Treść opublikowana przez LukaszD
-
Wymiana amortyzatorów 1BA - tylko tył
Witajcie, Chcę wymienić amortyzatory tylne. Według wlepki mam amortyzatory standardowe czyt 1BA. Pytanie jakie amortyzatory najlepiej kupić? Wiem że najlepiej byłby wymienić z tyłu i z przodu ale niestety muszę tą wymianę rozłożyć na dwa etapy. Po zimie chce wymienić też przód i zejść -20. Szukam amortyzatorów które nadają się do używania na standardowej wysokości i do obniżenia w przyszłości. Z góry dzięki za pomoc.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://img.tapatalk.com/d/13/10/18/y4y3uju4.jpg Że to? Sent from my Porsche Wyprzedziłem go wczoraj przed rondem grunwaldzkim:) Dalej się zastanawiam skąd się u nas wziął
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Mam nadzieję że nie zapeszę Na MSach przejechałem jak na razie 28 tyś km w 1,5 roku i póki co cisza i spokój:) Jeżdżę głównie po dziurawym Krakowie, Podkarpaciu i Podhalu .
-
Internet z neostrady ostatnimi czasy...
Witam, Kiedyś przez jakiś czas w akcie desperacji pracowałem jako konsultant techniczny:) Zadzwoń i poproś o sprawdzenie stabilności łącza - widzą w systemie wszystkie zerwane połączenia. Przed telefonem sugeruję przywrócić ustawienia fabryczne routera i skonfigurować go na nowo (bo konsultant pewnie o tym wspomni). Najprawdopodobniej zrobią lekarstwo na wszystko czyli "reset portu":D - czasami pomaga, jeżeli się nie uda to przy drugim zgłoszeniu powinni już wysłać do Ciebie technika. Tutaj dobra rada, awarię najlepiej zgłaszać w piątek - nie będę już pisać dlaczego:) Usterki w orange same nie ustępują i trzeba je zgłaszać niestety:/
-
Muzyka w naszych autkach
- Strefa Śmiechu
ĐайŃŃка на воНОŃиподо (Grandma on a bicycle) - YouTube W rosji Redbull też jest jakiś inny;)- Kolektory słoneczne (nie wydechowe;) )
Dzięki za namiary:) Już kilka osób poleciło mi Hewalex więc chyba wybór padnie na te kolektory:)- Kolektory słoneczne (nie wydechowe;) )
Witajcie, Poszukuję namiarów na sprawdzoną firmę która sprzedaje i montuje kolektory słoneczne. Najlepiej z województwa małopolskiego lub podkarpackiego. Z góry dzięki za pomoc:)- Strefa Śmiechu
Nie zadzieraj z parkingowym - YouTube f*ck yeah!- System operacyjny Android
Witajcie, Po raz kolejny muszę oddać swojego Desire Z na naprawę gwarancyjną. Znacie może jakąś aplikację która wykona kopię tego co mam w telefonie, tak żeby po otrzymaniu przywróconego do ustawień fabrycznych telefonu nie instalować wszystkiego od nowa?- Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
pazerność- Strefa Śmiechu
mogło już być- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma ktoś z Was do oddania/sprzedania zbędnego ucha holowniczego wkręcanego z przodu do B6? Dzisiaj zauważyłem że go nie mam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki za spota:) niestety musialem sie awaryjnie ulotnic wczesniej niz zakladalem... Nastepnym razem bedzie lepiej:)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
muza fajna wiadomo kogo ? To Fever Ray z The Knife:) Dla lubiących podobne klimaty polecam grupy The Knife i Zeitgeist- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry patent na złodzieja, musiałby być wyjątkowo zawzięty żeby walczyć z folią. Taka folia może też zadziałać przeciwko nam, nie chciałbym wybijać takiej szyby od środka w sytuacji awaryjnej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ładnie go wysprzątali:) mój kumpel się zajmował czyszczeniem tego Audi dla zainteresowanych więcej zdjęć tutaj:) : Audi RS4 B5 Detailing lakieru, Detailing wnętrza, renowacja skór | Facebook- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie nie tylko u mnie pojawiło się bonusowe wyposażenie dziś rano:)- tylko mnie dyma play?:)
