Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seta

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seta

  1. Fajna silnik marzenie no i
  2. Seta odpowiedział(a) na Albi temat w Audi A4/S4 B6
    bardzo ładna
  3. No ja też jeszcze za kółkiem nie siedziałem (ale wszystko idzie w dobrą stronę 4'tego wrzesień egzamin na prawko) ale na miejscu pasażera fajnie sie jeździ
  4. No i dla Ciebie Pikuś wielkie pozdro też wam wyszedł ładny wykres duża seria była w porównaniu do mojej duża różnica w jeździe jest nie??
  5. Seta odpowiedział(a) na pbuli temat w Audi A4/S4 B6
    Ładna B6 kolorek pasuje :> :>
  6. Moje zainteresowania to po 1 motoryzacja a dokładniej tak jak kolega Efcio zboczenia na punkcie ciężarówek (fotografowanie...) po 2 ASG (Air Soft Gun) :>
  7. Bardzo fajna kolorek taki sam jak mój
  8. O kosztach najlepiej dowiesz sie od Witka zadzwoń do niego i on Ci powie dokładny koszt A spalanie to nawet u mnie przy normalnej jeździe zmniejszyło się
  9. Proszę o komentarze: No po prostu rakieta :> :>
  10. bardzo ładne
  11. Hehe a mi sie udało namówić tata i na 16-08 mamy ustawioną wizytę u Rogala z naszą niunią :> :>
  12. Bardzo fajna niunia elegancki silniczek chyba przydało by się
  13. Zdjąłem osłonę z prawej strony i mogę dzięki temu otworzyć schowek ale nic innego tam nie widzę myślę że tam w środku (w tej pokrywie) coś pękło albo się urwało. Nie wiecie czy da sie jakoś rozebrać ?
  14. Mam podobny problem moja mama zamykała schowek i przytrzasnęła jakiś tam pasek i później jak otwierała to coś strzeliła (pękło) i teraz schowek się nie otwiera klamka lata luźno. Czy da się coś z tym zrobić czy ktoś miał coś podobnego ? Czy ta klapę od schowka można jakoś rozebrać żeby dostać sie do tego zamka? Będę wdzięczny za każdą poradę
  15. Seta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Piękna B7 i ten kolorek najlepiej pasuje do niej po prostu miodzio
  16. 5,5
  17. Obsługa jest w miarę wygodna jest blokada klawiszy tak żeby przez przypadek nie zmienić kanału trochę duża grucha tak do ręki, ale może być. Polecam radio
  18. No powiem tak radyjko jak ktoś chciałby je używać tylko po mieście to nie był by zadowolony, ale na trasie wszystkiego można się dowiedzieć. Może jak by była większa antenka to by lepiej ściągało. Radio oceniam na 4. Antenę mam President WASHINGTON na magnesie
  19. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6/B7
    a może ktoś już to rozbierał i mógł by udzielic małej instrukcji?
  20. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6/B7
    Dzisiaj podpinałem sie pod VAG i wyskoczył komunikat ze "siłownik przekładki lewej jest podparty lub bez napięcia" czy ktoś miał coś podobnego ?
  21. Kolego na klej jest najlepszy "Intensywny zmywacz wielozadaniowy" z firmy WURTH usuwa wszystkie kleje
  22. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6/B7
    Dlaczego??
  23. Witam dzisiaj wróciłem z traski (PL-D-PL) i w trasie okazało się, że climatronik nie grzeje ze strony kierowcy. Strona pasażera jest ok. Wcześnie tato zwrócił uwagę na dziwne pykanie po wyłączeniu silnika jak jakby te wszystkie przekładki w środku cały czas chodziły, czy to jest normalne? Jak ktoś wie, co mogło się stać z tym climatronikiem to proszę o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.