Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś a mógł byś jakoś sprawdzić czy młody odebrał ode mnie info o tablicy bo nie mam żadnej odpowiedzi od niego i tak sie zastanawiam :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak tak, mnie też się rano zjebkę dostało więc odłożyłem na wieszak Siemka wenti witam i melduje uprzejmie że nastepna a4 B5 została zakupiona dzisiaj ,teraz musze skroić kumpla na spocik do was :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema wszystkim [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 19:56_________________________________________________ ciekawe czy dla mnie też ,bo wysłałem esa do młodego i na PW ale bez odpowiedzi :mysli: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra pany czas w drogę ,miłego dnia życze i szybkiego fajrantu :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ive za tydzień będziesz na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja sie nie obrazam zaraz zerkne w galerie...[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 07:30_________________________________________________czesc Wentylek dzisiaj sie jakos wyspalem wiec ide do pracy na 8 a ja zaraz spadam do Gostynia,ale będzie kiepsko bo mgła u nas jak cholera
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-s masz zajebistą pracę przy kompie też bym tak chciał,nadrobił bym zaległości na forum :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
otóż to żeby cie nie nakryli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 07:28_________________________________________________siemka Nikuś ranny ptaszek z ciebie :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Bart-s,siemka Ive :hi: w pracy jestescie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja o 6tej kończę .. ten tydzień nocna zmiana bluesa .. ale za to mogę pić od rana o to widze że sam w nocy nie bede walczył w tym tygodniu,a jak ja nie lubię nocek :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teraz to już możesz zostać ...jak jesteś już po :gwizdanie: i kto tu cwaniak :cool1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe w czym :gwizdanie: :gwizdanie: bo mówiłeś że idzisz robić z żoną........ i szybko wróciłes :gwizdanie: spoko jeszcze zdąże :polew: [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 22:17_________________________________________________ale teraz juz spadam nara :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe w czym :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lece do żony na ........... wiecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no to lec,ale sie pospiesz i wracaj wróce,wróce jak nie dziś to jutro :polew:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 22:13_________________________________________________ a co ja królik 2minuty i po sprawie :polew:
-
Spocik Lubuski :)
a madas podgląda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wieczór ,wieczór :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lece do żony na ........... wiecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
ABT są za***iste :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak ...ale kary nie będzie kamien z serca :polew: a juz sie przejąłem że nie podołam [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________dobra biore przykład z Pawła i spadam powoli :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do jutra Paweł wiem tylko żartowałem cfaniak :polew: kto ja :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie za wczesnie :hi: branoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem tylko żartowałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok...tylko niech inni się określą nie mozecie zrobic impry blizej mnie :gwizdanie: :gwizdanie: nie, ale moge Cie przenocowac Nikuś klasa zachowanie :good: no co... kolegom trza pomagac może kolega zazdrosny :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok...tylko niech inni się określą nie mozecie zrobic impry blizej mnie :gwizdanie: :gwizdanie: nie, ale moge Cie przenocowac miło z twojej strony ale robota może nastepnym razem ale dzięki Nikuś spoko ale zapraszamy i pamietaj ze jak cos to wyrko sie znajdzie na przekimanie widze że u was jak w rodzinie-spoko ludziska :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok...tylko niech inni się określą nie mozecie zrobic impry blizej mnie :gwizdanie: :gwizdanie: nie, ale moge Cie przenocowac miło z twojej strony ale robota może nastepnym razem ale dzięki Nikuś