I wszystko jasne:) ... ubezpieczenie na życie ale pewnie i tak nie ważne bo umowy nikt mi nie wysłał- tylko mnie dyma play?:)
Witajcie, Mam abonament w play, rachunki przekraczają mój abonament i zawsze płacę je bez zaglądania do faktury szczegółowej. Dzisiaj coś mnie tknęło dlaczego płacę tak dużo i znalazłem w rachunku taką pozycję: Pewna Ochrona - Pakiet Platynowy (10/01/2013-09/02/2013) 20,00 0,00 20,00 W panelu klienta jest widoczna taka usługa, nie mogę jej wyłączyć. Zadzwoniłem więc na infolinię i dowiedziałem się że tą usługę sprzedaje amplico i podali mi numer mówiąc że nie mogą jako operator jej wyłączyć. Dodzwoniłem się do amplico i dowiedziałem się że właściciel mojego numeru (moja siostra) wyraziła zgodę na tą usługę co oczywiście jest nie prawdą. Amplico twierdzi że ma nagranie rozmowy w której ktoś wyraża zgodę na aktywację pakietu ubezpieczeniowego dla mojego numeru:/ Amplico twierdzi też że skoro mam to aktywne tzn że ktoś odesłał im podpisaną umowę. Dziwna praktyka, przypomina mi sfingowane umowy na usługi telekomunikacyjne o których kiedyś było głośno. Popatrzyłem w stare rachunki i widzę że płacę za to od sierpnia:/ Piszę ku przestrodze, zobaczcie u siebie czy nie płacicie za takie coś Napiszę reklamację, ciekawe czy coś ugram:)- System operacyjny Android
Ja robię to przez salon play bo tam przyjmują tel na gwarancję i ostatnio trwało to równe dwa tyg :/ jako zastępcze dają najprostsze szajsungi.- System operacyjny Android
Pablo dzięki, jak nic nie wskóram to na pewno się do Ciebie zgłoszę Tak, gps nie działa w żadnej aplikacji. Przed wymianą płyty głównej sygnał łapał bardzo szybko. GPS nie działa również gdy jestem w ruchu np podczas ostatniej wycieczki z Krakowa do Mielca, przez całą trasę nie mógł się połączyć:/ Jeżeli włączę mapy google to na podstawie pakietów danych ustali moją pozycję ale nawigacja google już sie nie włączy. Wczoraj na stoku chciałem sprawdzić jak działa to w sport trackerze (który wcześniej działał bez zarzutów), również nie złapał sygnału. Podczas próby złapania sygnału pojawia się ikonka satelity ale nic z tego nie wynika, wyczyszczenie cachu i danych agps również nie pomogło, jak sądzę problem jest gdzieś w środku:( edit: H4mm3R: andro sensor znajduje mi lokalizację ale jak sądzę za pośrednictwem pakietów danych, stalites in range: 0- System operacyjny Android
Mam problem z gpsem w htc desire Z. - nie łapie fixa w żadnej aplikacji korzystającej z gps (np. nawigacja google, automapa, sport tracker), nie łapie go także w programie gps status. Ok miesiąc temu była wymieniana płyta główna na gwarancji i myślę że wtedy mogło pójść coś nie tak, od czasu gdy mam nową płytę główną nie korzystałem z gpsu. Przed wymianą płyty gps śmigał bez zarzutów. Można to jeszcze jakoś inaczej zdiagnozować? Twardego resetu wolałbym uniknąć, choć to i tak lepsze niż kolejne rozstanie się z telefonem na dwa tygodnie:( Ma ktoś jakiś pomysł?- Strefa Śmiechu
do tego ten samochUd ma na wyposaRZeniu skUrzaną tapierkę, i duRZą, kolorową navi To jakaś prowokacja:D Autor aukcji nie widział chyba nigdy zarówno S4 jak i polonistki - Strefa Śmiechu