Treść opublikowana przez seban111
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
ja mam QUATTRO i nigdy w zyciu nie zamnienie tego napedu na zaden inny . A zima jest jeszce fajniej bo i podrifftowac mozna. Dla mnie ten 2 nawe3 litryna 100wiecej jest warte posiwecenia . QUATTRO RULEZZZZZZZZZZZZZZZZ
-
Spociki Łódzkie
spoko nam pasuje . Mozemy sie spotkac tak jak ostatnio przy auto center i ruszyc wkilka autek no chyba ze ma ktos blizej z domku na bacówke . co wy na to????
-
Spociki Łódzkie
elo no fajne spotkanko . Teraz atakujemy BACówke
-
[B5 ACK] Pytanko o wahacz
ok w sumie faktycznie za sprawdzenie to max 20zł dzięki za odpowiedź
-
[B5 ACK] Pytanko o wahacz
Witam. Puka mi w prawym przednim kole jak jade po dziurach ale nie jestem pewny czy sa to gorne czy dolne wahacze i moje pytanko czymozna samemu sprawdzic ktore sa juz zuzyte czy trzeba jechac do mechaniora i na szarpak wziasc autko???
-
Spociki Łódzkie
tym razem powinienem sie pojawic i zapoznac . bedzie miał ktos lapika ja moge wziasc kabelek( ale moj jest jakis dziwny) i jak ktos chce to etosa na płytce
-
[B5 AAH] Jaka sekwencja do 2.8 V6 ?
Ja ze swojej strony polecam BRC SQ 56 jest drozsza troszke ale jestem z niej zadowolony co do spalania to u mnie jest w miescie tak do 16 w cyklu mieszanmy 14,5 a w trasie kolo 12.Napewno bedzie ci wiecej gazu palic o jakiegos litra mysle do 2 no max do 3 litrów . Ale poczekajmy na wypowiedzi innych użytkowników ,ja jak szukałem jaka instalke zakładac to byli zwolennicy staga i brc ja zdecydowałem sie na brc
-
[B5 ACK] Ile pali silnik 2.8 ?
MOja niunia pali do 16litrów w miescie i w trasie miedzy 11-14 to zalezy jak ja ciskam instalacje mam BRC SQ56 no i mam ja dopiero miesiac Mam jeszcze pytanko czy zauwazyliscie u sibie wieksze zuzycie oleju po zalozeniu instalacji lpg???? i czy wogole bierze wam olej jeslitak to ile na 1000km??????
-
[B5 ADR] na VAGu obroty stoją jak głaz a samochodem szarpie :/
a w Vag-u nie wyskakuja ci jakies błedy ???? ja miałem podbnie tzn tylko na jałowym obroty stały w miejscu a autko sie trzesło dziwnie podpiołem Vaga i wyskoczył bład sondy lambda skasowałekm go i drgania autka ustały. Pytalem sie mechaniora zaby sprawdział dokładnie i powiedział ze jest to mozliwe bosonda dostała zły skład mieszanki i teraz jest juz ok
-
[ALL B5] 1.8T czy 2.4 V6
Jasne moze tak jak piszesz kute tłoki itd ale to jest duza kasa a przy turbo duzo minejsza kasa:) CO do mojej 30V jestem zadowolony faktycznie V-ka slicznie pracuje i kulturalnie od niedawna mam gaz i musze jeszcze przewody wymienic na nowe bo (swiece juz sa nowe) mi troszke poszrpuje . A tak ogolnie to jest naprawde ok hehe niechce zapeszec SORy ZA OT
-
[ALL B5] 1.8T czy 2.4 V6
Wszystko zalezy od twoje podejscia . Bo jesli masz zamiar grzebac przy autku to 1.8T (jest rozwojowy wieksze turbo inny program) a jesli nie to polecem 2.8 30VQ ( mozes zawsze zalozyc podtlenek i ze 193 zrobic 250 minimum )
-
[B5 ACK] Pytanko o woofer Bose
Ja tez poluje nad czyms mocniejszym ale ten bose mnie wykancza nerwowo nieodsc ze mam problemy ze znalezieniem przjeciowki zeby zalozyc inne radyjko ( JVC KDG612) to jeszcze ta tuba słabo puka mam nadzieje ze kos nam podpowie co z tym zrobic
-
Spociki Łódzkie
siemka kurcze znów nie dotarłem :wallbash: mam nadzieje ze następnym razem dam rade Ps to kiedy następny spocik ????
