Treść opublikowana przez Seta
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Fajna silnik marzenie no i
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Piękna miłej jazdy
-
[B6 BDG] Moje nowe Audi
bardzo ładna
-
[B6 AVB] Wykres do oceny
No ja też jeszcze za kółkiem nie siedziałem (ale wszystko idzie w dobrą stronę 4'tego wrzesień egzamin na prawko) ale na miejscu pasażera fajnie sie jeździ
-
[B6 AVB] Wykres do oceny
No i dla Ciebie Pikuś wielkie pozdro też wam wyszedł ładny wykres duża seria była w porównaniu do mojej duża różnica w jeździe jest nie??
-
[B6 AKE] Moje A4
Ładna B6 kolorek pasuje :> :>
-
nasze hobby / co lubimy
Moje zainteresowania to po 1 motoryzacja a dokładniej tak jak kolega Efcio zboczenia na punkcie ciężarówek (fotografowanie...) po 2 ASG (Air Soft Gun) :>
-
[B6 AWX] Moje Autko A4 - 1.9 TDI AVANT
Bardzo fajna kolorek taki sam jak mój
-
[B6 AVB] Wykres do oceny
O kosztach najlepiej dowiesz sie od Witka zadzwoń do niego i on Ci powie dokładny koszt A spalanie to nawet u mnie przy normalnej jeździe zmniejszyło się
-
[B6 AVB] Wykres do oceny
Proszę o komentarze: No po prostu rakieta :> :>
-
[B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
bardzo ładne
-
[B6 AWX] Tyle radosci po chipie :)))
Hehe a mi sie udało namówić tata i na 16-08 mamy ustawioną wizytę u Rogala z naszą niunią :> :>
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
Bardzo fajna niunia elegancki silniczek chyba przydało by się
-
[ALL B6] Zacięty schowek pasażera
Zdjąłem osłonę z prawej strony i mogę dzięki temu otworzyć schowek ale nic innego tam nie widzę myślę że tam w środku (w tej pokrywie) coś pękło albo się urwało. Nie wiecie czy da sie jakoś rozebrać ?
-
[ALL B6] Zacięty schowek pasażera
Mam podobny problem moja mama zamykała schowek i przytrzasnęła jakiś tam pasek i później jak otwierała to coś strzeliła (pękło) i teraz schowek się nie otwiera klamka lata luźno. Czy da się coś z tym zrobić czy ktoś miał coś podobnego ? Czy ta klapę od schowka można jakoś rozebrać żeby dostać sie do tego zamka? Będę wdzięczny za każdą poradę
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
Piękna B7 i ten kolorek najlepiej pasuje do niej po prostu miodzio
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
5,5
-
[ALL B6] Montaż CB radia
Obsługa jest w miarę wygodna jest blokada klawiszy tak żeby przez przypadek nie zmienić kanału trochę duża grucha tak do ręki, ale może być. Polecam radio
-
[ALL B6] Montaż CB radia
No powiem tak radyjko jak ktoś chciałby je używać tylko po mieście to nie był by zadowolony, ale na trasie wszystkiego można się dowiedzieć. Może jak by była większa antenka to by lepiej ściągało. Radio oceniam na 4. Antenę mam President WASHINGTON na magnesie
-
[B6] climatronik nie grzeje
a może ktoś już to rozbierał i mógł by udzielic małej instrukcji?
-
[B6] climatronik nie grzeje
Dzisiaj podpinałem sie pod VAG i wyskoczył komunikat ze "siłownik przekładki lewej jest podparty lub bez napięcia" czy ktoś miał coś podobnego ?
-
[B6 AWX] Jak bezpiecznie usunąć znaczek 1.9 TDI itp.??????
Kolego na klej jest najlepszy "Intensywny zmywacz wielozadaniowy" z firmy WURTH usuwa wszystkie kleje
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
bardzo fajna niunia
-
[B6] climatronik nie grzeje
Dlaczego??
-
[B6] climatronik nie grzeje
Witam dzisiaj wróciłem z traski (PL-D-PL) i w trasie okazało się, że climatronik nie grzeje ze strony kierowcy. Strona pasażera jest ok. Wcześnie tato zwrócił uwagę na dziwne pykanie po wyłączeniu silnika jak jakby te wszystkie przekładki w środku cały czas chodziły, czy to jest normalne? Jak ktoś wie, co mogło się stać z tym climatronikiem to proszę o pomoc