopiero w styczniu bo chcę jeszcze nowe lampy depo kupić- [ALL B5] szerokie s4
powoli zbieram graty na nowy sezon, Hella Intemo zamówione- [B5 1Z] A4 TDi
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
pojął- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
czemu nadkola zmieniałeś?- [ALL B5] szerokie s4
nie ma gleby? dla mnie mega nisko miska osłonięta, trochę mniej syfu się zbiera niż przy jej braku.- [ALL B5] szerokie s4
dla tediego też już gotowa- [ALL B5] szerokie s4
teraz mam juz wzór i firmę, która mi to zrobi więc w razie czego w każdej chwili- [ALL B5] szerokie s4
nowa osłona silnika z 2mm blachy i jakis człowiek spokojniejszy- Truckerzy
a ja szukam kierowy jak mogę auto trzymać koło Zielonej Góry to poproszę o warunki umowy- Truckerzy
a ja szukam pracy, byłem dzisiaj w 3 firmach i na razie lipa bo kierowców chcą wszędzie ale warunki kiepskie. w weekend szukam czegoś własnie u wroga- [B5 1Z] A4 TDi
cos więcej? trzeba z dwóch zrobic jedna czy jak? - [ALL B5] szerokie s4