-
[B5 ADR] spalanie lpg, ile palą Wasze audi?
ja na pełnym zbiorniku okolo 42l robie jakies 270km jazda 70%miasto 30%trasa
-
[B5 ACK] Pytanko o woofer Bose
czyli trzeba będzie wymienić wzmacniacz. Mam na stanie wzmacniacz boschamana ciekawe czy będą jakieś problemy z podłączeniem go pod to całe BOSE
-
[B5 ACK] Pytanko o woofer Bose
heheh :> spoko tak tez probowałem . czyli niema innej opcji tam przy wzmacniaczu ?????
-
[B5 ANA] Po założeniu LPG brak ciepła w kabinie
Witam nie wiem czy to cos pomoze ale umnie tez był problem z grzeniem jak sie okazało miałem zasyfiony układ chłodzacy przepłukałem go podłaczyłem wezyki przy nagrzewnicy odwrotnie i teraz grzeje super
-
[B5 ACK] Pytanko o woofer Bose
W mojej audi jest radyjko gala i system bose ale woofer z tyłu jakos słabo gra . Czy jest możliwość zwiekszenia intensywnosci basu w wooferzenp na wzmacniaczu, bo pokrenteło w w radiu to od basu mam na maxa i jakos slabo gra woofer???? np w moim starym wzmacniaczu moza bylo sobie podkrecac moc basu . Czy w tym systemie jest to mozliwe ??? Z gory dzieki za odpowiedzi POZDRO
-
[B5 ACK] Demontaż przepustnicy w 2.8 V6
Masz 100% racje co do mechaników zawsze coś spieprzą albo nie dopatrzą . Spróbuje jeszcze samemu może coś mnie oświeci i uda mi się wyjąć przepustnice
-
[B5 ACK] Demontaż przepustnicy w 2.8 V6
Wczoraj próbowałem się dobrać do przepustnicy i kurde cienko to widze chyba dam zarobic mechanikowi. Tam jest tak mało miejsca ze ciężko łape wsadzić :wallbash: Co do gazu to gazowałem niunie 2 tyg. temu instalacja BRC sequent 56 i jak narazie jest ok ( ale padła mi jedna sonda lambda) w poniedziałek bede miał pierwszy przeglad po przejechaniu 1000km i regulacje i zobacze co z ta sonda Cena instalacji to 4000zł (w mojej miejscowosci) spalanie jeszce tak dokładnie nie sprawdziłem ale z wstępnych wyliczeńwychodzi mi okolo 15l/100 przy jezdzie mieszanej powiedzmy 65%miasto 35% trasa
-
[B5 ADP] Słabe grzanie
ok jutro zajrze u siebie mam nadzieje ze to bedzie to samo . Jesli nie to podziele sie nowymi wrazeniami POZDRAWIAM a i dzieki za podpowiedź [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 19:44_________________________________________________Więc tak u mnie klapy chodziły dobrze okazało się że wymiennik ciepła był zapchany syfem z układu chłodzenia. 1 odpiąłem 2 wężyki dochodzące do tego wymiennika w jedna dziurkę włożyłem szlauch żeby odprowadziło wodę do miski w druga włożyłem szlauch i podłączyłem do kranu ( tam gdzie podwałem wodę włożyłem do tej dziurki co na początku odbierała żeby w przeciwnym kierunku przepłukać) wyleciał straszny syf do miski 2 potem płukanie zrobiłem w odwrotna stronę 3 zapiąłem te wężyki na odwrót( czyli wężyk który w prawidłowym ułożeniu odbierał płyn chłodzący wpiąłem w miejsce podającego na nagrzewnice a ten co na początku podwał w miejsce odbierającego czyli odwróciłem obieg) 4 odpowietrzyłem układ i wyrównałem poziom płynu chłodzącego i wszystko grzeje aż miło POZDRAWIAM
-
[B5 ACK] Demontaż przepustnicy w 2.8 V6
ok dzieki wielkie za podpowiedz cała prace ustawiam sobie na sobote . Mam nadzieje ze pojdzie w miare leko , chociaz roznie to bywa Jeszcze raz dziki za wskazówki POZDRAWIAM
-
[B5 ACK] Demontaż przepustnicy w 2.8 V6
Witam od kilku dni zbieram się do demontażu przepustnicy. Mam pytanko jak najlepiej i najszybciej ja wyjąć . Gdzieś w necie widzłem zdjęcia całego kolektora wyjętego z przepustnica czy opłaca się całego demontować . Bo tam jest mało miejsca . Jak by ktoś podpowiedział co i jak zrobić był bym bardzo wdzięczny a jeszcze jak by ktoś jakieś fotki dołożył to już w ogóle było by super. Z góry dziękuje i POZDRAWIAM[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 22:59_________________________________________________widze ze chyba nikt tego nie robił
-
Spociki Łódzkie
spoko następnym razem poprawimy liczbę obecnych
-
Spociki Łódzkie
jaktam spocik udany ???? popsrawdzaliscie Vagiem autka????