Treść opublikowana przez LukaszD
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dzisiaj ok 18 na a4 z kierunku Wroc, przed samymi Katowicami - ciemy avant b6, z czarnymi relingami, ST ... , naklejka klubowa pod tablicą - pozdrawiam szybkiego klubowicza:)
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj, ok 11-13, A4 - K-ce -> Wroc, niebieski sedan b6 o numerach SLU... na klubowych ramkach - pozdrawiam:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi ,piszesz o tym koło Arge ? Potwierdzam , ok miesiąca temu wywieźli stamtąd ostatnie autka - to koło mnie;)
-
[B6 AVF] A4 avant jakich wiele;)
Jak tylko pogoda się poprawi to zrobię jakieś lepsze - na tych moje auto wygląda mega biednie:D Co do zawieszenia to tak, obniżenie jest w planach:)
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Szkoda autka:( Na automatycznej przestałem myć samochody po tym jak straciłem lusterko, które potem elegancko poobijało mi drzwi - myjnia BP Co do bezdotykowych to też trzeba uważać, zwłaszcza na te ze szczotką - nie raz widziałem jak ludzie szczotką szorują sobie podwozia a potem cały ten syf ląduje na lakierze :/ - piasek itp.
-
[B6 AVF] A4 avant jakich wiele;)
Witam, Od 3 miesięcy jeżdżę takim toczydłem:) Rok produkcji 2002, 1.9 tdi, 130 km, 6 biegów, przywieziona z Niemiec w 2007. W oczekiwaniu na profi zdjęcia wrzucam takie jakie mam Wyposażenie: - ori zenon + spryskiwacze - relingi + pakiet chrom - skóra: kierownica, gałka biegów i ręczny - pełny fis - audi concert + 10 głosników - pakiet oświetlenie - domykanie szyb z kluczyka - elektryczne szyby przód, tył - podgrzewane i składane lusterka - podgrzewana przednia szyba - rolety przeciwsłoneczne z tyłu - podgrzewane i pompowane fotele przód - podłokietniki przód, tył - ori parktronic przód, tył - alu 16 - pewnie zostaną ze względu na komfort i ceny przyzwoitych opon w większych rozmiarach Plany na teraz: - doprowadzenie auta do stanu jako takiego po poprzednim właścicielu (urwane to, urwane tamto) Plany na daleką przyszłość - RNS-E - dokładki pod kolor - zderzaki s-line - jak się takowe trafią w rozsądnej cenie;) - listwy progowe na drzwi s-line - dekory ze szczotkowanego alu do środka - czarna podsufitka - kierownica i gałka pikowana s-line - fotele s line
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie w Krakowie mogę to sprawdzić/naprawić w rozsądnej cenie? Tylko jak dojść do tego który z czujników padł? (tył czy przód) - boję się żeby lampy nie przestawiły się w najbardziej skrajne pozycję gdy zacznę tam dłubać :/ zapewne uszkodzony czujnik wysokości
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Szybkie pytanie apropos kseononów:) Wczoraj wracałem z trasy i na fisie wyświetliła się ikonka awarii regulacji poziomowania (mam ori ksenony) , później ten błąd już się nie pojawił a światła wg mnie świecą jak powinny... tak czy owak niepokoi mnie to;) - można zdiagnozować VAGiem czy wszystko jest z ksenonami ok? Jeżeli tak to czy ktoś w zamian za dobrego bronka byłby skłonny do sprawdzenia tegoż podczas najbliższego spotu?
