Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LukaszD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LukaszD

  1. Bolywoodzka końcówka najlepsza:) ... reszta już była:/
  2. chyba jeszcze nie było;)...
  3. Pozdrawiam kierownika ciemnego B5 sedan widzianego dzisiaj ok godziny 10ej w szklarskiej porębie (początek tablicy rej D...) - mrygnąłem światłami;)
  4. Dzięki za spota i wspólne strzelanie do puszki
  5. Pogoda zatrzymała mnie dzisiaj w KR... mooże uda mi się podjechać na spota:)
  6. Ja myślę że to normalne że nowe osoby mogą mieć problem z wbiciem się do grupy. Ja na spocie byłem tylko dwa razy i jak dla mnie było ok, ba nawe kurczaki były;) a kawał z puentą "potańczy i podupczy" opowiadam do dzisiaj:D Nie pojaiwam się tylko dlatego że w niedziele zawsze jestem poza Krk :/
  7. Jak nic nie wyskoczy to wpadnę po długiej przerwie:)
  8. Ustrzelone w stolycy:
  9. Również się z nim dzisiaj minąłem:)
  10. To koło mnie:) Jutro jak znajdę chwilę to obejrzę.
  11. http://autokult.pl/2011/05/25/brzydal-z-polski-fiat-uno-a3?utm_source=Fanpage&utm_medium=Link+23%3A00&utm_campaign=Facebook
  12. Kłaniam się nisko po samo klepisko Gdzieś w Polandi :
  13. Dzisiaj ok 11 w Zielonkach przy ul. Długopolskiej zaparkowany czarny avant b6 z ramkami klubowymi. Czyżbym miał sąsiada klubowicza? (zakładając że wygram w totka i będę miał za co się wybudować )
  14. Ależ nie ma problema Miejscówka jest na starych fortach w BODZOWIE. Były tam swojego czasu rozgrywane mistrzostwa w trialu i cyklotrialu. Jeśli ktoś chciałby sprawdzić na mapie, to dojazd jest ulicą Tyniecką, później skręcamy w Widłakową, później w Nierówną i na końcu w Bodzowską. Jeśli ktoś był, to wie o czym pisze. Jest naprawde pięknie Mowa o tych fortach? Dokładnie. Widzę że znasz ten teren, to może wypowiesz się na temat grilla tam?? Ależ nie ma problema Miejscówka jest na starych fortach w BODZOWIE. Były tam swojego czasu rozgrywane mistrzostwa w trialu i cyklotrialu. Jeśli ktoś chciałby sprawdzić na mapie, to dojazd jest ulicą Tyniecką, później skręcamy w Widłakową, później w Nierówną i na końcu w Bodzowską. Jeśli ktoś był, to wie o czym pisze. Jest naprawde pięknie [ Dokładnie. Widzę że znasz ten teren, to może wypowiesz się na temat grilla tam?? Znam każdy kamień tam:) Fajne miejsce z super widokiem, idealne na grila i do innych celów też Polecam zostawić furki kawałek niżej bo ostatni kawałek drogi jest wytyrany przez motory a na samej górze można przeciąć oponę na nie widocznych wystających z ziemi pozostałościach jakiegoś ogrodzenia.
  15. Ależ nie ma problema Miejscówka jest na starych fortach w BODZOWIE. Były tam swojego czasu rozgrywane mistrzostwa w trialu i cyklotrialu. Jeśli ktoś chciałby sprawdzić na mapie, to dojazd jest ulicą Tyniecką, później skręcamy w Widłakową, później w Nierówną i na końcu w Bodzowską. Jeśli ktoś był, to wie o czym pisze. Jest naprawde pięknie Mowa o tych fortach?
  16. witam, Przestała mi świecić jednak z lampek oświetlających tablicę z tyłu. Jak się okazuje śruba przy kloszu jednej z lampek jest już pięknie wyrobiona po poprzednim właścicielu:/ - nie w sposób jej odkręcić. Tutaj pytanie czy da się wymontować całą listwę w której siedzą dwie lampki, uchwyt do podnoszenia klapy i zamek? Ewentualnie jest możliwe dostanie się do lampek demontując tapicerkę z drugiej strony? - pytam bo nie chcę wszystkiego zdemontować i dowiedzieć się że dostęp do lampek jest tylko z przodu:)
  17. Zakopiec to już góry, teraz południe Polski, Dolny Śląsk itd Pierwszy raz się cieszę że nie dostałem urlopu na długi weekend bo właśnie bym wracał z dolnego Ślunska a konkretnie ze Szklarskiej Poręby:)
  18. Rok temu sypało w Zakopcu w okolicach 20 maja:)
  19. http://www.smog.pl/wideo/44494/wies_sie_bawi/
  20. Pozdrawiam wszystkich siedzacych w pracy;) ... pozostalych nie pozdrawiam:D
  21. Witam Wszystkich! Wesołych i spokojnych życzę
  22. Jeżeli chodzi o silniiki 1.9 tdi to w b6 było 130 km a w b7 115 km - dlatego pewnie były tylko skrzynie 5ki:)
  23. Panowie Wam też psy leją na samochód? Drugi dzień z rzędu mam objszczane koło i zderzak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.