Treść opublikowana przez seban111
-
[B5 ACK] Potrzebne kilka rad dotyczących lusterek
ok czyli nici z kierunkowskazami hehe bo niechce mi sie wycigac specjalnych wiazek do kierunkowskazów dziki wszystkim za podpowiedzi POZDRO
-
[B5 ACK] Potrzebne kilka rad dotyczących lusterek
no własnie sterowaine lusterek mam podpiere i dział i zostaja 2 kabelki od podgrzewania i 2 kabelki na ktorych niema napiecia
-
[B5 ACK] Potrzebne kilka rad dotyczących lusterek
no wlasnie decyzja podjeta kupie normalne lusterko do malowania ale nie pomaluje narazie i zaloze te nakładki chrom a jak nie beda ladnie wygladały to cos innego bede kombinował. ale nadal nie czaje poco jest tamten kabelek bo sterowine mam podpiete ogrzewanie tez i jeszce 2 kabelki zostaja w ktorych wogole niema napiecia hmmmmm
-
[B5 ACK] Potrzebne kilka rad dotyczących lusterek
wlasnie bylem sprawdzic faktycznie te 2 kabelki co były podpiete po przekręceniu kluczyka daja napiecie 12V a te pozostałe nawet jak wloncze grznie szyby nie pojawia sie nanich zadne napiecie hmmmmm moze sa w kostce zle podlonczone. Bop czy wogle audi b5 miało opcje kierunkowskazów w lusterkach????
-
[B5 ACK] Potrzebne kilka rad dotyczących lusterek
Witam . Wczoraj rozwalilem całe lewe lusterko w moje audi ;( i mam kilka pytanke a wzasadzie porśbe o rady. 1 ) zastanawiałem sie nad kupnem tych lusterek M3 chromowanych z migaczami i jak rozebrałem lewe lusterko zobaczyłem kabelki od podgrzewnia ( co dziwne bez wlonczenia grzaia tylniej szyby cały czs pokazywały mi napiecie 12V) i znalazłem tam jeszcze 2 kabelki i nie wiem czy one sa do podlonczenia pod migacz w lusterku bo gdy wlonczyelm migacze i sprawdzielm napiecie na tych kabelkach to nic mi nie pokazało) czy tekabelki sa do podbiecia pod migacze???? czy miał moze ktos te lusterka typu M3 z migaczm id jak to wyglada na ucie ??????? 2 ) opcja kupna zwykłego lusterka od a4 ale trzeba bedzie malowac no i wpadłem na pomysł tych chromowanych nakładak ale jak czytałem w szukajce to tylko te chromyz firmy in pro polecacie ale sa dosc drogie i nie wiem co robic czy te tansze to naprawde taki badziew??? PROSZE O JAKIES RADY / PODPOWIDZI Z góry dziekuje SEBA
-
[B5 ACK] Jaki olej do 2.8 V6 30V ?
podobno w specyfikacji silnika jetze do 1l na 1000km moze byc i to wcale nie znaczy ze to jest złe . tylko ze czpa jak by mial tak dolewac
-
[B5 ACK] Jaki olej do 2.8 V6 30V ?
przyczepie sie do tematu ja leje mobil super 10w40 i jak jezdze z domu do lodzi 36 km z czego jakies 10 po miescie a reszta taka powiedzmy trasa to autkobierze mi okolo 0.7litra na 1000km ( fakt rano przy odpalaniu mała niebieska chmorka sie pojawia) i teraz bede wymieinał rozrzad i odrazu zrobie uszcelniacze zaworów . Ostatnio jechałem do dojczów (oczywiscie banke z olejem zabrałem do bagaznika ) zrobiłem w jedna strone 750km na drugi dzien po dojechaniu sprawdzam olej na zimnym i zdziwko ful potem sprawdzam olej na rozgrzanym silniku i tez ful . Po 3 dniach wrocilem dodomku czyli znow 750km i sprawdzam stan caly czas ful. potem zaliczyłem wyjazd w gory 320km i ta sama sytuacja stan oleju full. a jak jedze namałych dystansach to pije olej. Dlaczego tak sie dzieje????
