Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. witamy szefa dzięki serdeczne za navi jest zaje,,,,,,,,cie :notworthy: :notworthy:
  2. lider musi być przeciez na mistrza wtym roku
  3. Młody bym zapomniał tablica za..........sta dzięki
  4. czekaliśmy na ciebie
  5. mamy nadzieje :good:
  6. apetyt :polew:
  7. no a miejsca ponoć są jeszcze to dawaj :gwizdanie:
  8. pamietam oki dzięki [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 21:58_________________________________________________ pasował by do mnie oj napewno :mysli:
  9. tylu chętnych a żaden nic nie mówił :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. no z bukowiny prosto do poznania i następny spocik to ja bede pod KC czekał jakby co :gwizdanie: środa lub czwartek piękny kawalerze no problem dostaniesz ese jak będziemy wyjeżdzać :mysli: :gwizdanie:
  11. Adaś pamiętasz o mnie :mysli:
  12. no z bukowiny prosto do poznania i następny spocik
  13. jak Kuredu gada do roboty pany :mysli:
  14. to mogłem wziąć a widzisz jak dla ciebie to bym za ćwiartke oddał :polew: no to teraz jestem zły .... a miałem w ręce no widzisz a mogli my go na boku spylić :wink4:
  15. a jak tata podobało mu sie tata jest pod wielkim wrazeniem ludzi i wogóle :gwizdanie: :gwizdanie: to fajnie ze sie podobało a navi prowadziłą cie do domu Paweł navi oki zajebongo :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. to mogłem wziąć a widzisz jak dla ciebie to bym za ćwiartke oddał :polew:
  17. za 0,5 litra :polew:
  18. pewnie pewnie już powolutku :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 21:36_________________________________________________Ive grilla sprzedałem :polew:
  19. To mnie jakoś pociesza jeszcze manetki i aisin taki jak u Ciebie. no ja sie nie mogę doczekać po bukowinie zawiecha i alu musowo :wallbash:
  20. a kiedy cholera ta wiosna będzie :mysli:
  21. nie przejmuj sie kołami ,niedługo zapodasz ładne alu i gites
  22. widze ze tak malo tego jest ze nawet na zlot zabraknie... spokojnie to się coś dorzuci [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 21:22_________________________________________________a gdzie prezes że go nie widac :mysli:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.