Treść opublikowana przez LukaszD
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeżeli ktoś jeszcze nie wie która marka ma najlepsze reklamy to wrzucam dwie perełki z wczorajszej nocy reklamożerców:) : 2009 audi a4 commercial
-
[B6 AVF] ABS i ESP sprawne - kontrolki się nie świecą
wcześniej kontrolki dawały znak życia podczas załączania esp lub abs tak jak to widać tutaj:
-
[B6 AVF] ABS i ESP sprawne - kontrolki się nie świecą
Witam, Zauważyłem u siebie dzisiaj dziwną rzecz. Przy uruchamianiu silnika kontrolki ABS i ESP działają. Podczas gwałtownego ruszania na mokrym czuje że ESP działa ale nie miga kontrolka, podobnie z ABSem przy hamowaniu czuję że ABS działa ale kontrolka nie daje znaków życia - co się podziało? nie dalej jak tydzień temu robiłem test zegarów vagiem, teraz też żaden błąd się nie pojawia - podsumuję: abs i esp działają jak dla mnie poprawnie ale w momencie ich załączenia nie świecą się ich kontrolki
-
[ALL B6] Dźwięk otwartych drzwi?
Tak się zastanawiam czy powinienem mieć sygnał dźwiękowy otwartych drzwi? - tutaj takie coś jest, pytanie czy jest to w standardzie i mi nie działa, czy jako dodatkowa opcja czy po prostu dołożony gadżet?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Sprawdzę kostkę przy PDC jak to nie pomoże to pewnie będę musiał to komuś zlecić bo niestety nie mam warunków do demontażu zderzaka:( Błędy z VAGa dotyczą tyłu a co z przodem który też milczy? To normalne że awaria tylnych czujników unieruchamia też przedni głośnik?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Pojawiły mi się dwa błędy: 01546 - Sensor for Parking Aid: Rear Mid-Left (G204) 31-00 - Open or Short to Ground 01549 - Supply Voltage for Parking-Aid Sensor 29-10 - Short to Ground - Intermittent O ile pierwszy z nich jak sądzę wiąże się z wymianą czujnika, w najlepszym wypadku jego podłączeniem to drugi jest dla mnie zupełnie nie zrozumiały:) - jak się za to zabrać żeby nie błądzić w ciemnościach niewiedzy?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Podepnę się pod temat;) Mam ori parktronic: przód i tył. Wszystko działało dobrze aż tu nagle pewnego dnia głośnik zamilkł Dioda na przycisku miga na zielono po wrzuceniu wstecznego - jak sądzę ma migać bo wcześniej też migała;) - problem w tym że z głośnika nie słychać pikania - możliwe że padł sam głośnik? Gdzie mogę go znaleźć? W opisie w pierwszym poście wynika że jest "w karoserii za tunelem " - tylko gdzie konkretnie i co muszę zdemontować?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A my jeżdżący inaczej mieliśmy spota wczoraj:D TrialPark vid 1
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Polecam Tespe http://www.tespa.com.pl/ - dużo precyzyjnych spawań mi tam zrobili i nie jedną drogą ramę rowerową z cieniowanymi rurami uratowali:)- [B6 AVF] Prośba o pomoc - jak to zgłosić
NYNA: Nie wiem czy to przejdzie bo ja jak wykupywałem auto szybę w PZU (podczas AC) to dokładnie oglądali czy nie ma pęknięć .- [Małopolska] Widziany, widziana
Baaardzo ładny niebiesko metaliczny avant b6 Kr *70 z naklejką F1 na klapie, dzisiaj ok 19ej śmignął obok mnie na opolskiej na wysokości Azorów;)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BP przy rondzie nie ma łatwego życia - podczas remontu mają tańsze paliwo i myjkę bezdotykową bez kolejek (tylko o tym nie mówcie nikomu )- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Ford Escort kombi 1.6, 2000 r - polski salon - miałem go od 2006 i zepsuło się w nim chyba wszystko co mogło się zepsuć, sprzedany za grosze... Równolegle z escortem ok 30 służbówek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za kontakt zawitam tam niebawem, oby pranie rozwiązało problem a jak nie to będę musiał zacząć szybciej niż planowałem poszukiwania stołków s-line;)- Regeneracja włącznika świateł
Ja napotkałem problem tam gdzie najmniej się go spodziewałem;) - w Krakowie byłem w trzech miejscach i nie mogą mi wyciąć tak małych elementów ploterem , szarpie folie i wychodzi kupa... znajomy poradził mi wyciąć to laserem jak się uda to zdam relację wycinam 12 sztuk- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poleci mi ktoś jakieś sprawdzone miejsce w Krakowie gdzie mogę wyprać tapicerkę? Chciałem dodać życia moim fotelem za pomocą pianki autoland... fotel pasażera wyszedł super a kierowcy... pojawiły się zacieki które wychodzą na nowo po wyschnięciu - wygląda to koszmarnie- Regeneracja włącznika świateł
Wyszło bardzo dobrze! - jak to wygląda w nocy, nic nie prześwituje między symbolami? Obskubany przełącznik wygląda fatalnie i nie mogę na niego patrzyć, jak znajdę czas to biorę się za to u siebie:) Ciekawe czy w ten sam sposób da się odmłodzić przycisk esp i przyciski klimatronica... <marzyciel>- [ALL B6] Problem ze spryskiwaczami szyby przedniej
To jeszcze jedno pytanie - w zbiorniku płynu jest jakiś zawór wyrównawczy czy można wlać płyn korek? Dolewając płynu zaczyna się lać pod samochód - niestety z góry nie widać gdzie się leje - tak ma być czy mam dość poważną nieszczelność?- [ALL B6] Problem ze spryskiwaczami szyby przedniej
Przestały mi działać spryskiwacze szyby Przeczyściłem je trochę igłą i płyn z nich leci ale tak jakoś niemrawo i nie dolatuje do szyby ( za słabe ciśnienie ) Tu pierwsze pytanie czy do spryskiwaczy lamp jest ta sama pompka co do szyb? - na lampy płyn tryska aż miło;) Nie wiem więc czy padła pompka przez co ciśnienie jest za małe czy do wymiany są obie dysze - chciałbym uniknąć wymiany pompki i dysz, choć wiem że to mało prawdopodobne to może ktoś przerabiał podobny temat i wie jak zdiagnozować czy padła pompka czy dysze?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
film z 2009 ... pewnie to a4 już znalazło nabywce- [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Piękne toczydło:) Ciekawi mnie czy w B8 avant wysokość bagażnika po otwarciu klapy jest większa niż w b6 i b7, jeżeli tak to już wiem jakiego auta będę szukać w 2018- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[quote name=PABLO l http://moto.allegro.pl/zajefajne-audi-a4-tuning-warte-uwagi-2-8-i1205373529.html#gallery :kox: ALE URWAŁ :kox: :polew: Mistrz:D Pierwsza generacja A3 z dużym grilem też wygląda ciekawie:D- [Małopolska] Widziany, widziana
Na krytym :?: :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 02:53_________________________________________________ Pablo Ty mieszkasz na tym parkingu? tak, na krytym- [Małopolska] Widziany, widziana
Nie znam ludzi z forum (narazie;) ) ale zastanawiało mnie kto dzisiaj pucował czarną b5 sedan na parkingu Krokusa - przeglądnąłem galerie i wyszło na to że to Pablo - pozdrawiam:) - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!