Treść opublikowana przez LukaszD
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze i ja wpadne na kiełbe :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Chinach nie naklejają karnych k@#asów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale urwał :
-
[B6 AWX] Olej przy intercoolerze
Ja jeździłem z mokrą rurą () od intercoolera przez 10 tyś km, oleju nie ubywało a wyciek na rurze pojawiał się powoli. Dwa tygodnie temu rozczelniło się na amen i z samochodu zaczęło kapać, cała osłona od góry była mokra. Wymieniłem IC z nadzieją że rozwiąże to problem;) - czas pokaże Jak widać można tak jeździć do czasu;)
-
Muzyka w naszych autkach
Kawałek z filmu VAG Event - polecam w samochodzie z subwooferm:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cultstyle.pl 2010 - first show - są i A4:) Jak już było gdzieś na forum to sorry;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też ją dzisiaj widziałem, robi wrażke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podziękował, zimno brr- [Małopolska] Widziany, widziana
Nie nie, od wczoraj z kurczakami i jazdą po bus pasach Pozdr;)- [Małopolska] Widziany, widziana
Kolega Łukasz (ksywki nie znam;)) częstujący kurczakami na spocie;) w granatowym b7 avant dziś ok 17:30 na bus-pasie przy rondzie grunwaldzkim z komórą przy uchu ok 17:30- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przeglady to nadal loteria ja w tym tyg bylem na przegladzie z peugotem siostry. Z silnika sie leje a diagnosta po 5latach zorientowal sie ze katalizator jest wyciety, mimo to przeglad podbil Jak ktos chce namiar na ta stacje to PW- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Równolegle powinna być loteria tanich biletow lotniczych dla takich jak ja co za futbolem nie przepadają- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja również pasuje, ja z kolei umieram po dzisiejszym Zjeździe na Krechę z Łomnicy:)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eh.. a już myślałem że tak jest zawsze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota, miło Panów poznać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spot :?: Moje wizyty na spotach są jak postanowienia noworoczne - co tydzień planuję się pojawić i zawsze musi coś wypaść nieplanowanego i uj z tego wychodzi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może mi się uda pojawić- [ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
Dolaczam sie do pytania:) U mnie zastygl z kolei ten od strony kierowcy :/ - sciaganie zderzaka przy braku garazu mi sie nie usmiecha... moze da sie dostac do spryskow od gory? Np poprzez odkrecenie lampy?- [ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
U mnie z wymienionym dwa miesiące temu termostatem wygląda to tak: - trasa w zimie:90 stopni osiąga po ok 10 km z prędkością ok 80 km/h - miasto:droga do pracy - trasa: 8 km, 30 min - czasami nie osiągnie 90 stopni :] Myślę że najbardziej miarodajnym testem termostatu jest fakt czy osiągnie na trasie te 90 stopni i czy będzie tą temperaturę utrzymywać.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
!Drifcik:)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Ty od kogo kupiłeś swoje OOOO ?- [ALL B6] Skomplikowany problem ze spryskiwaczami
Wężyki nie mogą być przepięte - wcześniej działało to poprawnie :/ Jak przyciągam przełącznik do siebie to płyn z tylnej dyszy leci jakby bez ciśnienia a jak od siebie to leci prawidłowo :| Widzę że brakuje mi przewodu odpowietrzającego tylko pytanie czy on może mieć wpływ na działanie układu skoro jest nad poziomem płynu? Wymontowanie zbiorniczka i czyszczenie wszystkiego to ostateczność ale chyba mnie to nie ominie:(- [ALL B6] Skomplikowany problem ze spryskiwaczami
Witam, Jakiś czas temu zaczęły mi słabo działać spryski przedniej szyby - było ciepło i sucho więc zostawiłem problem na później co z początkiem zimy się na mnie zemściło :/ Spryski szyby przestały całkowicie działać, zdemontowałem je i diagnoza była prosta - są pozatykane, pełno tam kamienia - nie w sposób ich przepchać kompresorem... udało mi się zdobyć jeden lewy sprysk ( sprawny ) - nie czekając na drugi postanowiłem go założyć wychodząc z założenia że lepiej mieć jeden sprawny niż żaden;) - przy okazji założyłem również dyszę spryskiwacza tylnej szyby której nie miałem od kąd mam ten samochód... Po podpięciu wszystkiego radość trwała krótko, płyn najpierw dolatywał do połowy szyby, później niżej i niżej... aż znów przestał lecieć na szybę Za to leci na tylną szybę! - pewnie tak było zawsze tylko nie mogłem tego widzieć nie mając z tyłu dyszy. Tu pojawia się pierwsze pytanie czy to normalne że przyciągając włącznik do siebie leci z tyłu płyn? :/ Jeżeli leci tam tzn że pompka musi być sprawna ( słychać że pracuje ) - możliwe że z powodu zapchanego jednego sprysku układ się zapowietrza? - jest tam wogóle jakiś odpowiecznik? - coś musi dziać się z płynem który zostaje wypompowany ze zbiorniczka i nie wylatuje przez zatkane dysze, może dlatego wylatuje z tylu? Jakby tego było mało mam też problem ze spryskami lamp:] - prawy działa poprawnie, natomiast lewy tylko się wysuwa i nic z niego nie leci:( - można wyciągnąć sprysk ksenonów bez zrzucania zderzaka? Po wczorajszej wycieczce na narty w słońcu z utitłaną szybą mam dość :/ Może ktoś ma pomysł co może być nie tak? Czeka mnie przeglądnięcie całego układu co przy braku garażu i obecnej aurze nie będzie miłe:( - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!