Treść opublikowana przez seban111
-
Spociki Łódzkie
na chwilke obecna mam 38,5 wiec cienko to widze a co do ogrzewania to wlasnie mi nie działa wczoraj zdazylem sprawdzic czy klapka sie przesuwa i si eprzesuwa . czami delikatnie ciepłym dmuchni ale to za mało zeby wogole odczuc . No ja dzisja odpadam ale przeciez chyba nie spotykacie sie raz na pol roku ?????
-
Spociki Łódzkie
ja dzisaj odpadam po wczorajszych eskapadach leze w wyrku bomine grypsko dorwało f*ck
-
[B5 AVV] olej w zbiorniku w plynie chlodzacym
to wlasnie najprawdopodobniej uszczelka pod głowica a nie odczuwasz spadku mocy???
-
Spociki Łódzkie
ok ja wezme e-techa i etke . Czyli niedzielka godzina 16 manufaktura
-
[B5 ADP] Słabe grzanie
ok ja tez sie za to wezme jak cos znajdziesz to daj znac jak ja cos znajde tez sie podziele informacja
-
Spociki Łódzkie
min pasuje 21 wrzesnia mozna tylko ustalic godzinke Fajnie by bylo jakby ktos miał vaga ze soba i mogł mine torszke w prowacic co tam i jak do konca działa bo cos ciezko mi idzie ogarniecie tego programu
-
[B6 ASN] Wibracje w silnikach V6
Wiec przed chwilka podpiolem autko pod VAG'a wyskoczył bład sondy lambda . Wykasowalem go i autko przestało drgać czy to moze miec cos wspolnego ze soba????? taki bład w silniku mi wyskoczył 16534 P0150 O2 obwód czujnika – usterka (bank 2 czujnik 1) to chodzi o sonde ????
-
[B6 ASN] Wibracje w silnikach V6
odswieze temacik . U mnie wystepuja tez drgania ale tylko na biegu jałowym przypuscmy przejade sie gdzies zaparkuje wrzuce luz autko chilke chodzi jakies 30 sekund i nagle obroty spadaja tak jakby miała zaraz zgasnac i zaczynaja sie drgania takie ze az w fotelu czuc . Macie jakies pomysły co to moze byc??????
-
[B5 ADP] Słabe grzanie
to ja sie podepne pod temacik . Mam to samo silnik ma 90 stopni ustawiam grzanie na 28 stopni a tu lipa lekko cieple powietrze leci. klima dział idealnie ale grzenie lipa . co robic???????
-
Spociki Łódzkie
ja sie pisze na kazdy termin
-
Spociki Łódzkie
witam wszystkich . To jak bedzie jakies spotkanko???? Jestem nowy na forum i fajnie by bylo kogos poznac moze kilu rzeczy sie dowiedziec POZDRO
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
hmmmm no tak niechce sie z wami sprzeczac ale mowie to co widziałem co robił kolega. Skoro juz sie dobierac do silnika to moznaby sprawdzic co jest grane do konca . NO jak zostawiasz autko u mechanika to nie trzeba zdejmowac głowice fakt . Ale ja bym zobaczył przynajmiej co jet z tłokami i cylindrami . Czaje baze ze wiecie duzo wiecej niz ja i szacunek wam za to
-
[ALL B5] Gdzie w Łodzi założe dobry gaz??
SIemka Ja jestem z łasku ( kolo lodzi) i w piatek zakładam gaz do swojej niuni 2.8V6 i zakładam BRC sequent 56 u siebie w łasku w firmie GOMAR znam kilka przyopadkow ze ludzie z lodzi i pabianic zakladali wlasnie tam gaz . Koles od kilku lat zajmuje sie tylko gazowaniem autek wiec pojecie ma takie chodza o nim opinie. ALe w lodzi tez sa 2 firmy ktore dobrze zakladaja gaz ale nie pamietam nazwy jak cos sie dowiem to sie odezwe
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
ja zycze ci zeby to wykluczylo pierscienie jesli to beda uszczelniacze to wymieniasz je potem planowanko głowicy nowa uszczelka pod glowice i powinno smigac ( jesli to nie turbo) a jak pierscienie no to gorzej bo naprawa duzo drozsza ale trzeba byc dobrej mysli
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
TOMCIO podajc cisnieine jakie miałem w cali czyli 11 11,5 11 9.5 bara chcialem porpsotu pokazac koledze ze jego roznica w cisnieniu jeszcze nie jest taka zła zeby odrazu robic operacjew stulu szlifu cilindro wymiany pierscieni i planowania głowicy no chyab ze kolega ma duzo kasy i nie bedzie to dla niego zadnym problemem jasne ze rozne autka maja rozne cisnienie wpelni sie zgadzam
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
jest jeszcze jeden sposob na sprawdzenie czy to pierścień przed pomiarem cisnienia wstrzyknij troszke oleju na ostatni cylinder( w ktorym jest najmniejsze cisnienie) jesli cisnieine sie poprawi tzn ze bankowo pierscień. Jesli bedziesz wymieniał pierścien to proponuje wymiane wszystkich waraz ze szlifem cylindrow i planowaniem głowicy niestety nie jest to takie tanie .Wczesniej miałem taki sam problem z calibra ale ona palila mi ponad litr oleju na 1000km i cisnieine miałem miedzy 11 a 9.5 bara . Takze u ciebie nie jest tak zle
-
[B5 ACK] Dziwne objawy przy uruchamianiu silnika
czytalem o przepustnicach jak wczesniej napisalem przegladalem te tematy ale nie wszystkie objawy pasowły do moich dlatego zalozylem temat .
-
[B5 ACK] Dziwne objawy przy uruchamianiu silnika
Kolega podpowidział mi ze moze to byc jakis czujnik polozenia przepustnicy . Jutro na spokojie sie dobiore dosilnika i zobacze czy cos bede mogł sam poszukac ewentualnie przeczyscic i moze sie poprawi.
-
[B5 ACK] Dziwne objawy przy uruchamianiu silnika
Witam jestem nowym uzytkownikiem forum i swiezym uzytkownikiem Audi i pojawił sie łamy problem. Przeszukiwalem temat na forum zebyc nie powtarzac ale nic niemogłem znalesc. Problem polega na tym autko srednio trzyma 630obr/min tzn rano jak jest chlodny to normalnie 1200 . Ale jak pojezdze po miescie czy po trasie kilka razy stane odpale autko dalej pojezdze znow sie zatrzymam i chce autko odpalic to nie odpala za pierwszym razem tylko za drugim z lekka pomoca gazu. Odpali pojade gdzies zatrzymam sie i odpala za pierwszym znow poodpala za pierwszym i po jakims czasie pojawia sie ten problem ze odpala za 2 z lekka pomoca. Czy jest to problem przepustnicy ????? czy cos innego ???? za pomoc z gory dziekuje POZDRAWIAM
-
[B5 ACK] Odma - jak ją sprawdzić ?
Witam pdepne sie pod ten temat. U sibie w audi zauwazylem to samo ze olej wpływa pod korek pod obudowe dziwan sprawa czy moze ktos pomoc???????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich :> Od 3 tygodni jestem posiadaczem mojej wymarzonej Audi Wlasnie powoli przegladam forum i sie aklimatyzuje POZDRO 4ALL