-
[ALL B6] Avant - dysza spryskiwacza
szukam numeru dyszy spryskiwacza tylnej szyby do b6 avant 2002, wnioskując po liczbie otworów w obudowie wycieraczki, dysza powinna mieć dwa wyloty.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Temat przeglądu przerabiałem całkiem niedawno jeszcze ze starym samochodem... na dzień przed końcem ważności przeglądu pojechałem na stacje diagnostyczną. Wszystko było ok oprócz tylnych hamulców. - jedno koło hamowało mocniej niż drugie a ręczny wcale nie działał. Diagnosta wystawił mi tymczasowe dopuszczenie do ruchu - 2 tygodnie na naprawę usterki. Zapłaciłem jak za normalny przegląd + 20 zł za ponowną diagnozę układu hamulcowego ( po naprawie rzecz jasna;) ) edit: żeby nie było OT - to być może się pojawię
-
[B6 AVF] Poprawka oryginalnej dokładki
Jak wiąże się to z wizytą u lakiernika to chyba lepiej będzie malnąć to już pod kolor nadwozia. No chyba że występuje zestaw naprawczy w kolorze dokładek?:> Dzięki za rady tym którzy wnieśli coś sensownego do tego tematu:)
-
[ALL B6] Stukanie od lewego przedniego koła
Witam, Od jakiegoś czasu cuś mi stuka od strony lewego przedniego koła. Stukanie przypomina jakby dźwięk kamienia w bieżniku opony (sprawdzałem w oponie nic nie ma) Dźwięk jest słyszalny tylko podczas zakrętów w prawą stronę ( w momencie dociążenia lewego koła ), niezależnie od prędkości z jaką wchodzę w zakręt. Udało mi się zdiagnozować że nie jest to wina przegubu ani luźnych klocków hamulcowych. Po podniesieniu auta koło obraca się normalnie ( nie blokuje się ani nic nie zgrzyta ) - dlatego wnioskuję że łożysko jest zdrowe - lekko zgłupiałem i nie wiem już gdzie szukać przyczyny :/ Ktoś ma jakiś pomysł?
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Ja mam tylko OOOO. Patrząc na inne audi na drogach to albo oznaczenia 1.9 albo gołe klapy - innych oznaczeń prawie nie widać
-
[B6 AVF] Poprawka oryginalnej dokładki
Witam, Mam u siebie dokładki zderzaków w oryginalnym szaro szarym kolorze ( takie jak np tutaj: http://img266.imageshack.us/img266/6681/dsc02984hpf2.jpg - chodzi o dolną część ) - poprzedni właściciel w coś wjechał i był ten element pęknięty a potem zaszpachlowany - efekt teraz jest na zderzaku biały placek o rozmiarach 3x3 cm którego choć nie widać prawie to jest denerwujący;) - jak się czegoś takiego pozbyć? Jest to element plastikowy więc chyba polerowanie z użyciem jakiejś kredki koloryzującej odpada... może ktoś miał podobny problem i użył np jakiegoś spreju? Oczywiście najlepiej byłoby pomalować dokładki pod kolor reszty nadwozia ale to plan na przyszłość
-
[ALL B6] Problem z wycieraczką tylną (avant)
Witam, Kilka tygodni po zakupie tylna wycieraczka przestała sobie działać Po zdjęciu osłonki widać że ktoś (poprzedni właściciel) coś tam kombinował - widać było klej który najwyraźniej puścił po jakimś czasie... silnik wycieraczki działa ale nie przenosi on swojej pracy na ramię tzn środek się kręci a wycieraczka stoi:/ a wycieraczką można kręcić dookoła... kolejną rzeczą której chyba brakuje to wężyk/dysza - nie wiem co tam powinno być ale płyn leje się po klapie a nie na szybę . Tu pytanie na które jak dotąd nikt mi nie potrafił odpowiedzieć Czy do avanta b6 pasuje wycieraczka z jakiegoś innego samochodu? - ceny nowej oryginalnej chyba nie chcę znać... ewentualnie może ktoś z Was miał podobny problem i udało mu się to zregenerować?
-
[B6 AVF] Ostrzeżenie dźwiękowe i problem z tylną wycieraczką
Witam, Od niedawna cieszę się swoją b6 avant. Dzisiaj wróciłem z pierwszej dłuższej trasy i spotkałem się z dwoma nie znanymi mi wcześniej zdarzeniami: 1. Podczas jazdy co jakiś czas pojawiał się sygnał dźwiękowy ( podobny do tego z oryginalnego parktronika ) - jedno piknięcie co kilka minut ( samochód był w ruchu ) - sygnał zniknął gdy zapaliła się rezerwa - w audi jest może ostrzeżenie dźwiękowe przed zbliżeniem się do rezerwy? - dla mnie to jedyne rozsądne rozwiązanie bo to pierwszy raz kiedy doszedłem do rezerwy:) dźwiękowi nie towarzyszył żaden komunikat na komputerze pokładowym 2. jechałem kilka godzin w deszczu i po pewnym czasie tylna wycieraczka przestała działać - mam się martwić? czy być może jej praca jest w jakiś sposób zaprogramowana? Po ponownym uruchomieniu samochodu wycieraczka nie działa nadal - więc chyba sam sobie odpowiedziałem na pytanie - obym się jednak mylił
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Mam na imię Łukasz i mieszkam w Krakowie obecnie jestem na etapie poszukiwania a4 b6 avant