-
Spociki Łódzkie
http://www.toast.1k.pl/?od=Sebastian
-
Spociki Łódzkie
elo własnie cotaka cisza ???? kiedy jakis spocik????
-
[B5 AMX] Wymiana rozrządu 2.8 30V
ja ostatnio pytalem o czesci do wymiany rozrzadui np. pasek boscha krzykneli mi 125zł a w sumie ze wszystkimi czesciami cos kolo 700zł oczywiście zarzekali sie ze wszystkie czesci z gornej polki
-
Spociki Łódzkie
kurde nas chyba nie bedzie ale to jeszcze sie okaze
-
Spociki Łódzkie
a czemu tak zmieniamy miejsca spotkań>????
-
Spociki Łódzkie
no z lodowiskiem pomysł dobry mam nadzieje ze tym razem nie powale terminów hehe A propo moze mi ktos powiedziec jak odróżnic normalna opone od bieżnikowanej??????
-
Spociki Łódzkie
ooooooooooooooo fajnie ja myslalem ze dzisaj jest spot a nie wczoraj KUR>>>>WA popierdzieliłem daty :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
-
[B5 ACK] wymiana radia delta na chorus II
przegladałem forum troszke ale np. czy to ze jest sys bose w niczym nie bedzie przeszkadzało??? a o co chodzi z tym przerobieniem sterowania anteny anteny ???? a czy do delty da sie podlonczyc adapter zmieniarki ??????
-
[B5 ACK] wymiana radia delta na chorus II
Mam radio delta z systemem BOSE. Chcialbym wymienic je na chorus II . Czy beda jakies problemy???? na co powineinm zwrocic uwage . Niebardzo czaje sie w tym temacie wiec prosze o pomoc
-
Spociki Łódzkie
nomy tez bedziemy na 90%
-
Spociki Łódzkie
POPIERAM . Spotykamy si epod realem i potem ewentualnie na bacówke
-
Spociki Łódzkie
no własnie jak tam ze spotkaniem PIJEMY OCZYWISCIE :hi: a z pieskami to mozmemy kiedyindziej
-
[B5 ACK] Pytanko o wahacz
jak robilem pierwszy przegląd to sprawdzali to bylo na poczatku sierpnia i bylo wszystko ok ale drogi u mne w miescie sa TRAGICZNE i zaczełos tukac pukac i musze wymienic . Tzn zaplanowałem wymiane tylko prawej strony (gornch wahaczy) na zime bo po zimie w Polsce bedzie masakra na drogach . A cały przod wymienie jak troszke je poprawia na wiosne
-
[B5 ACK] Pytanko o wahacz
mam pytanko wymienialiscie juz sami jakies wahacze???? czy sa jakies triki zeby latwo sie zdejmował i zakładał???? wczesniej jezdzilem calibra i wymieniałem sam ( tylko na zbierznosc mi ustawiali w warsztacie). BO z mechanikami to róznie bywa jedna rzecz zrobią dobrze ale przy okazji cos zepsuja.
-
Spociki Łódzkie
no to sie będą pieski bawiły
-
Spociki Łódzkie
po ostatnich moich lotach F-16 powiedzieli ze juz mi nie dadzą . Jak bedzie spot gdzies w ładnym plenerze to wezmiemy Dolly to sie pieski pobawią razem:)
-
Spociki Łódzkie
haha tak tak kto nie przyjedzie na spot to nastepnym razem stawia po tymbarku% . Ale prosze łagodnie traktowac wiare z poza łodzi bo czasami ciezko jest dojechać
-
[B5 AAH] Jaka sekwencja do 2.8 V6 ?
tzn ja pisalem o spalaniu gazu nie bezynki ( uwazam ze nieduzo mi pali gazu 16/100km po miescie) w trasie jeszce tak dokładnie nie sprawdzałem napisalem 12 bo mialem 80% trasy i 20% po miescie i zaliczyłem korek dosc duzy . no i jamam Q wiec 2 literki wiecje pali od FWD. Od wczoraj mam jekies dziwne szarpania na gazie na vagu pokazaolo mi ze sonda labda dostala kopa jutro jade do gazownika .